یک قطعه نورپردازی واقعا زیبا می تواند یک اتاق را متحول کند – و اغلب هزینه ای بیش از آن چیزی است که در نگاه اول (با نور خوب) فکر می کنیم. ایان یانگ، مدیر عامل و بنیانگذار گانتری، می فهمد که فشار (به سمت روشنایی عالی) و کشیدن (دور از لامپ های 1800 دلاری) را می داند. اما یانگ مدت‌هاست که فضای بین تکانه‌ها را بررسی کرده است: تحصیلاتش او را به مدرسه اقتصاد لندن و همچنین مدرسه هنری مورد احترام سنترال سنت مارتینز برد. در کودکی در چین، او با والدینش که یک شرکت تدارکات جهانی دارند، از کارخانه‌ها بازدید می‌کرد – و زمانی که به سانفرانسیسکو نقل مکان کرد، به TechShop پیوست، یک فضای سازنده که توسط جامعه‌ای مسلط به فرآیندهای تولید موج بعدی مانند چاپ سه‌بعدی تامین می‌شود. . نتیجه همه این تأثیرات گانتری است: او در این هفته می‌گوید: «در گانتری، ما در حال بررسی مجدد نحوه طراحی، ساخت و فروش نور با استفاده از چاپ سه بعدی هستیم. میلک شیک. “ما از طراحان و استودیوهای مستقل حمایت می کنیم – و طرح های نورپردازی عالی را در دسترس تر و پایدارتر می کنیم.”

را???????را?????????????????????

گانتری با طراحانی در سراسر جهان – مانند Oakland’s Prowl Studio، Felix Pöttinger در مونیخ، Heitor Lobo Campos در برازیلیا، و ستاره سابق Milkshake، Bradley L. Bowers در نیواورلئان – شریک می شود تا آثار خود را با هزینه ای مناسب خلق کنند. در اینجا، ایان نور وظیفه کوبل را توسط کسی جز کریم رشید نشان می‌دهد: «کریم معمولی است – واقعاً پُر، واقعاً زیبا – و کل محصول در واقع از دو نوع مختلف ماده گیاهی ساخته شده است که ما آن را گانتری، پلیمرهای گیاهی می‌نامیم. یان می گوید. هر دو از نیشکر گرفته شده‌اند که ماده‌ای واقعا شگفت‌انگیز است.» هر قسمت به صورت سه بعدی پرینت می شود، سپس قبل از مونتاژ دستی، چندین بار QC انجام می شود. (ما این مجموعه را – که شامل چراغ‌های وظیفه، چراغ‌های دیواری و چراغ‌های زمینی می‌شود – بسیار دوست داشتیم، به طوری که وقتی سال گذشته عرضه شد، آن را پوشش دادیم و گفتیم که «در حالی که هر قطعه از مجموعه نورپردازی به راحتی می‌تواند به تنهایی کار کند، گروه با هم دارای توانایی ایجاد احساس تعادل بیشتر در فضا.)

READ  Flatiron نمادین دوباره با بلندگوی طبقه Takahiro Miyashita برمی خیزد

چراغ رومیزی مشکی روی میز خواب

چراغ رومیزی مدرن روی میز

همچنین در این میلک شیک: ایان به اشتراک می‌گذارد که چگونه فرآیندهای تولید دیجیتال محور ظاهر و احساس محصول را تغییر می‌دهند – از جمله خطوط لایه‌ها و بافت‌های ظریف – و آخرین نسخه خلاقانه مستقل برند را که شامل مجموعه هولا توسط پوتینگر، مجموعه گالری توسط اندرو فریر، مجموعه نوح اثر فیلیپو مامبرتی، و غیره. ایان می‌گوید: «این راهی است که ما واقعاً از خواسته‌ها و استودیوهای مستقل حمایت می‌کنیم که در غیر این صورت نمی‌توانند محصولاتی را با دید زیاد به بازار عرضه کنند». بنابراین ما فکر کردیم با ایجاد این پلتفرم – جایی که ما مجموعه ای از طرح ها را از مجموعه کاملی از طراحان راه اندازی می کنیم – واقعاً می توانیم صدای آنها را به حداکثر برسانیم و تأثیر عرضه محصول را تقویت کنیم. سال گذشته، ما بیش از 20 طرح را به عنوان بخشی از این ابتکار راه اندازی کردیم، و امسال نیز با طراحان بیشتری این کار را ادامه خواهیم داد. برای دیدن اطلاعات بیشتر Gantri در فروشگاه، هماهنگ کنید!

چراغ گیره روی سه پایه در کنار هنرمند

چراغ رومیزی روی میز کار

چراغ رومیزی روی بوفه

دایانا اوستروم که برای کاغذ دیواری، طراحی داخلی، ID، وال استریت ژورنال و سایر رسانه ها نوشته است، همچنین نویسنده کتاب است. جاهای خیلی دور، یک خبرنامه در مورد سفر.

Milkshake، اولین سریال معمولی DMTV (Design Milk TV)، قالب مصاحبه سنتی را با درخواست از طراحان، خلاقان، مربیان و متخصصان صنعت به طور تصادفی از کاسه یا ظرف مورد علاقه خود انتخاب می کند. در طول بحث های صریح آنها، شما نه تنها نگاهی به مجموعه لوازم خانگی شخصی آنها خواهید داشت، بلکه بینش ارزشمندی در مورد کار، زندگی و علایق آنها نیز خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید