وقتی برای اولین بار در مورد این لیوان ربات 120 دلاری شنیدم، گفتم: “حالا دنیای فناوری چه چیزی اختراع کرده است؟” من یک دسته از افراد را در سیلیکون ولی تصویر کردم که در اطراف نشسته اند و سعی می کنند با یک محصول جدید مشکلی را برای ما حل کنند. اما بعد فهمیدم که وقتی سرد می شود چند بار به مایکروویو می روم تا قهوه ام را گرم کنم. ق. از همین رو. اما هنوز باورم نمی شد که اینقدر گران باشد و فکر می کردم مطمئناً نسخه مقرون به صرفه تری در بازار وجود دارد. بنابراین قبل از کریسمس هر سه را خریدم (با این هدف که در ماه دسامبر آنها را بررسی کنم، بنابراین یک ظاهر طراحی شده تعطیلات) و سپس آنها را برای هدایای کریسمس دوباره هدیه دادم. هیچ‌کدام از این‌ها اتفاق نیفتاده است، زندگی، اما شاید الان زمان بهتری باشد، زیرا مردم در سرما غرق شده‌اند و می‌خواهند خون زندگی/قهوه‌شان بیشتر گرم‌تر بماند. بنابراین من سه مورد را در سه نقطه قیمت مختلف خریدم و پس از هفته‌ها امتحان کردن آنها در اینجا نظر من است:

صبر کنید، لیوان الکترونیکی دقیقا چیست؟

خوب. این پسران بد روی پد کوچک خود می نشینند، که آنها را گرم می کند (از طریق روش های مختلف) و ایده این است که آنها ساعت ها گرم بمانند، طعم تازه ای دارند و منزجر کننده نیستند. در تئوری، من به این موضوع علاقه دارم، اما همچنین شک دارم که این چیزی است که ما به آن نیاز داریم و در واقع فقط «موارد» بیشتری ایجاد نمی کند. ما صبح ها مقدار مناسبی قهوه می نوشیم – معمولاً یک فنجان در حالی که توله ها را راه می زنم و سپس یک فنجان دیگر را برای چند خانه می نوشم (در نتیجه گرم کردن مجدد). بنابراین از نظر فنی من یک کاندیدای عالی برای این لیوان هستم، اما همچنین به راحتی از مشکلات فنی آزار می‌دهم، بنابراین همیشه از فناوری‌های غیرضروری اجتناب می‌کنم. بنابراین باید مزایا و معایب را بررسی کنیم و مطمئن شویم که مزایا بر معایب آن بیشتر است

لیوان شماره 1: لیوان Ember² لیوان هوشمند کنترل دما

لیوان Ember² لیوان هوشمند کنترل دما

این معروف ترین و گران ترین آنهاست. Ember اولین بار به بازار آمد (یا اولین بار در رسانه های اجتماعی) و 130 دلار قیمت دارد. این مقدار برای یک لیوان زیاد است، بنابراین بهتر است قهوه شما را گرم کند و روغن لاستیک‌های شما یا حداقل فیلترهای AC ما را دو بار در سال عوض کند. این چیزی است که می گوید:

با یک لیوان خلاقانه که تا 1.5 ساعت یا تمام روز روی زیر لیوانی شارژ در دمای دلخواه شما می ماند، مدت بیشتری از نوشیدنی های گرم لذت ببرید. لیوان هوشمند را با برنامه Ember در تلفن هوشمند خود جفت کنید تا دما را تنظیم کنید، تنظیمات از پیش تعیین شده را برای نوشیدنی های مورد علاقه خود سفارشی کنید، هنگامی که دمای مورد نظر خود را به دست آورید، اعلان ها را دریافت کنید، لیوان خود را شخصی کنید و موارد دیگر. فن‌آوری پیشرفته لیوان را به‌طور هوشمند روشن و خاموش می‌کند و هر جرعه جرعه‌ای را از بالا تا پایین در دمای یکسان نگه می‌دارد.»

این من را به هم می ریزد. در حالی که این لیوان ترجیحی من از بین این سه لیوان به دلیل قابل حمل بودن است، بدون برادران، ما نیازی به تنظیم دماهای مختلف برای نوشیدنی های مختلف از طریق یک برنامه نداریم و مطمئناً نمی خواهم اعلان های فشار بیشتری روی تلفنم ارائه شود.

READ  5 هک که برای همیشه شلوغی من را کاهش داد + سازماندهی را آسانتر کرد

طرفداران: بزرگترین مزیت این یکی این است که می تواند بی سیم باشد (به مدت یک ساعت و نیم) در حالی که دو مورد دیگر باید به برق و زیر لیوانی شارژ بمانند. برای من، این تبدیل به یک معامله فوری و ترجیح می شود زیرا پشت میز کنار دیوار نمی نشینم و طناب های آنها بلند نیست. هر بار که از جایم بلند می‌شدم، یا اگر بچه‌ها برای سلام کردن می‌آمدند، لیوانم را می‌کوبیدم. داشتن این بی سیم باعث شد که اساساً تنها موردی باشد که می توانم از آن استفاده کنم. حالا اگر یک میز کنار دیوار یا با خروجی مستقیم زیر آن دارید، گزینه هایی دارید. من همچنین دوست دارم که لیوان در زیر لیوان شارژ لانه کند (نه فقط روی آن بنشیند) زیرا احساس امنیت بیشتری می کند و می دانید که آیا درست وصل شده است یا نه. مقدار مناسبی از قهوه را نگه می دارد (به نظر می رسد حدود 6 اونس) و دسته راحت است.

وقتی یادم می‌آید شارژش کنم و در یک نقطه نشسته‌ام (دوست دارم حرکت کنم). بسیار عالی است که ساعت ها قهوه تازه داغ میل کنید تا به آرامی میل کنید. ترجیح می‌دهم دما روی خود دستگاه کنترل شود (گاهی اوقات به برنامه نگاه می‌کنم و به دلایلی آن را خاموش می‌کنم و من قهوه‌ام را واقعاً داغ دوست دارم). معمولاً، ناامیدی‌های ناشی از فناوری اغلب ارزش «راحتی» آن‌ها را ندارند. من واقعاً دارم این چیز را می فروشم، نه؟

معایب: من برنامه ای برای همه چیز نمی خواهم. من عاشق یک دکمه روشن و خاموش قدیمی خوب هستم. من می دانم که تنها نیستم، اما پسر صنعت فناوری از ما می خواهد که همه دستگاه ها را با تلفن خود کنترل کنیم (مطمئن نیستیم که آیا این بیشتر برای ردیابی رفتارها است). مطمئناً، در برنامه می‌توانید دما را کنترل کنید و میزان شارژ خود را بدانید، اما باز هم ترجیح می‌دهم که فقط روی پد باشد.

منفی کلی: این برای همه آنها است – آنها باید هر شب شارژ شوند و به نظر نمی رسد ساعت ها شارژ خود را نگه دارند. حالا خوب است، ما نمی توانیم همه چیز را در زندگی داشته باشیم، اما این بدان معناست که این وسیله دیگری است که باید به خاطر داشته باشید که در شب شارژ کنید یا بی فایده است. وقتی برای اولین بار شروع به استفاده از آن کردم، مدام تمام می شد و سپس سرد می شد. اما پس از آن شما نمی توانید لیوان ها را در مایکروویو قرار دهید (یا آنها را در ماشین ظرفشویی قرار دهید) بنابراین باید به یک لیوان قابل مایکروویو انتقال دهید تا قهوه ولرم خود را که 120 دلار برای خرید یک لیوان برای آن هزینه کرده اید گرم شود. من فقط نمی توانستم باور کنم که شارژ را برای مدت طولانی تری نگه نمی دارد، همین. اما من یک مخترع نیستم پس شاید این واقعا سخت باشد؟

READ  FDA فضاهای داخلی رنگی بازیگوش را برای هتل هاوی طراحی می کند

لیوان شماره 2: ست لیوان و گرم کننده OHOM Ui

ست لیوان و گرم کننده OHOM Ui

این یکی الکترومغناطیسی است (شاید همه آنها باشند) بنابراین در لمس گرم نیست و قهوه را برای مدت طولانی گرم نگه می دارد. 2 ساعت بیشتر تست نکردم ولی اون 2 ساعت واقعا داغ بود.

طرفداران: این قابل شستشو در ماشین ظرفشویی است (همه آنها نیستند) و همچنین آیفون شما را شارژ می کند (این یک افزودنی دوست داشتنی است). رنگ و طرح خوبی هم داره همچنین مقرون به صرفه تر از Ember است و با قیمت 88 دلار (سایتشون رو چک کن برای نسخه های اجرای دوم که کاربردی هستند اما در قسمت بیرونی نقص دارند. شما 2 رنگ را برای 44 دلار انتخاب می کنید.

معایب: برای گرم کردن باید به برق وصل بماند. خود لیوان قهوه را به مدت 10 دقیقه یا بیشتر گرم نگه می‌دارد (طبق تجربه من) بدون قرار گرفتن در زیر لیوان شارژ، اما معمولاً باید روی آن بنشیند تا واقعاً داغ بماند. همچنین می‌گوید «خودگرم شونده» اما برای من گمراه‌کننده است، زیرا قرار نیست قهوه سرد را برای گرم کردن آن بریزید (فکر نمی‌کنم) بنابراین بیشتر در مورد حفظ گرما است و شاید کمی داغ‌تر شود. این یکی همچنین دارای یک صافی است که می توانید آن را جداگانه خریداری کنید تا بتوانید قهوه یا چای را مستقیماً در لیوان بریزید. با توجه به تجربه من برای اینکه آن را فوق العاده گرم نگه دارید باید درب سرامیکی را روی آن قرار دهید که این کار دیگری برای من است. اگر این کار را نکنید کمی خنک می شود. باز هم، من قهوه بسیار داغ را دوست دارم، بنابراین به نوعی هدف را شکست می دهد (امبر داغ تر ماند).

لیوان شماره 3: پرفروش ترین لیوان آمازون – لیوان القایی Apexx

لیوان القایی Apexx

این لیوان القایی Apexx یکی از پرفروش‌ترین لیوان‌های آمازون در طول تعطیلات بود، احتمالاً به این دلیل که قیمت آن 32 دلار است – کاهش قیمت بسیار زیادی نسبت به دو لیوان دیگر. مطمئناً خوب به نظر می رسد، اما متوجه شدم که شارژ کردن آن سخت است (که برای گرم ماندن به آن نیاز دارد) و به راحتی از آن ناامید شدم. وقتی کار می کرد، حدود 20 دقیقه گرم می ماند، اما باید درب سرامیکی را روی آن قرار دهید.

READ  The Link Up: لباس جدید Em's Demin که تمام بهار را خواهد پوشید، محصول 9 دلاری Mal برای کمک به برنزه کردن کمر و یک جاروبرقی 13 دلاری که یک گیمر است.

طرفداران: مقرون به صرفه و زیبا به نظر می رسد. اگر به این نوع چیزها علاقه دارید، بسته بندی به طرز عجیبی سطح بالایی داشت. گوشی یا هدفون های روی زیر لیوانی را نیز شارژ می کند. بدون نیاز به برنامه

معایب: مال من پرگل بود، باید آن را به برق متصل نگه دارید، از درب سرامیکی استفاده کنید، و حتی اگر داغ نشود – فقط گرمتر از زمانی که زیر لیوانی ندارید. اما اگر کسی قهوه گرم را برای مدت طولانی‌تری دوست دارد، فکر می‌کنم این کار را انجام می‌دهد (فقط خیلی داغ نیست).

و بهترین لیوان خودگرم شونده به…

در کل، من متاسفم و خیلی تعجب نمی کنم که اعتراف کنم که گران است لیوان اخگر این کار خاص را به بهترین نحو انجام می دهد بدون نیاز به درب سرامیکی برای مدت طولانی‌تری گرم‌تر می‌ماند، می‌تواند بی‌سیم باشد، بنابراین خطر ضربه زدن به آن کمتر است و می‌توانید در خانه حرکت کنید. من اخیراً خواندم که نیازی نیست برنامه را دانلود کنید و در دمای 135 درجه به طور پیش فرض (که بسیار داغ و گرمتر از دو تای دیگر است) خواهد بود و یک شماره گیری در پایین آن وجود دارد که من متوجه نشدم. هر چند این ولخرجی است. برای زندگی من، من واقعاً فقط یک روز در هفته وقتی می نویسم می نشینم، بنابراین ارزش افزوده برای زندگی من کافی نیست (مخصوصاً به این دلیل که قسمت های بیشتری برای پیگیری وجود دارد). من ترجیح می‌دهم فقط از یک قمقمه استفاده کنم یا لیوانم را در مایکروویو قرار دهم. با این حال، اگر صبح‌ها ساعت‌های زیادی پشت میز می‌نشینید، یکی نزدیک دیوار یا یک خروجی روی میزتان دارید، می‌گویم این یک خرید یا هدیه کاملاً خوب است. اما این برای افراد معمولی صبحگاهی یا افرادی که پشت میز ناهار خوری قهوه می نوشند مناسب نیست. راحتی همه اینها زمانی ناخوشایند می شود که مجبور باشید به یاد داشته باشید که آن را به برق وصل کنید و شارژ نگه دارید، بنابراین IMHO باید یک میز و پریز مشخص به آن بدهید و روزانه از آن استفاده کنید تا ارزشش را داشته باشد.

*عکس ها توسط کیتلین گرین

پست امیلی 3 لیوان “خودگرم شونده” را با 3 امتیاز قیمت متفاوت آزمایش کرد و در اینجا نقد صادقانه او از هر یک است اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید