اوری تاچر دیوارپوش‌های زیبایی منحصربه‌فردی می‌سازد – مانند مادر، ساخته شده از لایه‌هایی از فویل رنگین کمانی با روکش هولوگرافی، که به زیبایی بسته به دیدگاه شما متفاوت است و از رنگ‌های سفید ملایم و مرواریدی تا سایه‌های خیره‌کننده فیروزه‌ای و اسطوخودوس متغیر است. La Strada نمایشی دراماتیک از فرم‌های فلزی سینوسی در پس زمینه سفید است. گلدن دیل دارای مجموعه ای از اشکال هندسی است که از مالش کاج پوندروسا و بلوط سفید غربی از رودخانه لیتل کلیکتات در واشنگتن گرفته شده است. هر کدام به محیط خود پاسخ می دهند – و هر کدام جنبه دیگری از ذهن خلاق طراح خود، اوری تاچر را نشان می دهد.

رارارارارارارارا?????????????????

استودیوی همنام تاچراو می‌گوید، محصول دوران او در مدرسه هنر و کاوش بعدی در تمام امکانات طراحی اشکال زیبا برای اعمال بر روی دیوارها است. او می گوید: «من به مدرسه هنر رفتم و هنر پس از فارغ التحصیلی به سرگرمی من تبدیل شد. من به نقاشی کردن ادامه دادم و راهی که دیدم می‌توانم راحت‌تر خودم را بیان کنم، نقاشی خلاقانه اتاق‌هایم بود. یادم می آید که اولین اتاقم را در یک خانه گروهی در دهه بیستم نقاشی کردم – به نوعی شبیه به سبک رابرت راشنبرگ، با رنگ چکه شده در همه جا. و من واقعاً از آن لذت بردم و به تلاشم ادامه دادم تا تمام اتاق هایم را برای دهه بعد خلاقانه کنم. فکر نمی‌کردم هرگز به چیزی تبدیل شود که تبدیل به یک حرفه شود، اما در نهایت اینطور شد.»

READ  بررسی سال 2022: طعم

بالش ها را شکل می دهد

بالش ها را شکل می دهد

در این هفته میلک شیک، تاچر برخی از این تحولات خلاقانه را به اشتراک می گذارد، در حالی که به ما می گوید چگونه توانسته اطمینان حاصل کند که تاچر به عنوان یک برند بی طرف از آب و هوا واجد شرایط است. او می‌گوید: «ما با گروهی از آژانس‌ها همکاری کرده‌ایم که به ما اجازه می‌دهند تا تمام انتشار کربن خود را در تولید و تحویل همه محصولات خود جبران کنیم. “آنچه برای ما چالش داخلی بود، یافتن محصولات بسته بندی واقعا عالی و بدون PVC است که می توانند محصولات ما را ایمن و موثر تحویل دهند – این بزرگترین چالش ما در حال حاضر است.”

برای اطلاعات بیشتر، هماهنگ کنید!

کاغذ دیواری هولوگرافیک

کاشی های انتزاعی

کاشی های انتزاعی

دایانا اوستروم که برای کاغذ دیواری، طراحی داخلی، ID، وال استریت ژورنال و سایر رسانه ها نوشته است، همچنین نویسنده کتاب است. جاهای خیلی دور، یک خبرنامه در مورد سفر.

Milkshake، اولین سریال معمولی DMTV (Design Milk TV)، قالب مصاحبه سنتی را با درخواست از طراحان، خلاقان، مربیان و متخصصان صنعت به طور تصادفی از کاسه یا ظرف مورد علاقه خود انتخاب می کند. در طول بحث های صریح آنها، شما نه تنها نگاهی به مجموعه لوازم خانگی شخصی آنها خواهید داشت، بلکه بینش ارزشمندی در مورد کار، زندگی و علایق آنها نیز خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید