هنرمند و طراح می‌گوید: «همانطور که می‌بینید در پشت سر من، حالات شاد زیادی در اینجا وجود دارد الیزه گراهام، بنیانگذار استودیو Elyse Graham در لس آنجلس. درست است، همانطور که در این هفته خواهید دید میلک شیک: پشت سر او ردیف هایی از اشیاء پر جنب و جوش، از جمله چندین نمونه از خط لامپ های Hydro او را خواهید دید. آنها نقطه مرجع عالی برای کار او هستند: رنگ‌های فوق‌العاده، شکل زیبا، و محصول فرآیندهای فوق‌العاده فشرده که سطوح بی‌نظیری را ایجاد می‌کنند – در اینجا، به طرز خیره‌کننده‌ای مرمر شده است. او می گوید: «این یک برداشت جدید از تکنیک سنگ مرمرسازی ما است که برای این کشتی ها و لامپ ها استفاده می کنیم. “من خیلی وارد دهه 70 روانگردان هستم، حال و هوای گل – فقط فکر می کنم که همه ما می توانیم در حال حاضر کمی از سرگرمی و بازیگوشی استفاده کنیم و فقط به جنبه های روشن چیزها نگاه کنیم.”

?????????????????

مجموعه Hydro DNA ضروری را با Meta Murals او به اشتراک می گذارد. هر نقاشی دیواری به عنوان یک قطعه کوچک از رزین کامپوزیت امضا شده او “MetaMATERIAL” آغاز می شود – دقیقاً به اندازه مجموعه Hydro رنگی پر جنب و جوش و کار زیادی دارد. از آنجا، آن قطعه کوچک به‌صورت دیجیتالی بزرگ‌تر می‌شود تا متناسب با یک دیوار مشخص شود، و سپس (به همان اندازه پر زحمت!) با دست نقاشی می‌شود. او می‌گوید: «متا دیواری‌های ما نقاشی‌های دیواری هستند که ما بر اساس رزین MetaMATERIAL خود انجام می‌دهیم». ما این الگوهای وحشی را در رزین می‌سازیم و سپس آنها را به طرح‌های نقاشی شده برای نقاشی‌های دیواری منتقل می‌کنیم. ما چند طراحی داخلی انجام داده‌ایم و سفارش‌های واقعاً هیجان‌انگیزی در راه داریم – واقعاً می‌خواهم کاری در فضای باز انجام دهم.» او در حال حاضر در حال انتخاب یک دیوار خوب در لس آنجلس است – اگر دیواری دارید به ما اطلاع دهید.

READ  مارس 2024 با دی اوجدی

رندر دیواری الیزه گراهام

لامپ های مرمر الیزه گراهام

لامپ های مرمر الیزه گراهام

همچنین در میلک شیک این هفته: ما با الیزه در مورد خط تقسیم بین هنر و تجارت صحبت می‌کنیم، جایی که او این روزها «حال‌های شاد» را پیدا می‌کند (فراتر از کارهای بسیار شاد خودش)، و آنچه که در حال حاضر برای کار کردن روی آن بسیار هیجان‌زده است: من واقعاً در مورد کاری که ما انجام می دهیم و قرار است پاییز امسال منتشر شود، هیجان زده هستم. ما در حال کار بر روی چندین طرح جدید میز هستیم – برخی از آنها کاملاً محرمانه هستند، اما ما شفافیت زیادی را در کار خود وارد می کنیم. این چیزی است که برای ما بسیار جدید است، و من فقط احساس می‌کنم دنیا در حال حاضر به آن نیاز دارد – کمی شفافیت، کمی نور. من واقعاً هیجان‌زده هستم که ببینم چگونه الگوهای رزین وحشی ما به طرح‌های شفاف‌تر تبدیل می‌شوند.»

برای دیدن ادامه مطلب، وارد شوید!

میز کناری قهوه ای الیزه گراهام

میز کناری الیزه گراهام

میز کنار مشکی الیزه گراهام

دایانا اوستروم که برای کاغذ دیواری، طراحی داخلی، ID، وال استریت ژورنال و سایر رسانه ها نوشته است، همچنین نویسنده کتاب است. جاهای خیلی دور، یک خبرنامه در مورد سفر.

Milkshake، اولین سریال معمولی DMTV (Design Milk TV)، قالب مصاحبه سنتی را با درخواست از طراحان، خلاقان، مربیان و متخصصان صنعت به طور تصادفی از کاسه یا ظرف مورد علاقه خود انتخاب می کند. در طول بحث های صریح آنها، شما نه تنها نگاهی به مجموعه لوازم خانگی شخصی آنها خواهید داشت، بلکه بینش ارزشمندی در مورد کار، زندگی و علایق آنها نیز خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید