خدا را شکر که در حال حاضر سعی نمی کنم مشتریان طراحی جدید را کیف کنم. من واقعاً باید در مورد تمام تصمیمات طراحی که کاملاً به آن‌ها رسیده‌ام و در مورد آنها تردید نداشتم، وبلاگ بیشتری بنویسم، اما چه لذتی دارد؟ اینکه باید در بار اول وانمود کنیم که در همه چیز عالی هستید، خسته کننده است، بنابراین خوشحالم که این فضای امن را داریم تا واقعاً این روند را طی کنیم. من نقاط قوت خود را دارم، اما آنها بیشتر در غریزه نهفته است تا تصمیمات سریع جسورانه. اما غرایز من در این مرحله ایمن است که هم از من محافظت می کند و هم آزارم می دهد. خوشبختانه ماندگاری رنگ نسبت به کاشی یا کفپوش کمتر تهدید کننده است و در طول سال ها در آن بسیار بهتر شده ام بنابراین بیشتر به خودم اعتماد دارم. به علاوه کل چیز نمونه برچسب رنگ بزرگ بسیار مفید است. من به سختی سعی می کنم از منطقه راحتی “50 سایه آبی” خود خارج شوم و پالتی ایجاد کنم که منسجم، پر جنب و جوش باشد و با جهت هنری کلی خانه (خانه مزرعه شیکر اسکاندیناویایی) کار کند و در عین حال حال و هوای ایجاد کند. ما در هر اتاق می خواهیم این اتاق چالش برانگیزترین اتاق است – اتاق رسانه/تلویزیون/خانواده و در اینجا چیزی است که باید در مورد آن بدانید قبل از اینکه وارد رنگ شویم:

  • تنها منابع نور طبیعی اندک و غیر مستقیم هستند – درهای فرانسوی به ایوان سرپوشیده پشتی و راهرو با پنجره ها و نورگیرها (و TBH ای کاش دری را در آنجا قرار می دادیم تا وقتی در حال تماشای تلویزیون هستیم آن منبع نور را نداشتیم – ممکن است پنجره ها در حال انجام باشد).
  • ما می خواستیم این اتاق تاریک و دنج باشد و از عمد آن را در فضای داخلی خانه قرار دهیم – به سختی یک دیوار خارجی.
  • ما در اینجا نورگیر قرار ندادیم زیرا عملکرد اتاق تماشای فیلم و نوازش است – ما تصور می کنیم که زمستان هایمان در اینجا راحت باشد. اما وقتی دارم این را می نویسم تعجب می کنم…آیا باید نورگیرهایی را با سایه های تاریک اتاق در اینجا قرار دهیم تا روز با احساس راحتی در شب دلپذیرتر شود؟ ما سقف‌ها را طاق‌بندی کردیم و فکر نمی‌کنم تهویه مطبوع آن بالا داشته باشیم… منتظر باشید…
  • یک شومینه اجاق گاز در گوشه ای وجود خواهد داشت روی یک اجاق کم/نیمکت ذخیره سازی زیر تلویزیون.
  • ما چوب طبیعی را بدون توجه به اینکه چقدر زیبا به نظر می رسد نگه نمی داریم – دلایل آن عبارتند از: 1. صنوبر دانه رنگ است و به خوبی رنگ نمی شود، 2. برای رنگ آمیزی آن باید بسیار تاریک شود تا کنتراست بالای رنگ سبز در دانه کاهش یابد، و 3. چوب تیره رنگ می شود. بیشتر یک فضای «کابین» است تا یک خانه مزرعه. اگر می توانستیم به گذشته برگردیم، آیا بلوط سفید را برای دیوارها انتخاب می کردیم؟ شاید، اما از نظر مواد و نصب بسیار گران تر خواهد بود (به معنای واقعی کلمه کار با آن سخت تر است). در نهایت ما فکر می کنیم که حال و هوای خانه مزرعه بهتر است رنگ آمیزی شود تا رنگ آمیزی، اما به سختی می توان آن را به عنوان چوب دید، موافقم، سپس آن را رنگ کنید (کاش از پانل های آماده استفاده می کردیم اما نمی توانستیم چون این کار سفارشی است).
  • این اتاق یک گوشه یا اتاق رسانه مستقل نیست – این یک اتاق گذر است که آن را پیچیده تر می کند، IMO. ما می‌خواهیم احساس تاریکی داشته باشیم، اما آیا واقعاً می‌خواهیم از یک اتاق روشن، از یک اتاق واقعاً تاریک عبور کنیم تا به اتاق روشن دیگری برویم؟ آیا این احساس عجیبی خواهد داشت؟ من هم اینچنین فکر میکنم. من فکر می‌کنم اتاق‌های تاریک زمانی بهتر کار می‌کنند که خودکفاتر باشند، یا نور طبیعی زیادی داشته باشند… اما صادقانه بگویم، من در اتاق‌های تاریک متخصص نیستم، بنابراین در پیشنهاد چیزی تردید دارم.
READ  SODA تبدیل های اداری به مسکونی را با Roca در لیورپول بررسی می کند

چیزهای دیگری که باید بدانید – ما در حال حاضر بخش نوازش خود را داریم که به آن وسواس داریم. او اینجاست:

ما هنوز فرش نداریم اما امیدوارم از فرش اتاق نشیمن قبلی خود استفاده کنیم زیرا برای اتاق نشیمن جدید ما به اندازه کافی بزرگ نیست:

عکس توسط sara ligorria-tramp | از: یک به روز رسانی سریع: تغییراتی که در اتاق نشیمن خود ایجاد کرده ام

کفپوش های چوبی Zena اینجا این نور نخواهد بود – آنها قبلاً مهر و موم شده اند و پوشیده شده اند، اما خدای من آنها فوق العاده هستند و بسیار غنی تر از کف پوشیده از گرد و غبار اینجا هستند.

بنابراین اولین غریزه من این بود که یک رنگ صورتی/بنفش/مروزی گرم انجام دهم. چیزی که با مبل متضاد باشد، شما را از اتاق نشیمن به داخل می کشاند و احساس راحتی می کنید. برایان خیلی سریع آن را رفع کرد، اما فکر می‌کنم به این دلیل است که من لحن مناسب را به او نشان ندادم. بد من اکنون متوجه شدم رنگ هایی که ارائه کردم یا خیلی صورتی یا خیلی قهوه ای بودند.

تصمیم: دور 1 – آبی و سبز

چند روز قبل از رفتن به مدت یک ماه، مجبور شدیم تمام تصمیمات رنگی طبقه پایین را بگیریم. اکثر آنها فکر می کردم “آسان” هستند، اما این یکی مرا شگفت زده کرد. بنابراین با آن و استفین تماس گرفتم (ARCIFORMو البته برایان و سارا. پس از خیره شدن به 30 گزینه، آن را به این دنیای آبی و سبز محدود کردیم. البته، مانند یک حرفه ای واقعی، نمونه پارچه سکشنال خود را گم کرده بودم، بنابراین همانطور که در زیر می بینید، گوشی را با عکس سکشنال به سمت نمونه گرفتم تا ببینم چه کار می کند.

همه ما این تصمیم را گرفتیم سبز ممتاز خواهد بود (با وجود نامش). این یک رنگ سبز متوسط ​​است که مقداری آبی در آن وجود دارد، اما کاملاً سبز است (به یاد داشته باشید که ما کاشی آبی در آشپزخانه داریم، بنابراین وقتی از اتاق نشیمن به آن خیره می‌شوید، احتمالاً نمی‌خواهید دو سایه مختلف آبی را ببینید).

من به طور کامل با Privilege Green موافق نبودم، اما بقیه در مورد آن بسیار قوی احساس می کردند. خوب. اما همچنین شاید آنها فقط انتخاب رنگ رنگ را تمام کرده بودند. شاید آنها معیار بهتری از “آنچه در زندگی مهم است” داشته باشند. شاید گرم و گرسنه بودند. تردید من این بود که بدون نور طبیعی بسیار تاریک می‌شد و بیشتر آثار هنری ما، به رنگ روشن و قاب شیشه‌ای، واقعاً متضاد و منعکس می‌شدند و آرامش و آرامش همه چیز را نفی می‌کردند. دیواری از مناظر دریایی نفتی یا کوهستانی؟ مطمئن! اما این چیزی نیست که ما داریم (اما اگر اینقدر تشنه فضای دیوار در این خانه نبودیم، می توانستیم). ما بیشتر هنر مدرن داریم. من همچنین می ترسیدم که در حالی که من عاشق رنگ سبز هستم، نمی دانم که آیا یک اتاق کاملاً آبی/سبز در این خانه واقعاً روشن/روشن با یک اتاق “دنج تر” به نظرم خوب است یا خیر. من نمی دانم … من فقط احساس خوبی نداشتم که رنگ در که اتاق، با وجود دوست داشتن رنگ در یک خانه متفاوت.

READ  The Link Up: لیست مورد علاقه Em از ایده های هدیه "بدون درهم و برهمی"، کوله پشتی سفر مورد علاقه همیشه کیتلین، و رایحه شمعی که ما آن را دوست داریم

کار آماده سازی رنگ برای خانه به هفته سوم می رسد و بنابراین من زمان بیشتری برای تصمیم گیری داشتم و سپس تصمیماتم را زیر سوال می بردم. وقتی به شهر برگشتیم، بلافاصله به خانه رفتم و حالا که آماده شده بودم، حتی بیشتر مطمئن شدم که سبز تیره در وسط این دو اتاق که به خوبی روشن شده بود، احساس ناراحتی می کند. من فوراً یک دسته از نمونه‌های استیکر بزرگ‌تر از ارغوانی سفارش دادم، اما این بار صورتی کمتر و بیشتر خاکستری. بارها و بارها در پورتلند به ما گفته شده است که “رنگ خاکستری وجود ندارد” زیرا خوب، PNW می تواند در طول “تاریکی طولانی طولانی” به اندازه کافی دلگیر باشد، بنابراین فکر می کنم در اصل من واقعاً از هر چیزی نزدیک به خاکستری دور شدم. اما من چند مورد را پیدا کردم که در دنیای خاکستری / ارغوانی بسیار گرم و دنج بودند و شروع به احساس امیدواری کردم.

می بینید که من عاشق یک لحن گرم آمیخته با بلوز سرد ما هستم. و من واقعاً 50 سایه آبی یا خاکستری را نمی خواستم. بنابراین من نمونه ها را سفارش دادم و با امید زیادی که A. حق با من بود و B. Brian با اشتیاق موافق بود، رفتم.

من نمونه رنگ را بالا نگه داشتم و در ابتدا یک “نه” سریع اما نه سخت بود. برایان با مهربانی پرسید: “آیا کمی خاکستری و ترسناک است؟” که من انتظارش را داشتم. در رابطه با ترس او پاسخ دادم: “من هم به این فکر می کنم!” و بعد زمینم را به او دادم. گرم و دنج است و در واقع بسیار سبک است، اما زمانی که در یک اتاق تاریک است، رنگ متوسطی دارد. بسیار خوب با آبی مبل و آشپزخانه تضاد دارد، اما «صورتی» یا «بنفش» نیست. این یک رنگ پیچیده با رنگدانه های زیادی است، بنابراین رنگ آن در تمام روز تغییر می کند (من این رنگ را در رنگ رنگ دوست دارم در حالی که غیرقابل پیش بینی است، FYI). بیشتر شبیه یک رنگ پاستلی اسکاندیناویایی است – یک رنگ خنثی که فقط می توانید در آن شناور شوید. مطمئناً در عرض 5 دقیقه، او گفت: «نه. حق با شماست. خوبه!!” همین طور! فکر می‌کنم او می‌توانست بگوید من ماه‌ها به آن فکر می‌کردم و واقعاً به شدت به این رنگ احساس می‌کردم. او بسیار آماده بود تا آن را بخواباند. من البته گزینه های دیگری هم آوردم، اما تامل کنید توسط شروین ویلیامز برنده واقعی بود.

READ  آنچه در ماه گذشته خریداری کردید - داده ها در آن هستند و واضح است که همه ما به یک چیز فکر می کنیم…

نمایش درست رنگ ها در اینجا بسیار سخت است زیرا هیچ نور طبیعی واقعی نداشت (کیتلین، عکاس ما، کار بسیار خوبی انجام می دهد). پارچه مبل کاملاً تیره نیست (فکر می کنم مخمل کمی نور را مکیده است) و خاکستری کمی تیره تر است.

دور اتاق رفتیم و روی هر دیواری از آن عکس گرفتیم و سعی کردیم حس خوبی داشته باشیم. باز هم، درک آن سخت است اما این اتاق فاقد نور طبیعی زیادی است، بنابراین رنگ در اینجا روشن به نظر می رسد، اما آن را از اتاق نشیمن بررسی کنید…

دیدن؟ در آنجا می توانید ببینید که چگونه در آنجا تاریک می شود. شما را به درون می کشاند اما فقط این خلأ تاریک نیست.

در آخر، می‌خواستم ببینم اگر درهای فرانسوی به ایوان پشتی باز می‌شد، چگونه به نظر می‌رسید. وقتی نمونه رنگ سبز تیره‌تری را در آنجا آویزان کردیم، فکر می‌کردم عجیب است که چنین موقعیت داخلی/خارجی در یک اتاق تاریک وجود داشته باشد. اما اجازه دهید واضح بگویم، این یک ترجیح شخصی است و می تواند کاملاً عالی به نظر برسد و من خودم شاهد آن بوده ام. من فقط می خواهم خانه کمی بیشتر از اتاقی به اتاق دیگر جریان داشته باشد، در حالی که برخی از مردم می خواهند هر اتاق تجربه خودش باشد (که من آن را دوست دارم، فقط برای من نیست). این مانند این است که چگونه برخی از هتل های بوتیک واقعاً یک فضای متفاوت و پالت رنگی برای هر فضا ایجاد می کنند، بنابراین وقتی وارد می شوید و واقعاً احساس هیجان و شگفتی می کنید. من آن را دوست دارم، اما باز هم نه برای این خانه. انصافاً احساس می‌کنیم که داریم به آنجا می‌رسیم – ما 10 رنگ مختلف داریم که شما را به اتاق‌های مختلف می‌کشاند و به ایجاد یک حال و هوای واقعاً خوب کمک می‌کند، اما همه آن‌ها تا کنون واقعاً با هم احساس خوبی دارند. و اگر در مورد کل این «خانه مزرعه سبک اسکاندیناوی در PNW» اشتباه می‌کنم، همیشه می‌توانم رنگ بیشتری اضافه کنم و تیره‌تر شوم.

*عکس ها مگر اینکه غیر از این توسط کیتلین گرین

The post انتخاب رنگ دنج برای اتاق خانوادگی “کم نور” و سپس انتخاب مجدد اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید