مانند هر راه اندازی افتتاحیه، یکی از بنیانگذاران ماریا دانیلا هویزا و آبراهام بندهایم از استودیوی طراحی مستقر در نیویورک JUNTOS می خواستند اولین مجموعه مبلمان و اشیاءشان معنای خاصی داشته باشد. آنها متوجه شدند که مردم پس از سال ها فاصله گذاری اجتماعی به دلیل بیماری همه گیر، مشتاق هستند خانه های خود را باز کنند و دوباره با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. طراحان تصمیم گرفتند مجموعه Coming Home خود را در کنار هم ریشه کن کنند و چهار قطعه ایجاد کنند که به نزدیک‌تر کردن افراد در خانه کمک می‌کند. پس از همه، JUNTOS کلمه اسپانیایی است با یکدیگر.

اولین مجموعه Juntos در اتاق نشیمن

قطعه مشخص این مجموعه، میز قهوه مایل است که دارای لبه‌های گرد، خطوط مورب در نظر گرفته شده برای مانور آسان‌تر برای رسیدن به یکدیگر، و یک قفسه پایین‌تر برای ذخیره اشیاء اضافی و ایجاد یک سطح خالی برای جمع شدن در میان دوستان و خانواده است. .

میز قهوه اریب

میز قهوه اریب

قفسه کتاب در اتاق نشیمن

قفسه کتاب Mortise بسته بندی شده است. یک سیستم قفل جداشدنی آلمانی به آن اجازه می دهد تا هنگام مونتاژ قابل جمع شدن باشد و در عین حال پایدار باشد. طراحی مدولار آن را می توان تا 9 فوت عرض افزایش داد تا در صورت نیاز فضای ذخیره سازی قابل توجهی را فراهم کند. در طرف مقابل، چهارپایه Arc به عنوان یک صندلی فروتن با کانتوری نرم برای قرار گرفتن روی آن و پاهای زاویه دار که به سبک و ذوق می افزاید، جای پای کوچکتری را اشغال می کند. در نهایت، کاسه دو طرفه Duo به عنوان یک کاسه معماری عمل می کند که می توان آن را برگرداند و از هر طرف استفاده کرد.

READ  گروه YOD موزاییک های پیکسل مانند را در داخل کافی شاپ کیف نصب می کند

قفسه کتاب در اتاق نشیمن

چهارپایه قوسی در اتاق نشیمن

مدفوع قوس سیاه

مشکی دو طرفه همه را بگیرد

هر چهار قطعه از چوب سخت جامد ساخته شده از شمال شرق ایالات متحده و در مین و نیویورک ساخته شده است. قطعات مبلمان در سه رنگ موجود هستند: گلسنگ، سبز روشن. تینتو، بنفش تیره؛ و جزر و مد، آبی تیره. کاسه Duo در اندازه بزرگ یا کوچک در طاقچه، رنگ تیره، چند لایه و سفارشی با استفاده از جوهر سومو سیاه و لکه های چوب طبیعی موجود است.

مشکی دو طرفه همه را بگیرد

اولین مجموعه مبلمان Juntos

ماریا دانیلا هویزا و آبراهام بندهایم، بنیانگذاران جونتوس در اتاق نشیمن

آبراهام بندهایم و ماریا دانیلا هویزا از بنیانگذاران JUNTOS

برای اطلاعات بیشتر در مورد JUNTOS، مراجعه کنید juntosprojects.com.

عکس ها از JUNTOS.

وی یانگ به عنوان ویراستار سبک زندگی، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید