استودیوی ویرایش خلاق و پس‌تولید دو ساحلی که از یک گسترش هیجان‌انگیز سرگردان است پست مدرن دفتر مرکزی SoHo تازه بازسازی شده خود را که توسط استودیوی داخلی و محصول با سوئیت کامل طراحی شده است جشن می گیرد آزمایشگاه طراحی اولی واگنر. این دو نیروی خلاق با تکرار نقش خود در این روایت، برای اولین بار در سال 2017 با یکدیگر همکاری کردند، زمانی که آزمایشگاه مکان تازه به دست آمده استودیو را در مرکز شهر منهتن بازسازی و تجهیز کرد. در ادامه بازسازی مورد تحسین منتقدان، این دو نفر نزدیک به دو سال به طور استراتژیک برنامه ریزی و اجرای برنامه ریزی های موجود با مجموعه های ویرایش جدید، فضاهای انعطاف پذیر دستیار و تهیه کننده، و اتاق های فنی ویژه ای که رشد بیشتر شرکت را در خود جای می دهند، صرف کردند.

یک آشپزخانه کوچک با پیشخوان و چهارپایه.

عکس: Linda Jaquetz

فضای استراحت با فرش، نشیمن و میز کناری.

عکس: Linda Jaquetz

ورودی پله های نزولی.

عکس: جاناتان هوکلو

شبیه به تماشای فیلم ها در صفحه نقره ای، جادوی فیلم بهتر است به صورت حضوری ساخته شود. چارلین دریک، شریک مدیریت/تهیه کننده اجرایی Modern Post می گوید: «تیم ما بسیار انگیزه دارد تا دوباره در استودیو با هم کار کند. برای ما مهم بود که فضاهایی را برای آنها فراهم کنیم که نه تنها راحت هستند، بلکه به آنها اجازه می‌دهد به راحتی بین همکاری حضوری با همکاران و مشتریان به جلسات و تماس‌های مجازی حرکت کنند.»

یک راه پله قیچی مشکی.

عکس: جاناتان هوکلو

فضای کنفرانس در روز با میز و صندلی.

عکس: جاناتان هوکلو

حساسیت آزمایشگاه طراحی Uli Wagner با داشتن فضاهای اداری مد شده برای برندهایی مانند Calvin Klein، Proenza Schouler، Altuzarra و Agnona، با اخلاق مدرن پست برای داشتن زندگی کاری با کیفیت پس از همه‌گیری همسو است. فضاهای کاری راحت، دلپذیر و کاملاً روشن با تطبیق پذیری در ذهن طراحی شده اند تا گفتگوی باز بین همکاران را تسهیل کنند و در عین حال از هیاهوی گفتگوهای شرکتی یا حریم خصوصی برای مکاتبات حرفه ای یک به یک مهلت می دهند. این اصول بیشتر در امکانات رفاهی بیان می‌شوند که به ایجاد لحن خوش‌آمدگویی کمک می‌کند. علاوه بر این، Modern Post یخچال‌های خود را پر نگه می‌دارد و شربت‌های شربت‌خانه‌ها را در یک حرکت انباشته نگه می‌دارد تا “خانه” خود را مانند خانه احساس کند.

یک قسمت نشیمن با میزهای قهوه متنوع.

عکس: جاناتان هوکلو

یک قسمت نشیمن با میزهای قهوه متنوع.

عکس: جاناتان هوکلو

یک قسمت نشیمن با میزهای قهوه متنوع.

عکس: جاناتان هوکلو

هر صفحه طبقه تقریباً 5000 فوت مربع وسعت دارد. مهمانان از طریق پذیرایی اصلی در طبقه بالا با فضای بزرگ آشنا می شوند، جایی که مدیران یا سردبیران ارشد آنها را می گیرند و به سوئیت هایی با اندازه های مختلف می برند که در یک پلان باز و دعوت کننده قرار دارند. طبقه پایین شامل پذیرش ثانویه، دفاتر، و فضاهای کنفرانس و همچنین آشپزخانه بزرگ مرکزی، یک منطقه تولید کننده بزرگتر با فضای استراحت مجاور منعطف، سوئیت های ویرایش بیشتر، و جلوه های بصری فنی و اتاق های رنگی در مجاورت یک منطقه دستیار بزرگ است. یک آشپزخانه مستقل از لحاظ معماری، آزمایشگاه طراحی Uli Wagner موفق می‌شود مجموعه‌ای از مداخلات را در طبقات متعدد در ساختار چدن سنتی موجود مدرن پست با روکش سفالی بدون آسیب رساندن به فضای گردش خون ترکیب کند.

