طراح اندرو فریر دوران جوانی خود را در کانادا گذرانده و به گیتار، دوچرخه و اسنوبرد اختصاص داده است – همه کارهایی که باعث اطلاع رسانی و الهام بخشیدن به کار او به عنوان یک طراح صنعتی محصولات انسان محور می شود. روشنایی، لوازم جانبی سیگار، به الف سیستم نشیمن مدولار – تمام اشکال صنعتی ساده و ظریف که از آلومینیوم آسیاب شده شکل گرفته اند. این مواد به طور برجسته در سراسر مجموعه کاری او پخش می شود و دوباره با آخرین پروژه او ظاهر می شود: the پدال فاز.

نمای بالای کابل Fuzz با هر دو کابل وصل شده است.

پدال فاز – یا fuzzbox – به شکلی طراحی شده است که زیر پای یک گیتاریست بنشیند و دسترسی آسانی به تولید صدای اعوجاج/تغییر سنگین با جلوه‌ای مشخصاً «فازی» تنها با ضربه زدن به پای او می‌دهد. Ferrier’s Fuzz Pedal یک پاسخ طراح است، کسی که به دنبال یک فرم زیباتر است که عملکرد طراحی و دوام پدال افکت را افزایش می دهد (چیزی که به ویژه برای شیئی که قرار است مرتباً روی آن پا گذاشته شود مطلوب است).

نمای جانبی پدال فاز.

پدال Fuzz با یک سطح بافت تهاجمی برای مقاومت در برابر و پنهان کردن بریدگی که معمولاً روی پدال‌های رنگ‌شده FX دیده می‌شود، تکمیل شده است. پایین صاف و بخش تورفتگی آن برای صفحه و سوئیچ پایی برای جلوگیری از فعال شدن تصادفی آن است.

نمونه اولیه مدل های جدا شده از پدال فاز

سطح آنودایز شده و بافت دار پدال Fuzz که از آلومینیوم جامد آسیاب شده است، یادآور سیلندر فلزی دیگری است که به زیبایی مهندسی و ساخته شده است، اپل iSight. اما در جایی که iSight برای فیلم‌برداری طراحی شده است، لوازم جانبی صوتی با اندازه قوطی آلومینیومی Ferrier به شدت طراحی شده است تا در برابر تراشه مقاومت کند، یک مشکل دوام رایج که بر پدال‌های معمولی FX در طول ساعت‌های بیشمار ضربه زدن به دستگاه در داخل و خارج از کار تأثیر می‌گذارد.

READ  سونا شناور سفارشی در مجمع الجزایر استکهلم

دست هایی که پدال Fuzz را در دست گرفته و کابل گیتار را وصل کرده است.

الگوی پیچ خورده پدال خراش ها را پنهان می کند و همچنین باعث می شود پای گیتاریست یک هدف مطمئن و در عین حال نه چندان محکم برای انگشتان پاهایش ایجاد کند. به همان اندازه مهم بخش فرورفته سیلندر است که برای قرار دادن صفحه ها و خود سوئیچ پایی اختصاص داده شده است، جزئیاتی در آنجا برای جلوگیری از فعال شدن ناخواسته در حین نواختن گیتار.

فریر می‌گوید: از نظر بصری، بافت تهاجمی، خروجی صوتی محصول را منعکس می‌کند. این طرح همچنین سعی دارد از شکل و بافت محصول برای متمایز کردن خود به جای تکیه بر گرافیک های نقاشی شده که معمولاً در بازار دیده می شود استفاده کند.

بالا و پایین پدال فاز شناور در پس زمینه سفید.

پایین لاستیکی باعث می شود که پدال Fuzz از لغزش در اطراف محافظت کند.

Fuzz Pedal در حال حاضر در مرحله نمونه اولیه خود است، اما با توجه به اینستاگرام فریر، طراح امیدوار است که پدال فاز را در ادامه ارائه دهد a-okay.ca به زودی

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

گرگوری هان سردبیر دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید