برای علامت گذاری NYCxDESIGN و ICFF، مووی فروشگاه نیویورک میزبان یک نصب پاپ آپ با الهام از بازی های ویدیویی است استودیو کراسبی. برند هلندی Moooi به موسس استودیو کراسبی داد هری نوریف یک پاس رایگان برای رویاپردازی یک محیط Moooi. نتیجه این است Moooi Through the Eyes of Crosby Studios، تصویری صورتی و پیکسلی که یادآور روزهای اولیه بازی های ویدیویی است. از امروز، نصب در نمایش داده خواهد شد فروشگاه برند مووی نیویورک در خیابان 31 شرقی 36.

Moooi Through the Eyes of Crosby Studios متشکل از مبل سه نفره + زیرپایی موسس این برند، مارسل واندرز، همراه با بالش و فرش است. مبل و زیرپایی با یک مخمل سفارشی با چاپ پیکسلی تزئین شده اند، که همان چاپی است که روی 100 بالش مخملی استفاده می شود. علاوه بر سرگرمی، بالش‌های صورتی، فرش‌های بی‌نظیر Moooi، نصب پر از پیکسل را تکمیل می‌کنند.

نصب پاپ آپ در نیویورک در Moooi با اثاثیه پیکسلی صورتی

طراحی پیکسلی از بازی موبایل طراحی داخلی آینده این استودیو – بازی ویدیویی استودیو کراسبی – که اواخر امسال در The Sandbox عرضه شد، به وجود آمد. در حالی که به نمای بیت مپ آن بازی‌های ویدیویی اولیه اشاره می‌کند، بازی جدید با دعوت از کاربران برای طراحی در حین حرکت، طرح‌های کلاسیک استودیو کراسبی را دوباره به تصویر می‌کشد. همین زیبایی‌شناسی با تکنولوژی پایین را اکنون می‌توان در طرح‌های Moooi یافت که دارای رنگ‌های سرخابی جسورانه هستند.

گوشه ای از نمایشگاه پاپ آپ مبل پیکسلی صورتی توسط مووی و هری نوریف به نمایش درآمد

بالش پیکسلی Moooi x Crosby Studios

برای بررسی Moooi Through the Eyes of Crosby Studios نصب پاپ آپ شخصاً، از استودیوی برند مووی نیویورک در خیابان 31 شرقی 36 در شهر نیویورک بازدید کنید.

کارولین ویلیامسون مدیر تحریریه دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

READ  وینسنت ون دویسن کاخ میلان را به فروشگاه فراگامو تبدیل می کند

دیدگاهتان را بنویسید