[ad_1]

این سوال پیچیده‌تر از آن چیزی است که فکر می‌کنید. انتخاب کفپوش‌های چوبی تیره در مقابل روشن می‌تواند به عوامل مختلفی از جمله اندازه اتاق، در دسترس بودن منابع نور طبیعی/مصنوعی و آنچه که مبلمان شما را تکمیل می‌کند بستگی دارد. برخی از مزایا و معایب مربوط به هر دو رنگ کفپوش را کشف کنید.

آیا باید چوب سخت روشن یا تیره را انتخاب کنید؟

مزایا و معایب برای چوب های سخت رنگ تیره

بهترین جنبه کف‌های تیره، جدای از ظاهر پیچیده‌شان، توانایی آن‌ها در پوشاندن بسیاری از نواقصی است که روی زمین ایجاد می‌شود. از آنجایی که هوا از قبل تاریک است، محو نمی‌شود و اگر بین تخته‌ها شکاف وجود داشته باشد، روی یک کف چوبی تیره‌تر کمتر دیده می‌شوند. از جنبه منفی، احتمالاً خز را همیشه از حیوانات خانگی شما پنهان نمی کند. همچنین ردپاها یا لکه های فیلمی رنگ روشن را محو نمی کند. رنگ‌های تیره در کف و دیوارها نیز تمایل دارند اتاق‌ها را کوچک‌تر کنند.

مزایا و معایب برای چوب سخت رنگ روشن

چوب های با رنگ روشن ظاهر مدرن تری دارند و از نظر روانی اندازه اتاق را کوچک نمی کنند. ممکن است عیوب را نیز پنهان نکند، اما می توانید آنها را ببینید و راحت تر تمیزشان کنید. اشکال چوب های سخت رنگ روشن این است که ممکن است اتاق شما را بیش از حد سبک کند، که می تواند برای آشپزخانه عالی باشد، اما نه برای اتاق خواب یا اتاق خواب. همچنین سبک‌های مبلمان بیشتری وجود دارد که با کفپوش‌های چوبی تیره‌تر ترکیب می‌شوند.

در پایان، رنگ یا سایه ای که انتخاب می کنید به ترجیحات شخصی و اینکه چه چیزی با بقیه خانه شما مطابقت دارد بستگی دارد. اریک هرست و Flooring.org از اواخر دهه 90 به صاحبان خانه در نصب و مراقبت از کفپوش‌هایشان کمک کرده‌اند، بنابراین می‌توانید روی ما حساب کنید تا شما را در جهت درست در مورد گزینه‌های کف چوبی سخت راهنمایی کنیم. ما چندین نوع کفپوش برجسته مانند این نوع تیره تر، IndusParquet، و همچنین نوع روشن تر مانند این کفپوش بلوط قرمز داریم.

READ  یک ویلای صورتی دهه 1940 به خانه جدیدی برای استودیو لوکا نیچتو تبدیل شد

بیشتر بدانید Flooring.org با ما با شماره 800-689-9006 تماس بگیرید. از اینکه در مورد نیازهای کفپوش خود به ما اعتماد دارید سپاسگزاریم.

این مطلب در طبقه بندی چوب سخت، چوب سخت پیش ساخته توسط Flooring.org ارسال شده است. پیوند ثابت را نشانه گذاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید