“اوه نه، او دوباره در مورد پاریس صحبت می کند؟” بله! شاید به یاد داشته باشید که در بازاری که رفتم یک کلید چراغ چینی و برنجی برداشتم. من در واقع فقط به این فکر کردم که پدرم قبلاً یک زوج برای خانه اش خریده بود و وقتی آنها را به من نشان داد من آنها را تحسین می کردم. سلام، اگر او بتواند بفهمد چگونه آنها را نصب کند، من هم می توانم، درست است؟ ها این به راحتی می تواند یک لحظه “تغییر بیانیه” جالب باشد (به خوبی در ایالات متحده حداقل در جایی که کمتر رایج هستند :)). بنابراین در حالی که یک هدف بسیار رویایی است، من فکر نمی کنم که شما برای آنها نیازی داشته باشید هر سوئیچ در خانه شما آنها در اتاقی با تنها یک سوئیچ (duh) عالی هستند یا اگر شما مانند من هستید و یک سوئیچ استاندارد در یک اتاق دارید. بسیار منطقه برجسته ای که التماس می کند با چیزی خاص جایگزین شود. بازی با جزئیات کوچک و اغلب نادیده گرفته شده مانند این یک راه آسان و (می تواند) مقرون به صرفه برای ایجاد بی سر و صدا در خانه شما خاص و با دقت در نظر گرفته شود.

این حمام پودر اوله پدر عزیزم است. در حالی که کاملاً استایل نیست (من او را با درخواست عکس خود شگفت زده کردم)، سوئیچ کوچک او چقدر زیبا است؟ احتمالاً (حداقل در ایالات متحده) اگر با دیوار خشک جدید و جعبه اتصال دایره‌ای نوسازی نمی‌کنید، باید نوعی پوشش برای رفتن به زیر سوئیچ کوچک زیبای خود بسازید. این به این دلیل است که یک سوراخ مستطیل شکل وجود دارد که بزرگتر از بسیاری از این کلیدهای گرد است. پدر من به وضوح از یک پوشش فلزی مشکی استفاده کرده است که به خوبی با پایه مشکی سوئیچ کار می کند. حالا بسته به اندازه سوئیچ، ممکن است نیاز داشته باشید که بشقاب را کمی خودتان انجام دهید و سوراخ هایی را برای اتصال محکم صفحه به دیوار ایجاد کنید. این به این دلیل است که سوئیچ ممکن است سوراخ هایی را که معمولاً صفحه خود را به آن ها می پیچید، بپوشاند. آن پیچ های طلایی کوچک همین است. من، البته، “طرح های بشقاب” دیگری دارم.

READ  بهترین/واقعاً خوب رنگ‌های آبی که استفاده کرده‌ام، تجربه کرده‌ام و هنوز دوستشان دارم

اگر به تجدید بصری نیاز دارید در اینجا وضعیت من است. اول از همه، چرا سوئیچ در چنین نقطه نامناسب وجود دارد؟ مخصوصا وقتی یه سوئیچ در فاصله 6 دقیقه کنار درب دارم که حتی کارایی هم نداره؟؟؟ موضوع مهم نیست، اما خوشحالم که آن را متوجه شدم. بازگشت به حل مسئله در رویاهایم، من دوست دارم به یک صفحه پشتی نیاز نداشته باشم، اما به وضوح قرار نیست هیچ دیوار خشک یا جعبه اتصالی را جایگزین کنم. بنابراین من یا یک تکه چوب گرد برای پوشاندن سوراخ مستطیلی می‌گیرم و در حالت ایده‌آل سوئیچ را کمی داخل چوب قرار می‌دهم یا یک صفحه برنجی گرد می‌گیرم. مثل این، دو سوراخ جدید برای محکم کردن آن در دیوار ایجاد کنید و آن را یک روز صدا کنید. فکر کنم دارم میرم سمت چوب 🙂

حالا پدرم قول می‌دهد نصب آن آسان بود، اما با وسایل برقی خیلی خوب است. اگر کسی در زندگی تان نیستید یا ندارید، یک برقکار استخدام کنید، خوب؟

تصور کنید چقدر زیباتر می شود. همچنین، این قطعاً یک “سوئیچ بیانیه” خواهد بود زیرا من فقط یکی را خریدم. برای سایر سوئیچ هایم، احتمالاً سوئیچ ها را به برنجی ارتقا می دهم. با این حال، این چیزی نیست که ما در حال حاضر در مورد آن صحبت می کنیم. ما در مورد کلیدهای روشنایی منحصر به فرد برای خانه شما صحبت می کنیم. “اما جس، این ایده جالبی به نظر می رسد، اما کجا می توانم این “سوئیچ های نور منحصر به فرد” را پیدا کنم؟” خوشحالم که پرسیدی…

1. سوئیچ دیواری دیمر سرامیکی مشکی: الهام گرفته از وینتاژ است و در حمامی تاریک با کاغذ دیواری بداخلاق بسیار زیبا به نظر می رسد.
2. صفحه سوئیچ – شش گوش: مقرون به صرفه ترین نیست، اما من آن برنج و شکل غیرمنتظره را دوست دارم!
3. سوئیچ کلید سرامیکی قدیمی: این در همان دنیایی است که من فکر می کنم می خواهم انجام دهم 🙂
4. صفحه کلید – دایره: مانند شماره 3 اما یک دایره کوچک عالی.
5. کلید دیواری چینی دکمه چربی نعناعی: اگر عاشق رنگ هستید و/یا حمام قدیمی دارید، این پسر خیلی بامزه خواهد بود. همچنین در یک سری رنگ های دیگر نیز عرضه می شود.
6. کلید ضامن برنجی سرامیکی سبک قدیمی: بسیار زیبا، با الهام از سبک قدیمی، و در رنگ های دیگر و با گزینه صفحه چوبی نیز عرضه می شود.
7. کلید پریود نور چینی: بیا دیگه! بسیار شایان ستایش و عالی اگر اهل متالیک نیستید.
8. سوئیچ دوبل دالی دهه 1930: از ناز و ناز نمی گذرم. من نمی خواهم.
9. سوئیچ روشنایی وینتیج فرانسوی صنعتی بزرگ: این پسر بزرگی است و من عاشق لهجه خنثی هستم.

READ  کودکان در مسکن اجتماعی "خواب روی پتو روی زمین سیمانی"

اما شاید شما اهل ظاهر گرد نباشید یا بخواهید از برخورد با یک سوراخ مستطیلی اجتناب کنید. من هر دوی این استدلال ها را دریافت می کنم. اینها را بررسی کنید و همچنین به یاد داشته باشید که اندازه گیری کنید تا مطمئن شوید که واقعاً آن سوراخ ها را می پوشانند:)

1. صفحه کلید سوئیچ چراغ برنجی سبک قدیمی: این مربع خیلی شیکه! برو بیرون! ای کاش برای سایر سوراخ های سوئیچ من به اندازه کافی بزرگ بودند… آیا این یک اصطلاح واقعی است؟
2. سوئیچ تعویض چراغ دیواری پانل استیل سیاه: کمی مدرن تر اما هنوز بسیار خاص.
3. سوئیچ دیواری برقی دیمر 220 ولتی ضامن برنجی یکپارچهسازی با سیستمعامل: من این رنگ فلزی را خیلی دوست دارم و یک گزینه کم نور وجود دارد.
4. دیمر برنز عتیقه: این همان برندی است که امیلی در سرتاسر خانه کوهستانی از آن استفاده می کرد و به صورت شخصی بسیار خاص هستند.
5. دیمر پنل برنجی طلایی: باز هم کمی مدرن تر است اما تن برنجی آن بسیار زیبا است.
6. صفحه کلید تک دکمه ای لوئیس: این چیزی است که Em در سرتاسر خانه مزرعه دارد (در برنج) و همانطور که در عکس بالا می بینید، آنها عالی هستند.
7. سوکت سوئیچ چراغ دیواری Vintage نوع رترو اروپا با کیفیت بالا: من خیلی به این ظاهر مربع چوبی علاقه دارم.
8. سوئیچ تک ضامن چینی سفید: ایده آل برای حمام.
9. 1 گرم ضامن برنج: شیک، مدرن، اما هنوز بسیار کلاسیک است.

طراحی شده توسطجس بانج| عکس توسطsara ligorria-tramp| از: جس که اتاق خواب رومانتیک مدرن و مدرنی را برای دوست عزیزش انجام داد (همه به لطف فروشگاه شرکت)

خوب، بنابراین در حالی که سوئیچ‌ها الهام‌بخش این پست بودند، تغییر روکش‌های خروجی (حتی اگر فقط آنهایی که قابل مشاهده باشند) ارتقای آسان‌تری برای فضای شماست. بدون نیاز به برق 😉

READ  لینک بالا: مکعب های بسته بندی Em، پیراهن 20 دلاری که آرلین سه تا از آن را خرید، و ملافه مورد علاقه جدید ما

1. صفحه کلید زاها: من تقریباً همه چیز را دوست دارم و اینها خیلی شیرین هستند.
2. لوئیس تک صفحه کلید GFCI: کلاسیک و با کیفیت! (می دانم چون آنها را شخصا دیده ام)
3. صفحه سوئیچ تکان دادن: عالی است اگر به دنبال چیزی سرگرم کننده اما نه خیلی رنگارنگ هستید.
4. روکش صفحه کلید برنجی: من واقعاً این روکش فلزی را دوست دارم اما مطمئناً گران است.
5. صفحه دیواری سوئیچ مرمر سفید: من ایده این را دوست دارم و می خواهم آنها را شخصا ببینم!
6. روکش صفحه کلید دوبلکس 1 عتیقه برنجی: یک گزینه برنجی با ظاهری عالی و مقرون به صرفه.

در اینجا شما آن را دارید، انتخاب یک سوئیچ منحصر به فرد یک راه عالی برای مخلوط کردن همه چیز است *با خودش می گوید و به سوئیچ “جدید” خود خیره شده است*. فقط مطمئن شوید که هر چیزی که می‌خرید با برق کشورتان کار می‌کند و از یک تجربه کاملاً جدید سوئیچ نور لذت ببرید.

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط کیتلین گرین | از: خانه مزرعه Kitchen Reveal

The post ایده طراحی: سوئیچ ها و پوشش های نور منحصر به فرد (گزینه های قدیمی شامل:)) اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید