ویکینو استایل های بصری به بینندگان دوپامین ارائه شده توسط هشت محصول جدید از هفت نام پویا در صنایع دستی معاصر کره ای که با دقت توسط مستقر در استکهلم ساخته شده اند، به بینندگان می دهد. استودیو طراحی نوت در مجموعه ای به نام ویکینو با. این برند کره جنوبی برای اولین بار با حضور درخشان در نمایشگاه مبلمان استکهلم، اثاثیه منزل خود را به بازار سوئد آورد. رنگ، ماده و فرم در سمفونی نوآوری لایه‌بندی شده با زیبایی‌شناسی هماهنگ شده‌اند تا حس غوطه‌وری و طنین احساسی را برای کسانی که در نمایشگاه قدم می‌زنند، ایجاد کند.

یک نمایشگاه طولانی با مجموعه ای از وسایل خانه منحصر به فرد به نمایش گذاشته شده است.

مجموعه ای از مجلات آبی با عنوان یکی "ویکینو" در بالا، در کنار سایر مواد چاپی.

استودیوی Note Design به اشتراک می‌گذارد: «با اقتباس از مفهوم «تعریف»، ما غرفه خود را به عنوان فضایی پویا تصور کردیم که در آن هر محصول و طراح می‌تواند به صورت جداگانه و در عین حال هماهنگ بدرخشد. قطعات با پانل‌های سبز-الکتریکی خیره‌کننده و نیمه‌شفاف که روی کاغذ کاردستی قهوه‌ای از کف تا سقف قرار گرفته‌اند که پس‌زمینه غرفه را زینت می‌داد، برجسته شدند. و هر قسمت از نمایشگاه با تعهد به تطبیق پذیری، دسترسی و استفاده مجدد از مواد به راحتی مونتاژ و جداسازی شد. ملودی پس از ایجاد هیجان و ایجاد انتظار بزرگ، همچنان پژواک دارد.

همانطور که پل برای اتصال یک آیه به گروه کر آهنگ عمل می کند، Wekino With نیز به وسیله ای برای طراحان مستقل کره ای تبدیل می شود تا به بازار جهانی متصل شوند و آنچه را که از کالاهای تولید انبوه انتظار می رود بالا ببرد. Wekino به اشتراک می‌گذارد: «این تغییر می‌تواند تأثیر مثبتی بر مسیر طراحی کره‌ای بگذارد و از اهمیت صرفاً برند فراتر رود». ما معتقدیم با نشان دادن قابلیت‌های طراحی کره‌ای در صحنه بین‌المللی، حضور ما در نمایشگاه نه تنها به تکامل طراحی کره‌ای کمک کرده است، بلکه مفاهیم متعارف طراحی سوئدی را نیز به چالش می‌کشد.»

غرفه نمایشگاه تجاری با لوگوی Wekino که روی پارتیشن های سبز نمایش داده شده است.

Wekino With از کنار هم قرار گرفتن معماری سنتی و مدرن در کلان شهر شلوغ سئول، ادغام طراحی پارچه‌ای پر جنب و جوش با فرم‌های بعید را که مرز بین فرم و کارکرد، کاربرد و هنر را محو می‌کند، آگاه می‌سازد. اشیایی مانند Bookworm نیاز خاصی را برآورده می‌کنند و در عین حال امکان را به عنوان یک شی مستقل ارائه می‌دهند و به نوعی به نفع عملکرد هنر استدلال می‌کنند. قطعاتی مانند صندلی سالن Billow و آینه کروما در نگاه اول متفاوت به نظر می رسند، با این حال هر دو در استفاده جسورانه از شکل و بافت با ترکیب منحصر به فرد فردی و زیبایی مدرن مشترک برای تولید مجموعه ای منسجم و سرزنده مشترک هستند.

READ  کف بامبو برای فروش | خرید آنلاین کف چوب

استودیوی Note Design ادامه می دهد: «رشته مشترک بین صنایع دستی سوئدی و کره ای در ارزش های مشترک دقت، سادگی و احترام به سنت نهفته است. هر دو بر عملکرد، خطوط تمیز و مواد طبیعی تأکید دارند و ترکیبی از سنت و مدرنیته را به نمایش می‌گذارند. چه مینیمالیسم سوئدی باشد و چه ظرافت کره ای، هر دو سنت صنعت و کیفیت را در اولویت قرار می دهند و در نتیجه خلاقیت های بی انتها و زیبایی به وجود می آیند.

غرفه نمایشگاهی با نمایشگرهای مبلمان Wekino در یک نمایشگاه تجاری.

WEKINO یک برند سبک زندگی کره ای است که مبلمان خانه خود را با پویایی سئول، کره جنوبی آغشته می کند. طراحان پشت محصولات خود روشی را در نظر می گیرند که فرم، فضا و رنگ می تواند بر زندگی روزمره تأثیر بگذارد و اشیایی را برای انتخاب شخصی پیشنهاد دهد. سالن Billow از ابرها نشانه می گیرد. این صندلی با بالشتک‌های متراکم، روکش‌های منحنی و ساختار نازک و خطی‌اش، به نظر می‌رسد که در فضا شناور است و در بالای پایه خود قرار می‌گیرد.

یک صندلی به نمایش گذاشته شده است.

دو صندلی در یک اتاق نشیمن.

یک صندلی در اتاق نشیمن.

یک صندلی در اتاق نشیمن.

دو نفر روی یک نیمکت نشسته اند.

تیم طراحی ویکینو

امکان، ضروری، دیدگاه و تفسیر. اینها چیزهایی هستند که Studio PESI را تعریف می کنند. این استودیوی طراحی صنعتی که توسط بیونگوی جئون در سال 2015 تأسیس شد، با هدف ایجاد تجربیات احساسی با آثار خود از طریق سادگی، کاربردی و عقلانیت است. مجموعه Stout شامل صندلی های غذاخوری و صندلی های راحتی است که از فولاد لوله ای با پوشش پودری ساخته شده اند. اجزای منحنی یک تعادل لذت بخش بین مادی و فرم ایجاد می کنند.

یک میز و صندلی به نمایش گذاشته شده است.

یک میز و صندلی به نمایش گذاشته شده است.

یک صندلی به نمایش گذاشته شده است.

یک صندلی به نمایش گذاشته شده است.

یک صندلی به نمایش گذاشته شده است.

آقایی که جلوی صندلی ایستاده است.

بیونگوی جئون از استودیو PESI

استودیوی همنام او با هدایت Kunsik Choi به مبلمان، اشیاء و فضاسازی می پردازد. این سازنده که در استکهلم، سوئد مستقر است، قدرت و صمیمیت طراحی دست ساز را با آثاری که در خط هنر و طراحی قرار دارند، کشف می کند. میز سالونگ با نقش آتلیه مجسمه ساز با هدف ساخت خانه در فضاهای عمومی یا خصوصی ساخته شده است. پایه های چوبی هشت ضلعی وزن و ثبات بصری را فراهم می کند که باعث می شود برای انواع عملکردها ایده آل باشد.

READ  دفتر پروژه ها داخلی را برای مرکز بهداشت روانی در ادینبورگ طراحی می کند

یک میز و صندلی در نمایشگاه.

یک میز و صندلی در نمایشگاه.

دو پایه میز هندسی در یک نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است.

دو پایه میز هندسی

دو پایه میز هندسی

آقایی که پشت میز کار در یک مغازه نشسته است.

Kunsik Choi از استودیو Kunsik

طراح کوانگو لی که در سئول زندگی می‌کند و کار می‌کند، اشیاء روزمره را به جایی ارتقا می‌دهد که چیزهای معمولی باعث شادی می‌شوند. و در برخی موارد، راه‌های جدیدی را کشف می‌کند که مواد می‌توانند به نام سرگرمی کنار هم قرار گیرند. Pirouette بر اساس نمونه اولیه Lee است که با مشارکت Phaidon Press ساخته شده است. در حال حاضر به عنوان یک مجموعه قفسه بندی برای Wekino در گزینه های دو و سه طبقه دوباره تصور می شود. همانطور که از نامش پیداست، این قفسه بندی انعطاف پذیر و چند منظوره است.

قفسه بندی هندسی با کتاب و اشیاء هنری به نمایش گذاشته شده است.

قفسه بندی هندسی با کتاب و اشیاء هنری به نمایش گذاشته شده است.

قفسه بندی هندسی با کتاب و اشیاء هنری به نمایش گذاشته شده است.

جزئیات قفسه بندی هندسی با کتاب

قفسه بندی هندسی با کتاب.

مرد جوانی با عینک پشت میزش نشسته است.

کوانگو لی

KUO DUO استودیویی است که توسط Kwachan Lee و Yoomin Maeng تشکیل شده است که در طراحی های سه بعدی هیجان انگیز برای مبلمان، محصولات و تاسیسات کار می کنند. از پروژه‌های آزمایشی یک‌بار تا پروژه‌های تولید انبوه، این دو، خلاقیت‌های گویا را ارائه می‌کنند که ماجراجویی را در هر کجا که فرود می‌آیند گسترش می‌دهند. آویز قرقره یک قفسه کت با بدنه آلومینیومی و سطحی از شن و ماسه است که لامسه یا چیزی که اغلب نادیده گرفته می شود را جشن می گیرد. Book Worm یک خط سیال و ارگانیک است که شکل آن امکان استفاده و مجسمه سازی را فراهم می کند.

نمایشگاه یک استودیو خلاق.

سالن نمایشگاه با نمایش مبلمان مدرن و پلاکاردهای اطلاعاتی.

یک واحد قفسه‌بندی چوبی مدرن با عناصر دایره‌ای شکل و یک شیء مجسمه‌ای به رنگ آبی در یکی از قفسه‌های آن.

فردی که قلاب سیاه مجسمه‌ای را در کنار قلاب‌های سبز رنگ مشابه آویزان کرده است.

یک شی قابل انعطاف آبی که زیر یک میز چوبی قرار داده شده است.

دو نفر کنار هم با پاهای ضربدری در اتاقی با قفسه‌ها و دیوارهای رنگارنگ نشسته‌اند.

هواچان لی و یومین مائنگ از KUO DUO

این زوج که توسط کیوهیونگ چو و جونگیو چوی در سال 2018 تأسیس شد، بین کره جنوبی و اروپا سفر می کنند و در زمینه های گرافیک، محصول، مبلمان و طراحی فضایی کار می کنند. آثار آنها به زبان بصری منحصر به فردی صحبت می کنند که سنت را با مدرنیته پیوند می دهد. فرش Oddly از نقاشی دوران چوسون الهام گرفته شده است که اشکال سنگ های بی شکل را تقلید می کند. در منحنی‌های فراگیر، ترکیب رنگ‌های سرد و الگوهای نامنظم، دارای یک شمع سه‌بعدی است.

فضای نمایشگاهی با یک فرش رول شده با طراحی منحصربه‌فرد در کنار تابلوی اطلاعاتی سبز ایستاده و یک شی مجسمه‌سازی که الگوی فرش را بازتاب می‌دهد.

فرش عجیب استودیو ورد در نمایشگاه ویکینو در نمایشگاه مبلمان استکهلم 2024 که توسط استودیو نوت طراحی شده است به نمایش گذاشته شد.

فضای نمایشگاهی با یک فرش رول شده با طراحی منحصر به فرد در کنار یک تابلوی اطلاعاتی سبز ایستاده و یک شی مجسمه‌سازی که الگوی فرش را بازتاب می‌دهد.

فرشی مدرن با طرح‌های پازل روی بالکن در یک محیط شهری آویزان است.

فرش بسیار لمسی Oddly.

دو نفر در اتاقی با یک نیمکت چوبی کنار پنجره.

کیوهیونگ چو و جونگیو چوی از استودیو ورد

Cha Shin-sil رهبری طراحی مستقر در سئول Studio-Chacha را بر عهده دارد که در هنرهای زیبا و مبلمان با تمرکز بر ترکیب مواد آشنا به روش‌های ناآشنا کار می‌کند. خلاق در حال حاضر در حال کشف خواص مواد جدید است که از طریق کاوش در شیب و شفافیت باز شده است. کروما هم یک شی هنری و هم یک آینه کاربردی است. این قطعه با الهام از تکه‌ای از پارچه‌های بسته‌بندی، صنایع دستی سنتی کره‌ای را با اجرای معاصر و حساسیت در جستجوی چیزهای هیجان‌انگیز ترکیب می‌کند.

READ  Masquespacio رستوران رنگی مسدود شده در تورین را برای مفصل برگر طراحی می کند

فضای نمایشگاهی مدرن با پس زمینه سبز، مبلمان مینیمالیستی، متن دیوار اطلاعاتی ویکینو.

فضای نمایشگاهی مدرن با پس زمینه سبز، مبلمان مینیمالیستی، متن دیوار اطلاعاتی ویکینو.

نصب آینه انتزاعی با پانل های سبز با برش های دایره ای و کره های فلزی.

پانل مستطیلی سبز با برش های دایره ای، که روی یک سطح براق منعکس شده است.

اتاقی مدرن با مبلمان اکریلیک شفاف و رنگارنگ ویکینو و آینه های دیواری رنگی.

زنی با پیراهن مشکی که پشت میز رنگارنگ و منعکس کننده ویکینو در فضایی مدرن نشسته است.

چا شین سیل از استودیو-چاچا

برای خرید ویکینو با مراجعه به Wekino.co.kr. و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Note Studio اینجا را کلیک کنید.

عکاسی از روابط بزرگ.

جوزف با مدارک حرفه ای در معماری و روزنامه نگاری، میل دارد که زندگی را به زیبایی در دسترس قرار دهد. کار او به دنبال غنی سازی زندگی دیگران با ارتباطات بصری و داستان سرایی از طریق طراحی است. جوزف که قبلاً به طور منظم در عناوین زیر گروه طراحی SANDOW، از جمله Luxe و Metropolis مشارکت داشت، اکنون به عنوان مدیر مدیر تیم Design Milk خدمت می کند. وقتی تمرین نمی کند، ارتباط تصویری، تئوری و طراحی را آموزش می دهد. این نویسنده مقیم نیویورک همچنین در نمایشگاه‌هایی که توسط مرکز معماری و خلاصه معماری AIA نیویورک برگزار می‌شود، مشارکت داشته است و اخیراً مقالات و تصاویر کلاژ را با Proseterity، یک نشریه ادبی منتشر کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید