برند مد بریتانیایی پل اسمیت فروشگاه صورتی نمادین در لس آنجلس از معماری استاندارد تغییرات داخلی را دریافت کرده است.

معماری استاندارد همکاری کرد پل اسمیت تیم طراحی برای بازسازی فروشگاه 4740 فوت مربعی (440 متر مربع) در خیابان ملروز، هالیوود غربی.

فضای داخلی فروشگاه پل اسمیت LA دارای پارتیشن های سنگی و تیرهای در معرض دید استفضای داخلی فروشگاه پل اسمیت LA دارای پارتیشن های سنگی و تیرهای در معرض دید است
استاندارد معماری و تیم پل اسمیت فروشگاه لس آنجلس را سازماندهی مجدد کردند تا مجموعه های مختلف برند را بهتر تعریف کنند.

استودیوها همچنین یک پاسیو ورودی VIP جدید برای ساختمان ایجاد کردند که به خاطر نمای بیرونی صورتی روشنش که به مکانی زیارتی برای عکاسی آماتور تبدیل شده است مشهور است.

استاندارد معماری گفت: “هدف اولیه ارتقاء تجربه کلی مشتری در فروشگاه بود که با ایجاد یک محیط خرید منسجم تر و همه جانبه تر در بخش های مختلف برند به دست آمد.”

قسمت نشیمن با نمایش لباس در دو طرفقسمت نشیمن با نمایش لباس در دو طرف
پارتیشن های سنگی به مشخص کردن مناطق کمک می کنند، اما به سقف چوبی در معرض دید نمی رسند

ورودی فروشگاه – تنها دهانه دیوار صورتی غول پیکر که رو به پارکینگ است – خریداران را از طریق یک دهلیز فلزی قرمز براق به فضای اصلی خرده فروشی هدایت می کند.

مناطق به وضوح تعریف شده و در عین حال به هم پیوسته برای مجموعه های لباس مردانه، لباس زنانه و لوازم خانگی به پیمایش در اطراف فروشگاه کمک می کند.

کت و شلوارها به ترتیب رنگ روی ریل های برنجی بلند نمایش داده می شوندکت و شلوارها به ترتیب رنگ روی ریل های برنجی بلند نمایش داده می شوند
برای ارائه خیاطی از ریل های برنجی بلند استفاده می شود

پارتیشن‌هایی که با سنگ بژ تزیینی پوشانده شده‌اند، این قسمت‌ها را قاب می‌کنند، اما به سقف چوبی در معرض دید نمی‌رسند تا حس باز بودن را حفظ کنند.

در جاهایی، دیوارهای سنگی با آثار هنری به سبک موزاییکی که فلور انتزاعی را به تصویر می‌کشند، منبت کاری شده‌اند، که پاشیده شدن رنگ به سطوح با رنگ گرم می‌افزاید.

همکاری های پل اسمیت لوازم خانگی در گوشه ای از فروشگاه نمایش داده می شودهمکاری های پل اسمیت لوازم خانگی در گوشه ای از فروشگاه نمایش داده می شود
همکاری پل اسمیت با Gufram و Anglepoise از جمله قطعاتی است که نمایش داده می شود

روشنایی مسیر مشکی از تیرچه‌ها آویزان شده است و نمایش‌های لباس‌های مختلف و قسمت‌های استراحت مبله‌شده با مبل‌ها و صندلی‌هایی به سبک قرن میانه را که در اطراف فروشگاه پراکنده شده‌اند، برجسته می‌کند.

READ  Folkform موزه ماسونیت را در نمایشگاه مبلمان استکهلم نصب می کند

ریل های برنجی بلند که به نظر می رسد در هوا معلق هستند برای نمایش کت های کت و شلوار استفاده می شود که به دقت بر اساس رنگ چیده شده اند.

کفش‌هایی که روی تاقچه‌های سفید پلکانی ارائه می‌شوند که شبیه صندلی سفیدکننده هستندکفش‌هایی که روی تاقچه‌های سفید پلکانی ارائه می‌شوند که شبیه صندلی سفیدکننده هستند
کفش‌ها روی تاقچه‌های سفید پلکانی که شبیه صندلی سفیدکننده هستند، ارائه می‌شوند

در منطقه‌ای که به لوازم جانبی اختصاص داده شده است، کفش‌ها و کیف‌ها روی تاقچه‌های سفید پلکانی قرار گرفته‌اند که شبیه صندلی سفیدکننده هستند.

گردو برای لهجه‌هایی از جمله قفسه‌بندی، قاب درها، و سکوها و همچنین برای یک سیستم ذخیره‌سازی باز بزرگ با محفظه‌هایی برای ارائه محصولات فردی و ردیفی از مجسمه‌های الکساندر کالدر استفاده می‌شود.

نام تجاری همنام او که توسط طراح مد پل اسمیت در سال 1970 تأسیس شد، مترادف با راه راه های رنگارنگ به کار رفته در بسیاری از محصولات پوشاک و سایر همکاری های آن است.

بسیاری از این موارد در سراسر فروشگاه ظاهر می شوند، از جمله یک چراغ رومیزی رنگی Anglepoise و یک نسخه راه راه از پایه کت به شکل کاکتوس Gufram.

هشتی فلزی قرمز براق با فضای داخلی فروشگاههشتی فلزی قرمز براق با فضای داخلی فروشگاه
ورود به فروشگاه از طریق یک هشتی است که در فلز قرمز براق پیچیده شده است

استاندارد معماری گفت: “به طور کلی، طراحی نشان دهنده درک عمیق هویت برند است که تاکید زیادی بر استفاده از رنگ و توجه به جزئیات دارد.”

فضاهای خرده فروشی پل اسمیت در سراسر جهان به همان اندازه بازیگوش هستند. در خیابان آلبمارل لندن، بوتیک آن دارای نمای چدنی طرح‌دار توسط 6a Architects است، در حالی که فروشگاه در سئول توسط System Lab در یک پوسته بتنی منحنی قرار گرفته است.

نمای بیرونی صورتی روشن فروشگاه پل اسمیت در خیابان ملروزنمای بیرونی صورتی روشن فروشگاه پل اسمیت در خیابان ملروز
فروشگاه در خیابان Melrose به لطف نماهای صورتی روشن خود نمادی در لس آنجلس است

استاندارد معماری توسط سیلویا کوهل و جفری آلزبروک تأسیس شد که در طول جشنواره طراحی مجازی ما در سال 2020 درباره کار خود با Dezeen بحث کردند.

READ  کافه دختر جای صندلی های خود را که تقلید از خم شدن قهوه ای است ، قدم گذاشته است

پروژه‌های گذشته این شرکت شامل اقامتگاه هالیوود هیلز با استخر شنای سرپوش‌دار و یک نمایشگاه مینیمال برای برند مد هلموت لانگ است – که قبل از بسته شدن آن فقط چند بلوک از فروشگاه پل اسمیت فاصله داشت.

عکاسی توسط Genevieve Garruppo.

دیدگاهتان را بنویسید