یک قسمت نشیمن با میزهای قهوه متنوع.

عکس: جاناتان هوکلو

یک قسمت نشیمن با میزهای قهوه متنوع.

عکس: جاناتان هوکلو

اولی واگنر، بنیانگذار استودیوی همنام او، می‌گوید: «طراحی جدید همچنین نیازمند رویکردی هوشمندانه و چشم‌گیر برای اتصال طبقات سوم و چهارم، با یک پلکان فولادی سیاه‌شده است که ردپای اطراف را ثابت می‌کند». این مکان علاوه بر اینکه یک لحظه بصری قوی است، یک مکان ملاقات طبیعی و نقطه پرتیراژ است. برای این منظور، ما با در نظر گرفتن این جریان به سمت راه پله، بقیه فضا را به طرز ماهرانه ای طراحی کردیم. فضاهای محصور و خصوصی با دورتر شدن از راه پله ها به تدریج معرفی می شوند. این امر در راه حل‌های مختلف از جمله دیوارهای منحصر به فرد، درهای فرورفته، پارتیشن‌های شیشه‌ای و پرده‌هایی که خود را به هنر انتقال می‌دهند، نشان داده می‌شود. یکی از این سرمایه‌گذاری‌ها شامل نصب قابل توجه سیستم درب تاشو هوشمند توسط شرکت ایتالیایی است درب.

میز کنفرانس پشت درهای شیشه ای.

عکس: جاناتان هوکلو

یک قسمت نشیمن با میزهای قهوه متنوع.

عکس: جاناتان هوکلو

یک صندلی، نورپردازی و پرده برای یک گوشه دنج.

عکس: جاناتان هوکلو

فضاهای آرمانی، مسکونی و خرده‌فروشی اغلب در روش‌های چیدمان، استایل، و مبلمان مورد استفاده قرار می‌گیرند که برای رقص نویسی دقیق استفاده می‌شود. جزئیاتی که اغلب به‌عنوان تزئینی رد می‌شوند، به‌ویژه در تحقق تجربه در محل کار مهم بودند، زیرا هر اتاق یک خط نقاشی به‌دقت چیده شده است. واگنر می افزاید: “مبلمان انتخاب شده دارای چنان کیفیت مجسمه سازی و در عین حال مینیمال خیره کننده ای است که می خواستیم آن را در صحنه قرار دهیم.” بنابراین، تیم طراحی بر روی ساخت صحنه‌هایی در اطراف نقاط کانونی کلیدی متمرکز شد، که شامل میزهای چوبی یکپارچه طراحی شده توسط آزمایشگاه طراحی، صندلی اتریشی از MARCHGUT، و همچنین قطعات کلکسیونی قدیمی از Bellini، Aulenti و دیگران می‌شود. این مدیریت عمدی پروژه را با حس انسانیتی که اغلب در دکور اداری وجود ندارد، آغشته می کند. برخلاف آنچه که بسیاری از یک شرکت خلاق و پیشرفته مانند Modern Post انتظار دارند، دفتر مرکزی نیویورک تجلی آرامش است، با فضاهای هماهنگ سخاوتمندانه با چیدمان مبلمان و رنگ‌های ملایم.

سه نفر روی مبل دراز کشیده اند.

عکس: جاناتان هوکلو

دو نفر جلوی یک پله.

عکس: جاناتان هوکلو

جوزف با مدارک حرفه ای در معماری و روزنامه نگاری، میل دارد که زندگی را به زیبایی در دسترس قرار دهد. کار او به دنبال غنی سازی زندگی دیگران با ارتباطات بصری و داستان سرایی از طریق طراحی است. جوزف که قبلاً به طور منظم در عناوین زیر گروه طراحی SANDOW، از جمله Luxe و Metropolis مشارکت داشت، اکنون به عنوان مدیر مدیر تیم Design Milk خدمت می‌کند. وقتی تمرین نمی کند، ارتباط تصویری، تئوری و طراحی را آموزش می دهد. این نویسنده مقیم نیویورک همچنین در نمایشگاه‌هایی که توسط مرکز معماری و خلاصه معماری AIA نیویورک برگزار می‌شود، مشارکت داشته است و اخیراً مقالات و تصاویر کلاژ را با Proseterity، یک نشریه ادبی منتشر کرده است.

READ  استرالیا سنگ های مهندسی شده را به دلیل خطر سیلیکوز ممنوع می کند

دیدگاهتان را بنویسید