آ استودیو دی بی خانه ممکن است با یک حس درام معقول تعریف شود – برای اثبات، به محل اقامت آنها در خیابان برگن که متعلق به یک خانواده پنج نفره است نگاه نکنید – والدین در امور مالی و به عنوان معاون در Vera Wang کار کرده اند، اما از آن زمان به بالی رفته اند. . اقامتگاه آنها در بروکلین شیک و مطمئن است، مملو از عناصر پویا – میراث خانوادگی و آثار هنری در کنار مبلمان معاصر (با سرپرستی Studio DB) و انتخاب های 1stDibs. خانه دیگری، این خانه در دهکده شرقی، همان روحیه را هدایت می کند: مدرنیسم شهری با عروسک های سالم شخصیت و جذابیت.

رارارارارارارارارا?????????????????

همه اینها در کار روزانه تیم زن و شوهر دامیان و بریت زونینو، مدیران شرکت معماری و دکوراسیون داخلی شهر نیویورک Studio DB است. در میلک شیک این هفته، این زوج برخی از رازهای خود را برای ایجاد یک خانه زیبا به اشتراک می گذارند – از برقراری جریان از اتاقی به اتاق دیگر تا منابع مورد علاقه خود برای نورپردازی منحصر به فرد، مبلمان، دیوارپوش ها و موارد دیگر. آنها می گویند اولین چیزی که در مورد یک اتاق متوجه می شوند جریان آن است: «ما واقعاً زمان زیادی را صرف طراحی یک نظم بسیار متوالی از چیزها می کنیم – حس عالی ورود، جریان از اتاقی به اتاق دیگر، همه چیز واقعاً در نظر گرفته می شود و بریت می گوید متفکر. زمانی که هیچ حسی از ورود وجود ندارد، من فکر می کنم که این است [emblematic of] یک فضای بد طراحی شده است.» نورپردازی نیز مهم است: او می‌گوید: «اگر نورپردازی واقعاً خنک و جذاب نباشد و خیلی راحت نباشد، می‌تواند مشکل‌ساز باشد. یکی از منابع مورد علاقه آنها برای نورپردازی منحصر به فرد: Etsy. او می گوید: “روشنایی شگفت انگیزی در Etsy وجود دارد که می توانید آن را از شرکت های کوچک پیدا کنید.”

READ  10 پست برتر جمعه 2023

ناهارخوری

اتاق نشیمن با شومینه

حمام کاغذ دیواری

ما همچنین از آنها پرسیدیم که چگونه یک فضای غمگین را گرم کنیم – مانند اجاره معمولی شرکتی خالی از Airbnb: دامیان می گوید: “نقاشی”. “اگر می خواهید کمی پول خرج کنید، انجام یک کاغذ دیواری جالب یا سرگرم کننده بافت و شخصیت بیشتری به فضا می بخشد.”

ما همچنین این زوج را در مورد کتاب‌های الهام‌بخش بصری مورد علاقه‌شان، وب‌سایت مورد علاقه مخفی، و چیزی که اکثر مشتریان هنگام شروع یک پروژه بزرگ از آن‌ها کنار می‌گذارند، سؤال کردیم. برای پاسخ های آنها – هماهنگ کنید!

دفتر کاغذ دیواری

هال

ورودی به حیاط خلوت

دایانا اوستروم که برای کاغذ دیواری، طراحی داخلی، ID، وال استریت ژورنال و سایر رسانه ها نوشته است، همچنین نویسنده کتاب است. جاهای خیلی دور، یک خبرنامه در مورد سفر.

Milkshake، اولین سریال معمولی DMTV (Design Milk TV)، قالب مصاحبه سنتی را با درخواست از طراحان، خلاقان، مربیان و متخصصان صنعت به طور تصادفی از کاسه یا ظرف مورد علاقه خود انتخاب می کند. در طول بحث های صریح آنها، شما نه تنها نگاهی به مجموعه لوازم خانگی شخصی آنها خواهید داشت، بلکه بینش ارزشمندی در مورد کار، زندگی و علایق آنها نیز خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید