دلیل بسیار قانع‌کننده‌ای وجود دارد که چرا باید دو ساعت قبل از پرواز خود به مقصد برسید، به خصوص اگر از فرودگاه لاگواردیا نیویورک پرواز می‌کنید. تعقیب اخیراً افزودنی جدید خود را به پیشنهادات فرودگاه رونمایی کرده است: The Chase Sapphire Lounge توسط The Clubیک سالن استراحت دو طبقه به مساحت 21800 فوت مربع که به اعضای کارت Chase Sapphire Reserve تجربه فوق العاده لوکسی را ارائه می دهد که باعث می شود زمان فرودگاه شما مانند یک مقصد باشد.

منطقه بار یک سالن فرودگاه

منطقه بار یک سالن فرودگاه

عکس: آنجلا سان

نوشیدنی کوکتل روی میز بار در کنار صندلی های بار بنفش

این سالن بزرگ که در طبقه چهارم ترمینال B تازه توسعه یافته قرار دارد، دارای مناطق مختلفی است که برای نیازهای خاص حک شده اند. در مرکز سالن، بار اصلی قرار دارد که با هر دو ضیافت و صندلی بار احاطه شده است. میهمانان می توانند گزینه های غذای آماده و سفارشی را درخواست کنند جوزف لئونارد، کوکتل و ماکت توسط کوکتل بار معروف آپوتکو قهوه از باریستا در محل شرکت قهوه جو.

کوکتل زرد با یک شاخه نعنا

در سرتاسر سالن، اثاثیه مدرن از Cappellini، Poliform، Moroso، DePadova، و غیره، تعداد زیادی صندلی و میز راحت را به مهمانان ارائه می دهد. آثار هنری از مجموعه هنری JPMorgan Chase خلاقیت و تنوع شهر نیویورک را برجسته می کند.

محل استراحت فرودگاه

عکس: آنجلا سان

منطقه بار یک سالن فرودگاه

اتاق های سلامتی در سالن فرودگاه

Haus صورت، یک نوار صورت مفهومی باز متعلق به زنان، یک متخصص زیبایی را در محل برای ارائه انواع درمان های مراقبت از پوست در اتاق های سلامت اختصاصی، و همچنین کیت های مسافرتی رایگان Fly By Face Haus Skincare ارائه می دهد.

پرده آبی که یک اتاق بازی را نشان می دهد

اتاق بازی با ظاهری قدیمی، بازی‌ها و آهنگ‌هایی برای گذراندن زمان تا سوار شدن به هواپیما ارائه می‌دهد. در منطقه خانواده، اتاق پرستاری برای اعضای کارتی که با نوزادان سفر می‌کنند در دسترس است و اتاق بازی به بچه‌ها اجازه می‌دهد تا قبل از یک پرواز طولانی، تکان‌های خود را بیرون بیاورند.

READ  در راهنمای دیجیتال Dezeen برای هفته طراحی استکهلم 2024 فهرست شوید

اتاق بازی با روکش فرش راه راه

اتاق بازی

عکس: آنجلا سان

صندلی ضیافت آبی در منطقه خانوادگی سالن فرودگاه

اتاق بازی کودکان در سالن فرودگاه

عکس: آنجلا سان

مبل قرمز کنار میز قهوه و دو صندلی

بهترین امکانات رفاهی The Reserve Suites by Chase است که اتاق‌های خصوصی و فوق‌العاده لوکسی هستند که فقط اعضای کارت Chase Sapphire Reserve می‌توانند آن‌ها را رزرو کنند. شراب هایی که توسط بسته، یک بار شراب و خرده‌فروشی در شهر نیویورک و یک سرویس خاویار با امضا در کنار منوی منحصراً طراحی شده توسط خواربار فروشی جفری برای میهمانان طعم و مزه و لذت بردن. حمام و دوش اختصاصی، مجهز به محصولات لوکس مو و حمام، در صورتی که میهمانان بخواهند سرحال شوند، مفید هستند.

اسنک خاویار و شیرینی روی میز مرمر

صندلی های اطراف یک شومینه داخلی

محل استراحت فرودگاه

عکس: آنجلا سان

کوکتل قرمز در یک لیوان مارتینی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Chase Sapphire Lounge جدید توسط The Club، بازدید کنید chase.com.

وی یانگ به عنوان ویراستار ارشد، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید