استیو هود میکر، شریک، AIA در هودساز فایفر، یک نسل سوم بومی سیاتل است که زندگی همیشه او را به منطقه و مزرعه خانوادگی اش واقع در جزایر سن خوان بازمی گرداند. من به همراه برادر و خواهرم مزرعه ای در جزایر سان خوان داریم که در دو سالگی توسط والدین ما خریداری شد. من جاهای زیادی زندگی کرده‌ام، اما اینجا همیشه به عمیق‌ترین معنایش خانه خواهد بود.» او درباره ارزشمندترین دارایی‌اش گفت. “این جایی است که خانواده ازدواج کرده و دفن شده اند، جایی که ما جشن می گیریم و فرار می کنیم. مزرعه هدیه ای است که والدینم هنگام خرید به سختی می توانستند آن را بخرند و به مکانی تبدیل شده است که ارزشی فراتر از هر مقایسه ای دارد.

افراد و مکان نقش مهمی در کار استیو دارند. تمرین او معماری، فضای داخلی و منظره را به هم می‌پیوندد تا داستان‌های لایه‌بندی هر دو را از طریق طراحی معاصر و سنت‌های جاودانه که قرار است برای نسل‌ها دوام بیاورند، بازگو کند.

در واقع، اگر او بخواهد زمینه خلاقانه دیگری را امتحان کند، ممکن است استیو به نوشتن بپردازد. او به اشتراک گذاشت که برای او این تمرین تا حدودی موازی با معماری است. برای من، نوشتن و معماری بسیار شبیه به هم هستند. آنها از رسانه های مختلف برای ایجاد یک سفر، یک حس خاص از زمان و مکان استفاده می کنند. من دوست دارم از مشتریانم بپرسم: وقتی از در خانه خود عبور می کنید، چه داستانی می خواهید برای خود بگویید؟ وقتی دوستانتان از در عبور می کنند، چه داستانی را می خواهید بگویید؟ معماری با استفاده از خاک، سنگ، بتن، فولاد، چوب و شیشه می تواند بازدیدکننده را به سفری روایی ببرد. کمک به خانواده ها برای بازگو کردن داستانشان و اینکه بتوانیم جزئیات را با دکوراسیون داخلی زیبا و اثاثیه ارائه کنیم، لذت و امتیاز مطلق است. خانه نویس، مغازه ما که به دفاتر ما متصل است.”

مردی با پوست روشن که دکمه چهارخانه ای پوشیده و لبخند می زند

استیو هود میکر

استیو در حالی که نوشتن پایان نامه خود را به پایان رساند، به عنوان کارآموز نزد تام باسورث شروع به کار کرد. فکر می‌کنم قبل از رفتن به یکی از شرکت‌های جدی سیاتل که به طراحی مدرن معروف است، کمی تجربه کسب کنم. تام به من این امکان را داد که با خانواده‌های باورنکردنی کار کنم تا مکان‌هایی زیبا و محدود ایجاد کنم. من به سرعت احساس کردم تمرین او مکانی است که می توانم بمانم و رشد کنم.

READ  PlayLab Inc مرکز "فضای گفتگو" در فروشگاه خرده فروشی لس آنجلس است

چند سال بعد، تام به من پیشنهاد کرد که این تمرین را بر عهده بگیرم. او امیدوار بود که بستری ایجاد کند که بتوانم روی آن حرفه‌ام را بسازم و به او حجابی ارائه کنم که بتواند پشت آن بی‌آنکه بگوید در حال بازنشستگی است، عقب نشینی کند. استیو فاش کرد، این توافق به هر دوی ما اجازه داد تا از آنچه که او آن را “خوشبختی ظالمانه” نامید، بهره مند شویم. تام در 93 سالگی امروز به عنوان یک صدای مهم در زندگی من ادامه می دهد. او مردی با چنان ظرافت و خردمندی است که به سختی می توان ارزش او را اغراق کرد.»

اکنون، استیو هود میکر برای این هفته به ما می‌پیوندد جمعه پنج!

میز با دفترچه یادداشت و لامپ کوچک از پنجره مشرف به تپه سبز است

عکس از Wick

دوست هیپرکینتیک و فوق‌العاده خلاق من ست در Graypants نوری را ایجاد کرده است که در عین ارجاع به گذشته، مدرن است. نوری است که می توانید نگه دارید. این نور است که چهره ها را در حالی که به راز متمایل می شوند، چاپلوسی می کند. آماده رفتن به کمپینگ یا قایق سواری یا دویدن در وسط یک میز شیک است. کاملاً قابل حمل و قابل شارژ، وعده Ingo Maurer My New Flame مبنی بر یک شمع دیجیتالی واقعی را عملی می کند، در حالی که عشق نور گرم و قابل کاهش را زنده نگه می دارد.

سفال انتزاعی

عکس: اندرو جیامارکو

من شیفته قطعات سرامیکی بروتالیستی الیاس اسکالیز هستم. کار چرخ‌دار او ظرفیت لمس ظریف را نشان می‌دهد و قطعات دست ساز او تمایل به شکل‌های عضلانی و نامنظم دارند. هر دو تکرار از پخت او در کوره هیزمی آنگاما و تکنیک های لعاب چوب و خاکستر سود می برند.

حمام چوبی مدل دار با وان خیساندن چوب

عکس: ایان الند

3. وان خیساندن Ofuro

در خانه پدر و مادرم، وان حمام ما آنقدر عمیق نبود که تمام بدنم را بپوشاند. از آنجایی که بزرگ شدن تا حدودی به این معناست که به خود یادآوری کنیم که دوران کودکی ما نیازی به زندگی ما در بزرگسالی ندارد، من این وان افسانه‌ای سرو افسانه‌ای را در حمام خود دارم. همانطور که شما خود را پایین می آورید، درست از بالا جریان می یابد و من را تا گردن غوطه ور نگه می دارد – کمال.

قایق بادبانی سفید و چوبی لنگر انداخته در آب های مه آلود

عکس: Steve Hoedemaker

4. قایقرانی

با تعدادی از دوستان، من نوروستر، کتنبرگ 50 فوتی 1963 را به اشتراک می گذاریم. من همیشه از اینکه چگونه آب دیدگاه ما را تغییر می دهد، لذت می بردم و به ما این امکان را می دهد که از دیدگاه جدیدی به زمین نگاه کنیم. قایقرانی به شما می آموزد که چگونه با بدن خود گوش دهید تا بفهمید باد و قایق چه چیزی با هم ارتباط برقرار می کنند. این نوع بی‌نظیری از سکوت است و به مکانی تبدیل شده است که برای شارژ مجدد و یافتن الهام می‌روم. من نمی توانم آن را به اندازه کافی توصیه کنم.

مردی با پوست روشن که ساعت نقره ای و حلقه ازدواج بر سر دارد

عکس: اندرو جیامارکو

5. ساعت پدربزرگ من

لوازم جانبی تا حدی زمانی که داستانی را حمل می‌کنند، به آیتم‌های طراحی ارزشمند تبدیل می‌شوند. مثلا من رولکس پدربزرگم را می پوشم. او آن را در اواخر دهه 60، کمی قبل از مرگش خرید، و من به عنوان کوچکترین نوه اش، تنها کسی هستم که هیچ خاطره ای از او ندارم. وقتی 18 سالم بود، عمویم ساعتش را به من داد. من اکنون آن را بسیار طولانی‌تر از همیشه پوشیده‌ام، اما همیشه احساس می‌کنم که یادآوری شخصی و مناسب او است، و تبدیل به قطعه‌ای شده است که دوستش دارم.

READ  Google Project Starline یک سیستم چت ویدیویی هولوگرافیک است

اثری از Steve Hoedemaker:

نمای خانه ای که در هنگام غروب در دامنه تپه ساخته شده و چراغ های درون آن روشن شده است

Decatur Island Residence \ با الهام از سایت خود در جزایر سان خوان، تیم خانه جدید را به عنوان مجموعه ای از حجم های سنگی ساده که به طور طبیعی از محیط اطراف خود رشد می کنند، در نظر گرفتند. شیب تند و جاده ای که مستقیماً در پشت آن وجود دارد، نشان می دهد که ازاره سنگی و دیوار سنگی پایه و پشت خانه را تشکیل می دهد. یک جفت شومینه سنگی عظیم که با هم در فضای داخلی خانه بالا می‌روند، این مفهوم را تقویت کردند و سطح اصلی را به قلمروهای عمومی و خصوصی در کنار یک راه پله سنگی مرکزی جدا کردند. ازاره گسترده، در نهایت، به فضاهای داخلی اجازه داد تا فراتر از پوشش ساختمان به یک منطقه نشیمن بدون درز در فضای باز با مناظر تماشایی جریان یابد. سقف سوله ساده ای که این آلاچیق فروتن را می پوشاند، در جلوی پایین قرار دارد تا از آن در برابر آفتاب تابستانی جنوب محافظت کند و در عین حال املاک و مستغلات عالی را به آرایه فتوولتائیک در بالا ارائه می دهد. این سیستم پنجره، ضمن ارائه نماهای فراگیر از Puget Sound و فرصت هایی برای گرمای غیرفعال خورشیدی، همچنین پیچیده ترین ویژگی ساختاری ساختمان – یک قاب خمشی فولادی تمام قد که بیش از 55 فوت در کل نما کشیده شده است را پنهان می کند. اکنون به عنوان یک پناهگاه شخصی توصیف می شود، بدون اینکه حریم خصوصی را قربانی کند، طبیعت را به درون دعوت می کند. \ عکس: کوین اسکات

آشپزخانه خانه با دیوار پنجره های جدا شده و جزیره

Decatur Island Residence \ عکس: کوین اسکات

نمای بیرونی خانه با الهام از اسپانیایی

پروژه رودولف \ این خانه در ابتدا توسط لیونل پریس در سال 1930 طراحی و ساخته شد. مشتریان ما با میل به بهبود کیفیت ذاتی خانه و همچنین ارائه زیبایی مدرن به ما مراجعه کردند. علاوه بر این، خانه برای بهبود گردش خون و اتصالات فضایی برای زندگی مدرن به شدت نیاز به بازسازی پلان داشت. هودساز فایفر از عناصر مورد علاقه ما در طراحی اسپانیایی و اروپایی استفاده کرد تا زیبایی شناسی منحصر به فردی را ایجاد کند که مطابق با خانه اصلی باشد. افزودنی قابل توجهی در پشت سازه اضافه شد تا فضایی برای آشپزخانه بزرگتر، اتاق آفتابگیر جدید، انباری پیشخدمت و یک اتاق خواب اضافی در طبقه دوم ایجاد شود. مصالح جدید مانند پنجره های فولادی، آجر و کاشی های سفالی سقف با دقت انتخاب شدند تا با مصالح موجود خانه ترکیب شوند. نشستن در میان آثار هنری رنگارنگ از دوره ها و ژانرهای مختلف، حال و هوای خانه به دور از معمول است. \ عکس: حارث کنجار

از انباری تاریک پیشخدمت به اتاق ناهارخوری نگاه می کند

پروژه رودولف \ عکس: هاریس کنجار

فضای نشیمن روباز با مبل، صندلی راحتی و میز

پروژه رودولف \ عکس: هاریس کنجار

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

کلی بیل مدیر محتوای برند دیزاین میلک است. این نویسنده و طراح اهل پیتسبورگ تا زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است، از بشقاب های مد گرفته تا MoMA و فراتر از آن. وقتی هنرهای تجسمی را جستجو نمی کند، احتمالا یافته های مورد علاقه خود را با دیگران به اشتراک می گذارد. همچنین می‌توان کلی را در حال ردیابی موسیقی جدید، آموزش نواختن یوکلل، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش – Bebe، Rainey و Remy، پیدا کرد. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

READ  بوتیک توسکانی Forte Forte دارای جزئیات ظریف دریایی است

دیدگاهتان را بنویسید