با کمک Flooring.org با یک دکور خانه تازه وارد سال 2024 شوید! با تخصص ما در کف سازی فضای خود را ارتقا دهید. سال جدید را درست با تبدیل خانه خود به خانه رویایی خود، با دفتر خانه ای که همیشه می خواستید، شروع کنید. راه حل های کفپوشی را کشف کنید که سبک و راحتی را دوباره تعریف می کند

کفپوش چوبی در دفتر خانه

مانند بسیاری از صاحبان خانه، این احتمال وجود دارد که شما یک اتاق اضافی یا فضای اضافی داشته باشید که کارهای زیادی با آن انجام نمی دهید. شاید فقط برای ذخیره‌سازی استفاده می‌شود، یا به انجام کاری با آن فکر می‌کنید که به شما اجازه می‌دهد تا از نگرانی‌های جهان خلاص شوید یا از فشار خارج شوید. یک دفتر کار خانگی یک راه عالی برای تبدیل این منطقه به مکانی سازنده است.

در حالی که هر بازسازی ممکن است به نظر یک کار سخت و پر دشوار به نظر برسد، یک دفتر کار خانگی نسبتاً آسان است. اولین کاری که باید انجام دهید این است که منطقه را به طور کامل تمیز کنید و ببینید اتاق چه شکلی است. به نورپردازی فکر کنید. اگر پنجره وجود دارد، می توانید دفتر را در اطراف آن سازماندهی کنید تا نور طبیعی وارد آن شود. اگر اتاقی بدون پنجره است، وجود چند لامپ شیک در گوشه آن می‌تواند نور لازم را برای یک فضای کاری موثر پر کند.

در مرحله بعد، ایده خوبی است که وضعیت کفپوش خود را ارزیابی کنید. دفاتر معمولاً دارای مبلمانی هستند که به طور بالقوه می توانند روی زمین خراش ایجاد کنند، به خصوص اگر چوب سخت دارید – قبل از جابجایی هر چیزی، کف چوب سخت را تمیز کنید یا فرش ها را با شامپو بشوئید. برای قرار دادن مبلمان خود برنامه ریزی کنید

READ  یک کابین کوچک A-Frame در انگلستان که خود با مصالح پایدار ساخته شده است

وقتی نوبت به چیدمان مبلمان در دفتر خانه جدیدتان می رسد، باید چند مورد را در نظر بگیرید. شما می خواهید وسایل را در دفتر خود بچینید تا همه چیز در دسترس و ارگونومیک باشد. اگر شغلی دارید که در آن از راه دور کار می کنید و مجبور هستید جلسات گاه به گاه Zoom را مدیریت کنید، باید پس زمینه را برجسته کنید تا اطمینان حاصل کنید که همیشه اولین تاثیر به یاد ماندنی را ایجاد می کنید. مهمتر از هر چیز، دفتر خود را راحت و دلپذیر کنید – در نهایت، این محل کار شما خواهد بود.

www.Flooring.org

همانطور که ممکن است با نام ما متوجه شده باشید، ما متخصص کفپوش هستیم و به افراد زیادی کمک کرده ایم تا فضای شخصی خود را شخصی تر کنند. از وب سایت ما دیدن کنید و امروز با شماره 800-689-9006 تماس بگیرید تا ببینید چگونه می توانیم به شما کمک کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید