مواد اجناس زیبایی را برای آشپزخانه مدرن می سازد: یک لایه بردار مجسمه ای که از کتاب طراحی کالدر بیرون کشیده شده است، یک قاشق چوبی (ساخته شده از گردوی آمریکایی و افرای اروپایی که به طور پایدار رشد کرده است) آنقدر زیبا است که در نمایش امروز به پایان رسید. هر آشپزخانه خوبی سزاوار مواد است – احساسی که کمتر از اپرا وینفری که چاقوهای Material را در فهرست بسیار آرزوی “اشیاء مورد علاقه” خود در سال 2021 گنجانده بود، با سلیقه ای مشترک به اشتراک گذاشته است.

در این هفته میلک شیک، ما با یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Material صحبت می کنیم یونیس بیون در مورد اهمیت ماه میراث جزیره نشینان آسیایی آمریکایی و اقیانوس آرام، و اینکه چگونه میراث کره ای او در آثارش آشکار می شود. او می‌گوید: «یک مثال عالی این کاسه سرو است که از پنج نوع مختلف خاک کره ساخته شده است. (پنجاه درصد سود حاصل از فروش این کاسه به نفع Star Route Farm و کار آن برای پایان دادن به ناامنی غذایی است.) “من فکر می کنم آنچه بسیار معنادار بوده است فقط دیدن آن احساس غرور در صحبت با والدینم است که در کره بزرگ شده اند. ، و فقط در مورد این سرامیکیست شگفت انگیزی که با آن شریک بودیم، به آنها گفتیم، منطقه خاصی که قرار بود این ظروف زیبا را در آنجا بسازیم – و فقط ببینیم که چقدر هیجان زده هستند که حس تاریخ کره را به کار ما وارد کنند. انجام امروز.»

?????????????????

READ  بررسی سال 2023: دایره ای با طراحی

همچنین در این میلک شیک، یونیس راز قرار دادن یک محصول در فهرست اپرا (“شانس و دعا”) و دلیل او را برای صرف کمی بیشتر برای کالاهای مادی به جای خرید پلاستیک در یک فروشگاه بزرگ به اشتراک می گذارد. (و صادقانه بگویم، قیمت‌های کالاهای Material معمولاً گران‌تر از نمونه‌های یکبار مصرف آن‌ها نیست.) او می‌گوید: «من فکر می‌کنم یکی از اصول مهم طراحی‌های ما ایجاد چیزهایی است که مادام‌العمر ماندگار هستند. این می تواند موادی باشد که ما تهیه می کنیم – به عنوان مثال، ظروف مسی. یا فلسفه ما برای ایجاد چیزهایی که شما نیازی به جایگزینی آنها ندارید، زیرا آنها در شما خراب می شوند یا شکست می خورند.”

آشپزخانه مواد میلک شیک dmtv

آشپزخانه مواد میلک شیک dmtv

برای ظروف آشپزخانه زرق و برق دار که در آزمون زمان مقاومت می کنند (و در حین انجام آن خوب به نظر می رسند) – هماهنگ کنید!

آشپزخانه مواد میلک شیک dmtv

آشپزخانه مواد میلک شیک dmtv

آشپزخانه مواد میلک شیک dmtv

دایانا اوستروم که برای کاغذ دیواری، طراحی داخلی، ID، وال استریت ژورنال و سایر رسانه ها نوشته است، همچنین نویسنده کتاب است. جاهای خیلی دور، یک خبرنامه در مورد سفر.

Milkshake، اولین سریال معمولی DMTV (Design Milk TV)، قالب مصاحبه سنتی را با درخواست از طراحان، خلاقان، مربیان و متخصصان صنعت به طور تصادفی از کاسه یا ظرف مورد علاقه خود انتخاب می کند. در طول بحث های صریح آنها، شما نه تنها نگاهی به مجموعه لوازم خانگی شخصی آنها خواهید داشت، بلکه بینش ارزشمندی در مورد کار، زندگی و علایق آنها نیز خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید