دو برادر به نام‌های الکس و هنری در آنتورپ بلژیک بزرگ شدند و در محاصره زیبایی و خلاقیت بودند که به یک علاقه مشترک برای هنر و طراحی تبدیل شد. این دو با الهام از موفقیتی که والدینشان در طراحی داخلی و صنایع مبلمان قدیمی تجربه کردند، تصمیم گرفتند جهشی برای خود داشته باشند. فررو نام تجاری آنها است که چشم انداز منحصر به فرد و نقاط قوت فردی آنها را در جهت یک هدف قرار می دهد. الکس دیدگاه خلاقانه را به روی میز می آورد، در حالی که هنری تخصص تجاری را برای تحقق این ایده ها فراهم می کند.

اولین مجموعه فررو، طلا آسامجموعه ای متشکل از پنج مجسمه سبک است که با کمک سنگ و مواد معدنی استفاده مجدد شده که با استفاده از رزین به هم متصل شده اند و با رنگ گچ تکمیل شده اند، زنده شده اند. هر طرح با الهام از خود زمین، از عناصر نور برای تمرکز بر بازی سایه فضای منفی هر لامپ استفاده می کند. هر قطعه دست ساز در استودیوی طراحی کارولینای شمالی خود، به مواد اجازه می دهد تا روند خلق خود را هدایت کنند و شکل ها و فرم هایی را به خود بگیرند که واقعا منحصر به فرد هستند. پنج رنگ طبیعی برای انتخاب در دسترس هستند: Bone، Sienna، Oliva، Terra و Lava.

شیء نورپردازی دست ساز سفید روی قفسه کتاب

سوما

سوما ساده و در عین حال زیبا، با شبحی که از زمین شناسی مطلع شده است. این طرح برای تلفیق با محیط های مختلف ایجاد شده است و این لامپ را به یکی از همه کاره ترین لامپ های مجموعه Tala Asa تبدیل می کند.

شی نورپردازی دست ساز سفید روی یک کابینت قرمز

سوما

شی نورپردازی دست ساز سفید

سوما

شی نورپردازی دست ساز سفید روی یک مبلمان

سوما

شیء نورپردازی دست ساز سبز تیره روی میز کناری

فوکا

هر شی نورپردازی در Tala Asa به تنهایی یک شیء هنری است، همانطور که در آن وجود دارد فوکا لامپ این شی که در آنتورپ طراحی شده و در کارولینای شمالی ساخته شده است، مربع بودن را از طریق بازی بیشتر با نور جشن می گیرد.

شیء نورپردازی دست ساز سبز تیره روی میز کناری

فوکا

شیء نورپردازی دست ساز سبز تیره روی میز خواب

فوکا

شیء نورپردازی دست ساز سبز تیره روی میز کناری

فوکا

شیء نورپردازی دست ساز سبز تیره روی میز کناری

فوکا

شیء نورپردازی دست ساز بژ روی یک سطح مدل دار

آنتا

سه دهانه در هر طرف آنتا لامپ نماد پیوند خانوادگی آنهاست. همچنین نشان دهنده وحدت، خلاقیت و فردیت است که برای کار با یکدیگر برای جمع آوری پروژه ای بزرگتر از هر یک از آنها لازم است.

آنتا

شیء نورپردازی دست ساز بژ روی میز کناری

آنتا

شیء نورپردازی دست ساز بژ روی میز کناری

آنتا

سوندا

شاید پیچیده ترین لامپ مجموعه، سوندا طرحی تندیس برگرفته از ساختار صفحات تکتونیکی است. به طور خاص، “منطقه گذار فرورانش مورب” که بین صفحه استرالیا و صفحه جنوب شرقی آسیا قرار دارد.

شی نورپردازی دست ساز با نور سفید

سوندا

کوکو

کوکو طراحی بر ایجاد یک تعادل طبیعی بین عناصر بصری انباشته شده لامپ متمرکز است. فررو برای تلفظ تکراری هجاها، که شبیه شبح متعادل آن است، نام “کوکو” را به آن داد.

شیء نورپردازی دست ساز مشکی روی میز کناری

کوکو

شی نورپردازی دست ساز سیاه و سفید در مقابل هنر انتزاعی روشن شده است

برای آشنایی بیشتر با مجموعه طلا آسا، به ادامه مطلب مراجعه کنید frerocollective.com.

کلی بیل مدیر محتوای برند دیزاین میلک است. این نویسنده و طراح اهل پیتسبورگ تا زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است، از بشقاب های مد گرفته تا MoMA و فراتر از آن. وقتی هنرهای تجسمی را جستجو نمی کند، احتمالا یافته های مورد علاقه خود را با دیگران به اشتراک می گذارد. همچنین می‌توان کلی را در حال ردیابی موسیقی جدید، آموزش نواختن یوکلل یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش – Bebe، Rainey و Remy پیدا کرد. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

READ  مرکز سلامتی اولگا فرادینا فضایی را برای شفا در کیف ایجاد کرده است

دیدگاهتان را بنویسید