سازندگان بلندگوهای صوتی مرتباً از خارج از حوزه ادیوفیلیا الهام می‌گیرند، کابینت‌ها و قاب‌ها را پس از طرح‌هایی شکل می‌دهند که به همه چیز از اتومبیل، آسمان‌خراش‌ها، سرامیک‌های ژاپنی تعمیر شده با کینتسوگی گرفته تا کیف‌های دستی اشاره می‌کنند. اما یک کلیسا ممکن است برای اولین بار باشد، همانطور که توسط مفهوم سازی شده است فیلیپ امریش و بلندگوی میز وحشیانه اش، اگنس.

جزء بلندگوی برج ناقوس از یک سیستم بلندگوی صوتی دو تکه که به شکل کلیسای بروتالیستی شکل گرفته است، با دو کنترل دستگیره و مکعب بلندگوی سوراخ دار در بالا.  کل بلندگوی برج در هوا شناور است و سیمی در زیر آن قابل مشاهده است.

فرم عمودی و مستطیل الهام گرفته از بروتالیست اگنس، اشاره مستقیمی به شبح گالری سنت اگنس در برلین است. کلیسای سنت اگنس سابق توسط معمار طراحی شده است ورنر دوتمان و در سال 1967 به عنوان یک ساختار مذهبی از “ریاضت هندسی” ساخته شد، تقدس معنوی آن توسط یک نمای بیرونی کم آراسته محافظت می شود (اگر دفن نشده باشد). اما از زمان بازسازی آن در سال 2013، هدف معنوی آن به یک هنر خدمت رسانی تبدیل شده است – خانه نوآورانه یوهان کونیگز گالری هنر.

هدف سازش ناپذیر این ساختمان توسط خود داتمن در طول ساخت آن به وضوح بیان شد و طراحی خود را چنین توصیف کرد: “کلیسا از همه چیز جدا نمی ایستد، بلکه مانع می شود.”

سیستم بلندگوی صوتی دو تکه به شکل برج و پایه، با کنترل های دستگیره و سوراخ دار "برج ناقوس" بلندگو روی سطح میز با رایانه، تلفن و صفحه کلید در نزدیکی آن قرار گرفته است.

تصاویر دیجیتالی شل از سیستم بلندگوی صوتی دو تکه که بر اساس برج و پایه یک کلیسای معماری بی رحمانه شکل گرفته است و مقیاس در دست و جزئیات اجزا را نشان می دهد.

به طور مشابه، مفهوم بلندگوی فیلیپ امریش، اگنس، حضور قدرتمندی را ارائه می‌کند که نمی‌توان آن را نادیده گرفت، حتی اگر خاموش باشد. این سیستم دو تکه شامل یک برج است که با یک بلندگوی صدای 360 درجه (معروف به برج ناقوس)، که به یک واحد باس ثانویه برای ارائه صدای پایین متصل است، درپوش دارد.

سیستم بلندگوی صوتی دو تکه به شکل کلیسای بروتالیستی، با سه کنترل دستگیره و مکعب بلندگوی سوراخ دار در بالا.  کل سیستم بلندگو در هوا شناور است و یک سیم در زیر قابل مشاهده است.

Agnes برای پخش صدا از طریق AirPlay و بلوتوث یا با استفاده از اتصال مستقیم USB-C که از جلوی بلندگو قابل دسترسی است طراحی شده است – همچنین انرژی کافی برای شارژ دستگاه ها را در حین اتصال به برق ارائه می دهد.

READ  آپارات نمایشگاه لس آنجلس را به روز می کند تا شامل یک "غار مدرنیستی" شود

نمای زاویه‌دار اجزای بلندگوی برج ناقوس یک سیستم بلندگوی صوتی دو تکه که به شکل کلیسای بروتالیستی شکل گرفته است، با دو کنترل دستگیره و مکعب بلندگوی سوراخ‌دار در بالا.

نمای بالای اجزای بلندگوی برج ناقوس یک سیستم بلندگوی صوتی دو تکه که به شکل کلیسای بروتالیستی شکل گرفته است، با دو کنترل دستگیره و مکعب بلندگوی سوراخ دار در بالا.

طراحی Emrich حول کنترل های لمسی آزمایش شده و واقعی یک رابط دو دستگیره در واحد اصلی، دستگیره بالایی اختصاص داده شده برای تنظیم صدای خروجی 360 درجه بلندگوها با توجه به مکان بهینه و کنترل صدای دکمه پایین تر عمل می کند. سومین دستگیره روی واحد باس وظیفه تنظیم باس را دارد.

نمای پشتی اجزای بلندگو و واحد باس برج ناقوس که هر دو به شکل کلیسایی بروتالیستی در برلین شکل گرفته‌اند، سوراخ‌های بلندگوی پشتی را برای واحد باس و بلندگوی اصلی آشکار می‌کنند.  یک کابل برق در انتهای سمت راست پایین سیستم قابل مشاهده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بلندگوی اگنس، به سایت مراجعه کنید philippemrich.com. و برای اطلاعات بیشتر در مورد جدیدترین تجهیزات صوتی طراحی جلو، آرشیو بلندگوهای Design Milk را بررسی کنید.

گرگوری هان سردبیر ارشد دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید