استودیو کراسبی مستقر در نیویورک تجهیزات اداری را دور یک میز بلند فلزی به عنوان بخشی از نصب پاپ آپ برای برند مد The Frankie Shop در لس آنجلس جمع کرده است.

اینستالیشن یک ماهه با عنوان The Office همزمان با هفته هنر لس آنجلس و جشنواره فیلم Sag-Aftra راه اندازی شد و برچسب نیویورک را نشان داد. فروشگاه فرانکیاولین حضور در شهر کالیفرنیا.

یک میز کنفرانس بلند و فلزی در یک ساختمان به سبک صنعتییک میز کنفرانس بلند و فلزی در یک ساختمان به سبک صنعتی
یک میز کنفرانس بلند و فلزی بخشی از نصب The Office بود که توسط استودیو کراسبی ایجاد شد

بنیانگذار این برند Gaëlle Drevet و استودیو کراسبی کارگردان خلاق، هری نوریف در استودیوی خود ملاقات کرد، 2.5 ساعت صحبت کرد و تصمیم گرفت با هم کار کنند.

نصب به دست آمده یک ساختمان ذوزنقه ای شکل در بلوار سانست را اشغال می کند که از هر طرف در فیلم فلزی پیچیده شده است.

تجهیزاتی مانند چاپگرها، صندلی های اداری و کولرهای آبی که در اطراف یک اتاق چیده شده اندتجهیزاتی مانند چاپگرها، صندلی های اداری و کولرهای آبی که در اطراف یک اتاق چیده شده اند
تجهیزاتی مانند چاپگرها، صندلی های اداری و آبسردکن ها در اطراف محیط چیده شده بودند

در داخل، فضای انبار مانند دارای یک میز بلند است که با مواد بازتابنده پوشیده شده است، با چهارپایه های مکعبی شکل که در امتداد دو طرف قرار گرفته اند.

چراغ‌های رومیزی مفصلی، میکروفون‌ها و بطری‌های آب روی میز چیده شده بودند که گویی برای نمایندگان در یک همایش چیده شده بودند.

میز فلزی با بطری های آب و میکروفون در بالامیز فلزی با بطری های آب و میکروفون در بالا
روی میز مرکزی میکروفون ها و بطری های آب وجود داشت که انگار برای یک جلسه چیده شده بودند

نوریف در اطراف محیط، تجهیزات اداری بازیافت شده، مانند یک چاپگر بزرگ، مجموعه ای از کلاسورها و انبوهی از صندلی های اداری با بسته بندی پلاستیکی را قرار داد.

ردیفی از کولرهای آبی در امتداد یک انتهای اتاق ردیف شده بودند که با جعبه های نور درخشان احاطه شده بودند تا شبح های واضحی از تجهیزات جلویی ایجاد کنند.

انبوهی از صندلی‌های اداری که در مقابل یک جعبه نور روشن قرار گرفته‌اندانبوهی از صندلی‌های اداری که در مقابل یک جعبه نور روشن قرار گرفته‌اند
جعبه‌های نوری که فضا را احاطه کرده‌اند، شبح‌های واضحی از مبلمان اداری قرار گرفته در جلو ایجاد می‌کنند

نوریف به Dezeen گفت: «این واقعاً مربوط به دفتر نیست، بلکه بیشتر به اتفاقات بعد از دفتر می‌پردازد. “من فکر می کردم زمان آن رسیده است که به طور رسمی از دفتر خارج شوم و آینده را در نظر بگیرم. با این حال، در این پروژه، ما در مورد آینده دقیقاً نامشخص هستیم.”

READ  هفته اول پیشرفت گنجه جس - ما یک ایده الگو داریم، مردم!

مجموعه‌ای از لباس‌های The Frankie Shop در میان عکس‌ها پراکنده شده است، در حالی که یک قسمت “ذخیره” در پشت به عنوان اتاق مناسب عمل می‌کند.

مبلمان نقره ای با روکش پلاستیکیمبلمان نقره ای با روکش پلاستیکی
برخی از مبلمان با بسته بندی پلاستیکی، به نظر می رسد که به تازگی نصب شده یا آماده حمل و نقل هستند

با هم، سبک صنعتی ساختمان، مواد نقره ای، نورپردازی و تجهیزات، تفسیر مجدد برند از لباس های تجاری را برجسته می کند.

این تیم گفت: “طراحی پاپ آپ ترکیبی پویا از مد و نوستالژی را در هم می آمیزد، جایی که لباس های قدرت گذشته به طور یکپارچه با نگرش مدرن The Frankie Shop هماهنگ است.”

فلزات در پروژه های داخلی نوریف امری عادی است و به طور برجسته در جواهرات فروشی برلین، رستوران مسکو و آپارتمان شخصی او در نیویورک و غیره ظاهر می شود.

با این حال، او درباره دلایل یا عمدی بودن این موضوع تکراری مبهم است.

نمای بیرونی ساختمانی در بلوار سانست با فیلم بازتابنده پوشیده شده استنمای بیرونی ساختمانی در بلوار سانست با فیلم بازتابنده پوشیده شده است
نمای بیرونی ساختمان در بلوار سانست نیز با فیلم بازتابی پوشانده شده است

نوریف گفت: “من واقعاً به “چرا” فکر نمی کنم، این فقط غریزه من است و ترجیح می دهم احساساتم را دنبال کنم.” “برای این پروژه، من یک چشم انداز نقره ای داشتم و فکر می کنم که کاملاً کار می کند.”

این طراح که اصالتاً اهل روسیه است، استودیو کراسبی را در سال 2014 تأسیس کرد و اکنون بین نیویورک و پاریس مستقر است.

نمای کوچک شده ساختمان The Frankie Shop در لس آنجلسنمای کوچک شده ساختمان The Frankie Shop در لس آنجلس
این نصب یک ماهه اولین حضور The Frankie Shop در لس آنجلس است و همزمان با هفته هنر این شهر است.

او اخیراً طراحی داخلی کلوپ شبانه سیلنسیو نیویورک را بر اساس لوکیشن اصلی در پاریس که توسط کارگردان فیلم دیوید لینچ طراحی شده بود، تکمیل کرد.

نوریف اغلب با برندهای مد همکاری می‌کند، در پروژه‌هایی از مبل مجازی با روکش کت‌های نایک سبز گرفته تا یک کاناپه شفاف وینیل پر از لباس‌های قدیمی Balenciaga.

READ  Untitled مواد گرانبها را به خانه کنار ساحل اضافه می کند

عکاسی توسط جاش چو.

دفتر از 23 فوریه تا 24 مارس در لس آنجلس نمایش داده می شود. برای رویدادها، گفتگوها و نمایشگاه های بیشتر در معماری و طراحی به راهنمای رویدادهای Dezeen مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید