[ad_1]

بازسازی خانه شما کار زیادی است. جدای از مشقت کار، برنامه ریزی، بودجه بندی، گرد هم آوردن تیم مناسب، کسب مجوزهای مناسب و موادی که برای تحقق چشم انداز خود استفاده خواهید کرد، وجود دارد. هنگامی که صحبت از نصب کفپوش چوبی سخت می شود، انواع مختلف چوب دارای زیبایی و ویژگی های منحصر به فردی هستند که آنها را برای مکان های مختلف ایده آل می کند. بیایید تفاوت‌ها را دریابیم تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید چه چوبی را انتخاب می‌کنید.

بلوط

بلوط محبوب ترین انتخاب برای کفپوش های چوبی است. هنگامی که هزینه های مواد را در بودجه خود لحاظ می کنید، مهم است که به یاد داشته باشید که بلوط به راحتی با قیمت 2 دلار در هر فوت مربع مقرون به صرفه است. که از یک دانه سخت تشکیل شده است، کف به راحتی لکه می شود و به شما امکان می دهد طرح رنگ را مطابق میل خود تغییر دهید. لکه مناسب همچنین می تواند گره های کف را برجسته کند تا بافتی منحصر به فرد به ظاهر آن بیافزاید.

با نگهداری مناسب از سطح آن، کف بلوط می تواند تا 25 سال دوام بیاورد. بسیاری از این به کیفیت چوب بستگی دارد، زیرا برخی از آنها بیش از یک قرن دوام آورده اند. بلوط به طور طبیعی در برابر هجوم قارچ ها و حشرات مقاوم است و از نظر کیفیت و قیمت مناسب است.

افرا

رنگ روشن تر از بلوط، افرا با برچسب قیمت کمی پایین تر عرضه می شود. از آنجایی که به کیفیت چوب مربوط می شود، افرا بسیار بادوام است و می تواند ترافیک و استفاده سنگین را تحمل کند. رنگ‌های بلوند روشن آن برای یک مکان معاصر، به ویژه مکانی مانند زمین بسکتبال یا زمین رقص، ایده‌آل است. در حالی که افرا کاربردی است، فاقد زیبایی شناسی جسورانه ای است که برخی افراد می خواهند در فضای زندگی خود به دست آورند. افرا به طور یکنواخت لکه نمی شود و برای اقلام و پروژه های سنگین مناسب تر است.

READ  کمپ پیشاهنگی پسران با الهام از Minecraft به خانه ای در کنار دریاچه تبدیل می شود

هیکوری

دلیلی وجود دارد که چرا از نام مستعار “هیکوری قدیمی” برای توصیف سرسختی ژنرال اندرو جکسون استفاده شده است. Hickory قابل اعتماد، قوی و قابل مقایسه با یک بطری شراب قدیمی است. Hickory یک فرآیند پیری 200 ساله را طی می کند تا به درستی بالغ شود. این بدان معنی است که هیکوری با سنگین ترین برچسب قیمت عرضه می شود که با دوام آن قابل مقایسه است. Hickory از نظر ساییدگی و پارگی نیاز به تعمیر و نگهداری کمی دارد و در برابر آب مقاوم است. اگر به جای یک پروژه، سرمایه گذاری می خواهید، هیکوری انتخاب ایده آل شما خواهد بود.

عرضه و تقاضا

همانطور که ممکن است در کلاس آموخته باشید، قوانین حاکم بر اقتصاد عبارتند از عرضه و تقاضا. این نه تنها در مورد اقتصاد بلکه در انتخاب و کیفیتی که در آن خواهید یافت صدق می کند www.Flooring.org. ما بهتر از هر کسی تقاضا برای بالاترین کیفیت و انتخاب را در مورد قرار دادن کف مناسب در خانه شما درک می کنیم.
برای موجودی و جریان دائمی معاملات باورنکردنی از سایت ما دیدن کنید. سفارش آنلاین در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته امکان پذیر است. ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم به کفی که همیشه آرزویش را داشتید برسید.

دیدگاهتان را بنویسید