به رهبری مدیر خلاق و یکی از بنیانگذاران جاناتان گلات، رود آیلند O&G Studio نمونه بارز طراحی سنتی و فناوری است که یکدیگر را تقویت می کنند. در شهر وارن، رود آیلند، صنعتگران و مهندسان با هم در یک کارخانه نساجی کلاسیک کار می‌کنند تا اثاثیه خانه را بازتعریف کنند و در عین حال تمرکز خود را بر فشار دادن مرزها برای ایجاد بازتابی از سبک و ارزش‌های نیوانگلند معاصر دارند. صندلی‌ها، میزها، نورپردازی‌ها و نیمکت‌ها شاهکارهایی هستند که با استفاده از مواد اخلاقی توسط تیمی از صنعتگران، خلاقان و هنرمندان ماهر ساخته شده‌اند. شعار این برند – “طراحی عالی با حافظه و اختراع تلفیق می شود” – ایده پردازی و ساخت مبلمان و محصولات داخلی آنها را راهنمایی می کند. امروز، سه قطعه از جدیدترین قطعات O&G Studio را در کنار برخی آثار کلاسیک به اشتراک می گذاریم.

میز کناری خاکستری خاکستری در پس زمینه مشکی

این میز کناری کمپینا همراهی با میز قهوه کامپینا است زیرا فرم و مواد آن سواحل محلی را به یاد می آورد. دوک‌های مخروطی شکل را در بر می‌گیرند – نمایانگر علف‌زارها – در حالی که بالای لبه پر اقیانوس آرام را به ذهن متبادر می‌کند.

صندلی راحتی در پس زمینه تیره

مجسمه ای و سخاوتمندانه متناسب، صندلی سالن استودیو Doca پایه های چوب جامد را با قاب مخملی کتانی روکش شده ترکیب می کند که در طیف وسیعی از منسوجات دیگر نیز موجود است. این قطعه یک نسخه کوچک شده از صندلی استراحت اصلی آنها، برای آوردن تجملات آرام به فضاهای کوچکتر ساخته شده است.

credenza تاریک در فضای داخلی شیک

هال Credenza

جدید هال Credenza این موضوع را با نسبت‌های عالی ادامه می‌دهد، پاهایی به شکل دست، و سطح بالایی پهن، چوب‌ها و پوشش‌های با دقت انتخاب شده به نمایش گذاشته می‌شوند. این کابینت ها کاربردی و زیبا هستند و دارای قفسه های قابل تنظیم و کشوهای بسته می شوند.

READ  کف شاه ماهی سفید بلوط | خرید آنلاین کف چوب

جدیدترین قطعات بالا، موجود را گسترش می دهند مجموعه Intervalo، با سخت افزار برجسته آنها تکمیل شده است.

ابزارهای کنده کاری روی یک میز کار ردیف شده اند

یک جزئیات میز کار معمولی O&G Studio

مردی که چوب را روی میز راهنمایی می کند

جزئیات تجهیزات کارخانه رود آیلند

آقایی روی نیمکت چوبی زیر آینه و پشت صندلی می نشیند

جاناتان گلات، مدیر خلاق و یکی از بنیانگذاران استودیو O&G رود آیلند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد O&G Studio و آخرین نسخه‌های آنها، به این سایت مراجعه کنید oandgstudio.com.

کلی بیل مدیر محتوای برند دیزاین میلک است. این نویسنده و طراح اهل پیتسبورگ تا زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است، از بشقاب های مد گرفته تا MoMA و فراتر از آن. وقتی هنرهای تجسمی را جستجو نمی کند، احتمالا یافته های مورد علاقه خود را با دیگران به اشتراک می گذارد. همچنین می‌توان کلی را در حال ردیابی موسیقی جدید، آموزش نواختن یوکلل یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش – Bebe، Rainey و Remy پیدا کرد. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید