چی آلف باربل ویت با کمبود سن، تخیل بی حد و حصر و استعداد الهام بخش را جبران می کند. این هنرمند 8 ساله اهل آمستردام اخیراً این اثر را منتشر کرده است خطوط خطوط خطوط مجموعه فرش های گرافیکی برای فرش مووی، ثابت می کند که خلاقیت با موقعیت، تجربه یا سن محدود نمی شود. هنر آلف با جزئیات پیچیده، خطوط، اشکال و استفاده بازیگوش از رنگ مشخص می شود، که یادآور بزرگانی مانند ژان میشل باسکویا، کیت هارینگ و واسیلی کاندینسکی (و حتی شاید بنیانگذار خود دیزاین میلک) است. جیمی درینگر). الف با جان بخشیدن به نقاشی های خود برای مووی، نگاهی به دیدگاه خود از جهان دارد.

گاهی اوقات آرزو می کنم آرزو کنم که تمام دنیا فقط از خطوط ساخته شده باشد.

کودک یک نقاشی خط بزرگ ایجاد می کند

کودک یک نقاشی خط بزرگ ایجاد می کند

خانواده‌اش برای ایجاد مجموعه قالی‌هایش باید قربانی می‌کردند – هفته‌ها نمی‌توانستند از اتاق نشیمن خود استفاده کنند. اثاثیه باید به محیط اتاق منتقل می‌شد، زیرا نقاشی‌های بزرگ الف تمام طبقه را گرفته بود. در حالی که او به دلیل ماهیت شهودی و سفر خلاقیت‌هایش هرگز به آثارش عنوان نمی‌کند، آلف فرش‌هایش را به‌عنوان آهنگ‌های مورد علاقه‌اش نامگذاری کرد، زیرا همیشه هنگام کار به موسیقی گوش می‌دهد. او همچنین اغلب این نظر را دریافت می کند که هنرش شبیه جاز است. بنابراین، “همه چیز اکنون” و “چراغ های کور” دو نامی هستند که او برای فرش هایش گذاشته است.

فرش گرد گرافیکی رنگارنگ

فرش گرد گرافیکی رنگارنگ روی دیوار کنار میز ناهارخوری

فرش رنگارنگ گرافیکی مستطیل شکل

فرش مستطیل شکل گرافیکی رنگارنگ روی دیوار کنار صندلی

این کنایه که مردم در سرتاسر هنر او قدم می زنند، از دست هنرمند نمی گذرد. او آن را خنده‌دار می‌بیند و در ادامه به اشتراک می‌گذارد: «من مخصوصاً عاشق این هستم که هنرم نرم و پرمو شده است و می‌توانم آن را مانند گربه نوازش کنم! هاها.» در پایان روز، تعداد کمی می توانند بگویند که مجموعه ای برای چنین برند معتبری مانند Moooi ایجاد کرده اند، و دستاوردهای Alf باید به عنوان الهام بخش برای همه ما باشد. “امیدوارم کار من به مردم انگیزه دهد تا رویاپردازی کنند، خودشان را ترسیم کنند و اشتباهات خوشحال کننده ای مرتکب شوند. کار من پر از آن است!» الف با افتخار به اشتراک می گذارد. مووی با بازتاب افکار خردمندانه خود تأیید می کند که “هیچ مرزی در خلاقیت و سن یک طراح با استعداد وجود ندارد.”

READ  لهجه‌های آبی کبالتی، فضای داخلی آپارتمان Thane را توسط The Act of Quad روشن می‌کنند

کودک یک نقاشی خط بزرگ ایجاد می کند

کودک یک نقاشی خط بزرگ ایجاد می کند

کودک روی یک مبل سفید در کنار یک فرش رنگارنگ بزرگ

مبل سفید در کنار یک فرش رنگارنگ بزرگ

نمای نزدیک از جزئیات فرش

کودک روی فرش گرد گرافیکی رنگارنگ در کنار مبل خاکستری

نمای نزدیک از جزئیات فرش

کودک با سر پایین نقاشی می کند

کودکی که یک سویشرت گرافیکی رنگارنگ کلاهدار پوشیده است

هنرمند 8 ساله Alf Bärbel Wit

قالیچه های الف در دو سایز پشمی یا پلی آمیدی و در انواع کم پرز یا نخ نرم موجود می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر یا خرید از مجموعه Alf’s LinesLinesLines، مراجعه کنید moooicarpets.com.

وی یانگ به عنوان ویراستار ارشد، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید