استودیو کراسبی مستقر در نیویورک از لهجه‌های طلایی و پارچه‌های قرمز پررنگ و چراغ‌هایی که توسط کارگردان دیوید لینچ اطلاع داده شده‌اند برای فضای داخلی کلوپ شبانه Silencio در منهتن استفاده کرده است.

Silencio NYC بین میدان تایمز و آشپزخانه جهنم واقع شده است و دومین مکان باشگاه است که پرچمدار پاریس آن توسط لینچ طراحی شده است.

استودیو کراسبی بنا به گفته این استودیو، بنیانگذار هری نوریف، می خواست به طرح اصلی لینچ احترام بگذارد و در عین حال “جوهر ذات فرانسوی را در شخصیت شهر نیویورک ترکیب کند.”

فضای داخلی کلوپ شبانه با فرش قرمز که دیوارها و کف را پوشانده استفضای داخلی کلوپ شبانه با فرش قرمز که دیوارها و کف را پوشانده است
فرش قرمز دیوارها و کف Silencio NYC را می پوشاند، در حالی که نور قرمز فضاها را مشخص می کند.

نوریف با برانگیختن همان رمز و راز و جذابیت اولین لوکیشن سیلنسیو در پاریس، فضای داخلی مجللی را خلق کرده است که با رنگ خاص لینچ اشباع شده است.

کراسبی استودیو گفت: «هری به‌عنوان طراح بعدی Silencio، می‌خواست از طریق فیلم‌هایی که در آن بزرگ شده با کارگردان گفتگو کند.

“رنگ قرمز امضای [David Lynch] به شدت برای به تصویر کشیدن ماهیت واقعی نیویورک مدرن استفاده شد. هری می‌خواست فضایی بسازد که سکسی به نظر برسد و انگار در یک فیلم هستید.»

اتاق خصوصی مرتفع با اندود طلاییاتاق خصوصی مرتفع با اندود طلایی
اتاق‌های خصوصی مرتفع با اندود طلایی ساخته شده‌اند و با کشیدن پرده‌های مخمل قرمز می‌توان آن‌ها را پنهان کرد.

فضای تازه افتتاح شده در نزدیکی محل قبلی کلوپ شبانه نمادین استودیو 54 واقع شده است، که همچنین از طراحی Silencio نیویورک خبر داد.

انتظار می رود که با یک سیاست سختگیرانه درب مواجه شوند، کسانی که از آستانه عبور می کنند، مجموعه ای از فضاها را تجربه خواهند کرد که در آن دیوارها و کف با فرش قرمز مخملی پوشیده شده است.

نوارهای نازکی از نور قرمز درخشان، خطوط کلی اتاق ها را دنبال می کند، درها و منافذ را برای انواع فضاهای استراحت کوچک قاب می کند.

READ  Tekla Evelina Severin "Color Vibes" ضد رنگ را حذف می کند
منطقه VIP پشت یک غرفه DJ مینیمال واقع شده استمنطقه VIP پشت یک غرفه DJ مینیمال واقع شده است
یک منطقه VIP دیگر در پشت غرفه مینیمال دی جی قرار دارد

این نواحی خصوصی برجسته به طور کامل با صفحات و سطوح فلزی طلایی از جمله صندلی های توکار منحنی پوشانده شده اند.

تیم باشگاه گفت: “در نیویورک، مانند پاریس، Silencio به هوای محیط می پردازد.” دستور کار آن لحظاتی را جشن می گیرد که شهر را به نبض می اندازد؛ باشگاه به نقطه عطفی شبانه تبدیل می شود.

این تیم افزود: “در داخل، جهان امضای Silencio – مینیمال و معاصر – را خواهید دید که به طرز ماهرانه ای توسط زیباروی هری نوریف بازسازی شده است.”

پرده‌های مخملی قرمز را می‌توان برای پوشاندن افرادی که به حریم خصوصی می‌خواهند کشیده شوند، اما وقتی باز هستند، گوشه‌های طلایی نور قرمز سینمایی را در جاهای دیگر منعکس می‌کنند. از همان طلا برای پیست رقص استفاده شد.

در اتاق اصلی، دیوارهای آینه ای توهم فضای بیشتر را ایجاد می کنند و نیمکت های روکش شده به مهمانان اجازه می دهند در صورت نیاز به پاهای خود استراحت دهند.

طاقچه بزرگ‌تری در پشت غرفه مینیمال دی‌جی قرار گرفته است و فضایی را برای مهمانی‌های VIP در حین اجرای موسیقی از استعدادهای محلی و بین‌المللی ارائه می‌دهد.

داخلی با نور قرمز، دیوارها و کفپوشداخلی با نور قرمز، دیوارها و کفپوش
طراحی داخلی سینمایی توسط استودیو کرازبی برای برانگیختن روح کلوپ شبانه افسانه ای نیویورک استودیو 54 طراحی شده است.

Silencio همچنین اخیرا یک خانه ساحلی در ایبیزا و دومین پاسگاه پاریس در سن ژرمن-د-پره در کرانه چپ رود سن افتتاح کرده است.

آدرس اصلی آن در خیابان مونمارتر در منطقه دوم پاریس است و در سال 2011 توسط Arnaud Frisch و Antoine Caton افتتاح شد.

Silencio یک برنامه عضویت را برای کسانی که مایل به لذت بردن از همه مکان‌های آن هستند، و دسترسی به پیشنهادات فرهنگی و رویدادهایی که شامل کنسرت، اجرا، گفتگو، نمایش، نمایشگاه، شام، تورهای خصوصی و غیره است، ارائه می‌کند.

READ  ده نکته برجسته از نمایشگاه طراحی دوحه Arab Design Now
نمای نزدیک از بوت دی جی با ناحیه VIP پشت سرنمای نزدیک از بوت دی جی با ناحیه VIP پشت سر
انتظار می رود Silencio NYC میزبان دی جی های محلی و بین المللی به عنوان بخشی از برنامه های متنوع خود باشد

باشگاه گفت: «سیلنسیو با قاطعیت چند رشته‌ای، حرکت آزاد ایده‌ها و تولد پروژه‌های جدید را تقویت می‌کند. “برنامه ریزی کنجکاو و التقاطی آن انرژی منحصر به فردی را در مکان های محرمانه ایجاد می کند.”

نوریف از طریق همکاری با برندهایی مانند نایک و بالنسیاگا به شهرت رسیده است و قبلاً فضاهای مهمان نوازی مانند رستوران مسکو را طراحی کرده است که در آن ورقه های درخشان فلزی موجدار صورتی با دیوارهای گچی خشن تضاد دارند.

طراح همچنین “جسارت امضا” خود را به آپارتمان خود در نیویورک اضافه کرد که دارای دیوارهای کاشی کاری شده، فرش بنفش و کابینت های چرمی است.

عکاسی توسط پائولین شاپیرو.

دیدگاهتان را بنویسید