دوباره آن زمان از سال است که آینده ما از طریق رنگی پیش بینی می شود… رنگ سال پنتون. هرگز از ایجاد بسیاری از نظرات متوقف نمی شود و امسال نیز تفاوتی نداشت. اما قبل از اینکه وارد “Peach Fuzz” شویم، بله، این نام رنگ امسال است، من فکر کردم که می‌توانیم یک سفر کوچک به مسیر رنگ حافظه داشته باشیم تا ببینیم چگونه به اینجا رسیدیم.

2021

در سال 2021، نه یک بلکه دو رنگ سال وجود داشت. این این انتخاب در وب‌سایت Pantone شرح داده شد: «عملی و محکم اما در عین حال گرم‌کننده و خوش‌بینانه، اتحاد PANTONE 17-5104 Ultimate Grey + PANTONE 13-0647 Illuminating قدرت و مثبت است. این داستان رنگی است که احساسات عمیق تری از تفکر را با وعده چیزی آفتابی و دوستانه در بر می گیرد.

بنابراین، اگرچه رنگ‌ها لزوماً چشمان شما را با تعجب روشن نمی‌کنند، فکر پشت آن‌ها آشکارا متفکرانه بود.

2022 و 2023

سپس دو سال بعدی اشباع و پر جنب و جوش بود. به جرات میگم امیدوار؟؟ اینجا معنی پشت سر بود بسیار پری در سال 2022: “Very Peri به ما کمک می کند تا این چشم انداز تغییر یافته از احتمالات را در آغوش بگیریم و در حین بازنویسی زندگی خود ما را به روی دید جدیدی باز کند. PANTONE 17-3938 Very Peri با احیای قدردانی برای برخی از ویژگی‌هایی که آبی نشان‌دهنده چشم‌انداز جدیدی است که امروزه طنین‌انداز می‌شود، آینده را در نوری جدید به جلو نشان می‌دهد.

و اینجا معنی بود Viva Magenta در سال 2023: «رنگ سال امسال قدرتمند و قدرتمند است. این یک قرمز متحرک جدید است که در شادی ناب، تشویق به آزمایش و ابراز وجود بدون محدودیت، یک سایه برق‌آور و بدون مرز است که به عنوان یک بیانیه برجسته ظاهر می‌شود.»

و سپس هلو فوز آمد…

در اینجا توضیح مختصری درباره دلیل انتخاب این رنگ ملایم وجود دارد رنگ سال 2024 ما: “PANTONE 13-1023 Peach Fuzz تمایل ما به پرورش خود و دیگران را نشان می دهد. این یک لحن هلویی ملایم مخملی است که روحیه همه جانبه آن ذهن، بدن و روح را غنی می کند.»

READ  حمل و نقل اخیر من از بازار قدیمی شهر رز!

حتی پنتون هم چنین می‌گفت: «شاید امسال یک گام به عقب برگردیم و روی خودمان کار کنیم و به دیگران کمک کنیم.» و در حالی که همه ما نظرات خود را داریم، من فکر می‌کنم همه می‌توانیم موافق باشیم که کمی تأمل در خود برای خدمت بهتر به خود و اطرافیانمان دقیقاً همان چیزی است که به آن نیاز داریم. خوب، اینم واکنش های ما!

از امیلی: اولین واکنش من این است: من ایده هلو را دوست دارم، اما مطمئن نیستم که بتوانم یک اتاق کامل را بدون روشن شدن آن متعهد کنم (اما آیا این کار گوشتی به نظر می رسد؟). اما در نهایت من به سمت قهوه ای کمی بیشتر در آن کشیده می شوم (فکر کنید سبک تر ماهی قزل آلا مرده توسط فارو و بال). اما من معمولاً کمی از این روندها عقب تر هستم زیرا نسبت به سایرین کمتر ریسک پذیر رنگ هستم. بنابراین من هیجان زده هستم که ببینم چگونه بازی می کند. من می گویم که وقتی به خانه دیگری در ملک (خانه ای که در واقع در آن زندگی نمی کنیم) برویم، می خواهم ریسک بیشتری بپذیرم. در واقع، رویای من این است که هر اتاق رنگی متفاوت داشته باشد تا بتوانم به همه دوستان و خانواده‌ام بگویم قبل از اینکه متعهد شوید، بیایند و رنگ را در یک اتاق تجربه کنند، زیرا مرد، فقط یک نمونه بزرگ اغلب نمی‌فروشد. آن را (یا انجام می دهد و سپس OOPS).

از Mallory: Peach Fuzz مطمئناً رنگ سال من نیست و متاسفم که آن را می گویم. برای من، من بیشتر یک فرد خنثی هستم، اما اگر بخواهم کمی رنگ اضافه کنم، چیزی روشن و خشخاش را دوست دارم و صادقانه بگویم، چیزی که کمی کمتر شبیه گوشت من است. متاسفم که متنفرم، اما این رنگ برای من نیست. من می توانستم در اتاق مناسب قانع شوم (من واقعاً اتاق خواب آرلین را دوست دارم زیرا نرم تر است) اما در زندگی خودم نمی توانم به این زودی ببینم که از این رنگ استفاده می کنم.

READ  خانه در The Girl Before طراحی شده است تا هم مانند یک پناهگاه و "یک قلعه یا زندان" باشد.
طراحی شده توسط آرلین هرناندز | یک ظاهر طراحی شده توسط امیلی بوسر | عکس توسط sara ligorria-tramp | از: 3 سال در حال ساخت و سپس یک حرکت غیرمنتظره: آشکار شدن اتاق خواب آرلین درسی در زیبایی طراحی “ناتمام” است

از آرلین: راستش را بخواهید، من از رنگ سال پنتون کمی شگفت زده شدم. پنتون به طور معمول با انتخاب های خود بسیار باطنی می شود و Peach Fuzz کاملاً مطابق با آنچه من به عنوان گرایش به گرمی در طراحی می بینم. اگر سفر سه ساله من برای تغییر اتاق خواب را دنبال کنید، می دانید که از سال 2020 به هلو علاقه دارم. صبر کنید… آیا من یک طراح روند هستم؟ آیا پنتون پست من در مورد انتخاب رنگ هلویی را تمام آن سال ها پیش خواند؟ واضح است که شوخی می‌کنم، اما این یک سایه شاد و در عین حال ملایم است که امیدوارم با رنگ‌های جواهری عمیق‌تر و غنی‌تر یا رنگ‌های خنثی خاکی ست شود.

از جس: وقتی برای اولین بار این اعلامیه را دیدم، برای اینکه دنیا در حال حاضر چقدر سنگین است، خیلی ملایم بود. بعد از خواندن توضیحات، حدس می‌زنم که تمام موضوع همین است. حالا، به عنوان یک رنگ، فکر می کنم کمی بیش از حد اشباع شده است و تقریباً همان رنگی است که من در 10 سالگی حمام خود را رنگ کردم. خیلی بود. البته، با دکور مناسب می‌تواند در آن رنگ بسیار جذاب به نظر برسد، اما من رنگ‌های هلویی روشن‌تری را که آرلین و کیتلین برای فضاهای خود انتخاب کردند، ترجیح می‌دهم. آن لحن ها به جای طاقت فرسا بودن احساس شادی می کردند. من کنجکاو هستم که ببینم آیا این نسخه اشباع‌تر واقعاً امسال عرضه می‌شود یا خیر.

طراحی شده توسط کیتلین هیگینز | استایل شده توسط امیلی بوسر | عکس توسط sara ligorria-tramp | از: افشاگری که همه منتظرش بودیم! اتاق نشیمن دکو عمدتاً مقرون به صرفه و پست مدرن کیتلین

از کیتلین: آیا این یک فضای امن است؟ آیا می توانیم کمی آشغال صحبت کنیم؟ برداشت داغ من: این پیش‌بینی‌های رنگ سال از سال 2016 بی‌نظیر بوده‌اند. (ممکن است بپرسید در سال 2016 چه اتفاقی افتاد؟ خب، مردم پنتون سایه کوچکی به نام «کوارتز رز» را انتخاب کردند که ممکن است آن را با نام MILLENNIAL نیز بشناسید. رنگ صورتی. که رنگ سال بود، می دانید؟) و بیایید واقعی باشیم – من عشق هلو! من 5 ماه (از نوامبر تا مارس!) را صرف یافتن رنگ هلویی مناسب برای اتاق نشیمن خود کردم! اما این سایه برای من به گونه‌ای که کمی چشم‌ها را تحریک‌کننده است، از دست می‌دهد. این فقط کمی بیش از حد زرد یا نارنجی است – من احساس می‌کنم رنگ‌های صورتی‌تر، براق‌تر و صورتی‌تر در واقع چیزی هستند که در حال حاضر مد هستند. بنابراین حدس می‌زنم که بررسی من این باشد، اوه، نیمه درست است؟ روحیه مناسبی دارد؟ اما مانند … چرا آنها آن سایه دقیق را انتخاب کردند؟

READ  به‌روزرسانی چالش اتاق خواب: جست‌وجو برای شب‌خواب‌های قدیمی جس (نکات او در لیست کریگ و آن‌هایی که دریافت کرد!!)

از گرچن: این رنگ سال برای من دلچسب است. نام هلو فوز، به من برای کشف موهای لب بالاییم در دوران راهنمایی کمک می کند. بله در حالی که این نام مطمئناً من را با آن احساسات “گرمی” که پنتون به آن نسبت می دهد پر نمی کند، خود رنگ … اینطور است؟ این من را به یاد اتاقی با کاشی‌کاری‌شده متعلق به مدرسه قدیمی می‌اندازد، تقریباً مشابه کاشی‌های قدیمی حمام فعلی یکی از خودمان (هی، کیتلین!). اکنون، من عاشق یک پالت رنگی با الهام از کلاسیک هستم، بنابراین می‌توانستم کاملاً آن را ببینم که در محیط مناسب کار می‌کند و احساس گرما می‌کند، اما برای من کمی قدیمی است و قطعاً آنطور که خدایان پنتون اعلام می‌کنند «معاصر» نیست. ، IMO.

خوب، پس این چیزی است که ما فکر می کنیم! شما چی فکر میکنید؟؟ بیایید در نظرات چت کنیم.

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط آرلین هرناندز | یک ظاهر طراحی شده توسط امیلی بوزر | عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از: 3 سال در ساخت و سپس یک حرکت غیرمنتظره: نشان دادن اتاق خواب آرلین درسی در زیبایی طراحی “ناتمام” است

دیدگاهتان را بنویسید