بچه‌های ما هنوز جوان هستند و در یک مدرسه دولتی به کلاس اول و سوم می‌روند، جایی که همه چیز برای آنها (به جز کوله‌پشتی) فراهم است، بنابراین احساس می‌کردم در مورد «لوازم مدرسه» یا «بازگشت به مدرسه» واقعاً بچه‌ها اختیاری ندارم. عشق، نیاز یا استفاده بنابراین من از سه دوست صمیمی ام با جفت بچه های بزرگتر و دو تا از خواهرانم (9 بچه از بین آن دو نفر) پرسیدم و به همین جا ختم نشد – آنها از آنها پرسیدند. بچه ها. بنابراین این یک پست جمع‌سپاری واقعی است که نه فقط از مادران، بلکه مستقیماً از بچه‌ها می‌آید. ما می‌خواستیم چیزهای مفید و کاربردی را ارائه دهیم، البته، اما همچنین چیزی که بچه‌ها را واقعاً می‌سازد برانگیخته برای بازگشت به مدرسه چیزهایی که آنها مشتاقانه منتظر استفاده یا نشان دادن آنها هستند چیست؟ وقتی در دبیرستان بودم، سوسیس صورتی چپ برادرم را به یک جفت کِد اصیل می‌فروختم (شارپی آبی پشت کفش سفید Payless کسی را فریب نمی‌داد)، اما الان چیست؟ اگرچه این یک پست مد نیست – هنوز 🙂 اگرچه حدس می‌زنم که به معنای واقعی کلمه همان چیزی است که در دهه 90 می‌پوشیدیم. امروز لوازم، ملزومات، فناوری و دکوراسیون بیشتر است. بیا بریم!

لوازم مدرسه واقعی

1. جا مدادی: این موارد به طرز عجیبی مورد بررسی قرار می گیرند. یه جورایی باعث میشه من بخوام یکیشو امتحان کنم 🙂
2. بهترین مداد: از دوستم مگان (و کل اینترنت) “شما نمی توانید مدادهای زیادی در خانه و مدرسه داشته باشید. از قبل تیز شده کلید است. این‌ها بهترین هستند و پاک‌کن‌ها واقعاً کار می‌کنند».

1. نوت بوک گینگهام: منظورم این است که این یک دفترچه یادداشت بامزه است و مطمئنم که بردی اگر آن را ببیند جیغ می کشد.
2. قلم G2: دو توصیه محکم برای این خودکارهای خسته کننده به دلیل جریان خوب آنها. دارم گوش میدم.
3. هایلایتر Double Ended: این روزها هایلایترهای زیادی در بازار وجود دارد (از جمله سه مورد زیر) و من خودم یک هایلایتر بزرگ هستم بنابراین موارد بیشتری را پیدا کردیم که برای شما دوست داشتیم.

1. مجموعه مینی هایلایتر: مینی، شایان ستایش، به نظر می رسد می توانید آنها را به جاکلیدی هایلایتر وصل کنید؟
2. هایلایترهای یوبی: همچنین مینی اما تنوع بیشتر و بهتر است اگر کودک شما به حیوانات بامزه روی هایلایتر خود علاقه نداشته باشد.
3. هایلایتر گل: بسیار زیبا، یک پیام عالی برای یادآوری روزانه، و شما همه رنگ های خود را در یک مکان دارید.

1. الیوت دوست دارد این مجموعه مداد رنگی انباشته (و با 4 دلار احساس می کنم یک هدیه کوچک شیرین است)
2. هایلایت کننده ها: پاستل؟ من اینها را امتحان نکردم اما ایده آنها را دوست دارم.
3. لوپن: قلم مورد علاقه ام را پایین بیاورم تا با آن نگاه کنم، بگیرم و بنویسم. این به خودی خود یک «گل سریع» نیست، اما نوجوانان نیز ظاهر/احساسشان را دوست دارند.

READ  The Link Up: Em's Go-To Highlighter، Wet/Dry Vac Mop که زندگی آرلین را تغییر داد، و توسعه دهنده اینترنت 17 دلاری که همه ما در سبد خرید خود داریم

کوله پشتی مدرسه

سال گذشته ما از Pottery Barn برای هر دوی آنها مونوگرام خریدیم و قصد داریم از آنها استفاده کنیم. من قدردانی می کنم که PB اندازه های مختلفی دارد. پرنده دارد و دوست دارد این یکی (شماره 1) و چارلی عاشق است این یکی (شماره 2) (هر دو در ترخیص، اتفاقا)

1. کوله پشتی برای لپ تاپ: جالب به نظر می رسد، فقط به اندازه کافی مفید است، برای لپ تاپ مناسب است و در هزاران گزینه رنگی موجود است – دختر دوست ما نسخه صورتی دارد.
2. کوله پشتی کلاسیک: چه کسی یک کوله پشتی ole خوب JanSport را دوست ندارد؟ به اندازه کافی بزرگ برای کلاسورها و لپ تاپ های بزرگ

کوله پشتی های اسپرت (که می توانند برای یک توپ یا گیره مناسب باشند)

برای بچه های اسپرت، تهیه کوله پشتی متناسب با توپشان مفید است. وقتی به تمرین می‌روند می‌توانند همه چیزهای خود را پیگیری کنند.

1. کوله پشتی بسکتبال نایک الیت پرو: این برای بسکتبال مناسب است و فوق العاده زیبا به نظر می رسد.
2. کوله پشتی Wunderlust: کمی گران است اما یک تن. دارای یک جیب پددار برای لپ‌تاپ بزرگ، جیب‌های داخلی برای لباس‌های عرق‌ریز، جیب‌های کناری برای آب و سایر لوازم جانبی و بند‌های قابل تنظیم برای تشک یوگا. به طور کلی یک کوله پشتی که برای مدت طولانی مفید خواهد بود.
3. کیف ملی فوتبال اتلتیکو: آنقدر عالی که گیره هایشان در پایین جا می شود. این احتمالاً عادی است اما برای من جدید است و من به آن علاقه دارم.

ظروف غذا و نوشیدنی

1. بطری های آب هیدروفلاسک: فکر می کنم امسال روی اینها ولخرجی کنیم. ما افراد بالغ را داریم و آنها مورد علاقه ما هستند.
2. استنلی آیس فلو: خیلی ها اینها را توصیه کردند. فکر می‌کنم آنها فقط روی من تأثیر گذاشتند تا خودم یکی از آنها را بگیرم.

1. جعبه ناهار هیدرو فلاسک: ولگردی که سالها و سالها دوام می آورد. دو مامان به من توصیه کردند.
2. جعبه نهار بنتو 4 بسته: ما مشابه این را داریم – عالی برای جدا کردن میوه ها و سبزیجات در ناهار.
3. شیشه غذای قمقمه: ناهار سوپ اینجا اومدیم 🙂

چیزهای سرگرم کننده – تزئینات قفسه!

اوه مرد، دوست دارم به گذشته برگردم و دوباره کمدم را تزئین کنم. کاغذ دیواری موقت (کاغذ تماس)، هزاران عکس از دوستانم و سپس یک تن کاغذ یا گل ابریشم و پروانه (در پایین) انجام می‌دهم. همچنین، همه برچسب‌ها برای بطری‌های آب عالی هستند و آنها را هیجان زده می‌کند تا خودشان را علامت بزنند. علاوه بر لباس، من فکر می کنم که برچسب ها چیزی هستند که امسال بچه های ما را هیجان زده می کنند.

READ  تور خانه دی مورفی به همه ما والپیپر حسادت می دهد

1. کیت قفسه گلم: همه مغناطیسی و همه ناز! فقط یک راه سرگرم کننده برای مرتب نگه داشتن قفسه آنها.
2. کاغذ دیواری پوسته و چوب چکر: مد روز اما کلاسیک بنابراین فکر می کنم گزینه خوبی است (مخصوصا اگر چند برچسب روی آن بیندازید:))
3. کمد آینه بیضی: آره. آینه هرگز برای بررسی چهره در آخرین لحظه مفید نیست. همچنین اگر از من بپرسید این یکی بسیار شیک است.

1. تخته چوب پنبه ای رنگین کمان مغناطیسی: هر بار که قفسه ام را باز می کردم، این کاملا باعث می شود که لبخند بزنم.
2. سازمان دهنده کمد آویز: این خیلی جالب است و هر کمد باید با یک قفسه همراه باشد. فکر می کنم آن موقع می توانستم آنقدر سازماندهی شده باشم.
3. تخته چوب پنبه ای به شکل گل: اینها من را به هم می ریزند (هی دهه 90!) اما در ترند بسیار زیبا نیز هستند.

1. برچسب های گل قابل استفاده مجدد وینیل شفاف: من عاشق این برچسب های گل واقعی هستم که می توانید دوباره از آنها استفاده کنید. خیلی جالب!
2. پروانه ها را پوست بگیرید و بچسبانید: من با پول زیادی شرط می‌بندم که اگر بردی یک قفسه داشته باشد، اینها اول می‌شوند.
3. استیکرهای وینیل گل: این بسته دارای 200 برچسب است! بچه شما می تواند هر چیزی را که دارد در اینها بپوشاند که به نظر من هر چه تعداد گل بیشتر باشد بهتر است 🙂

1. برچسب های سرگرم کننده: خب این چیزی است که من در مورد آن نمی دانستم اما البته آنها را هیجان زده می کند. برچسب‌های وینیل (که فکر می‌کنم چیزها را خراب نمی‌کنند) برای تزئین جعبه‌های ناهار، بطری‌های آب و کمدها.
2. استیکرهای وینیل انگیزشی: پوسترهای انگیزشی پدرم در سراسر خانه ما مطمئناً اثری بر عشق بزرگسالان من به نسخه های خوب آنها گذاشتند. شما هرگز نمی توانید خیلی جوان شروع کنید.

فناوری مفید

1. راکت بوک: به نظر فناوری بالایی است اما همه در مورد آن صحبت می کنند. یادداشت برداری دیجیتال. ضایعات کمتر، فوق العاده آسان و به صورت خودکار آپلود و ذخیره می شود. همچنین در یک دسته رنگ عرضه می شود و تنها 20 دلار است.
2. قاب لپ تاپ: من نمی توانم تصور کنم که در نوجوانی لپ تاپ داشته باشم، اما اگر این کار را می کردم مطمئناً به یک کیف برای محافظت از آن نیاز داشتم.

1. Gizmo: ما متعجبیم که آیا امسال سالی است که اینها را دریافت می کنیم؟ ما تا آخرین ثانیه منتظریم تا گوشی بگیریم (امیدوارم کلاس هشتم) اما بسیاری از دوستان مادر همفکر من Gizmo برای بچه هایشان دارند. یک جایگزین عالی برای تلفن هایی که امکان ارسال پیامک و تماس با تعداد انگشت شماری از شماره های محدود، GPS، و بس را فراهم می کند. بدون رسانه اجتماعی بدون بازی. فقط مکان و مقداری ارتباط. هنوز مطمئن نیستیم که به آن نیاز داریم، اما من به آن علاقه دارم.
2. ساعت ورزشی: قبل از اینکه بچه دار شوید نمی فهمید چرا خانواده ها همه جا ساعت دارند. به این دلیل. ممکن است امسال این ساعت را امتحان کنیم تا به آنها مسئولیت بیشتری بدهیم، به روشی سرگرم‌کننده و پیشرفته‌تر (به من اعتماد کنید، ساعت‌های دارای بازی را کنار می‌گذارید، آنها زباله هستند و فقط وقت می‌کشند).
3. اپل واچ به عنوان یک جایگزین تلفن: برای بچه های بزرگتر، اپل اکنون یک ویژگی دارد که در آن شما هزینه خدمات تلفن را از طریق ساعت پرداخت می کنید، اما بدون آیفون. بنابراین آنها می توانند بدون دریافت تلفن از شماره خود با دوستان خود تماس یا پیامک ارسال کنند. به نظر می رسد بسیاری از بچه های دبیرستان و حتی دبیرستان این را انتخاب می کنند (و با انتخاب، منظور من از والدین است).

READ  دانش آموزان ژنو از فرم زن برای طراحی مجدد نوار شیر Clockwork Orange استفاده می کنند

1. چاپگر عکس قابل حمل (برای دبیرستان): اینها می توانند هذیان باشند، اما من فکر می کنم این یک هدیه عالی برای یک نوجوان یا نوجوان است که بتواند عکس های قفسه یا کلاسور را از تلفن خود چاپ کند، بسیار سرگرم کننده است. دو نفر از دوستان مادرم گفتند که دختران نوجوانشان اینها را دوست داشتند.
2. پاور بانک قابل حمل: برای نوجوانانی که فراموش می کنند یک شبه شارژ کنند؟ مطمئن نیستم که حتی می توانند از تلفن خود در مدرسه استفاده کنند، اما به من گفته شد که داشتن آن چیز خوبی است، بنابراین ما آن را در اینجا قرار دادیم.

لطفا در نظرات با توصیه ها صحبت کنید. من احساس می‌کنم می‌توانید تا زمانی که بخواهید گریه کنید، تحقیق آنلاین انجام دهید، اما واقعاً سایر مادران (و بچه‌ها) بهترین توصیه را می‌کنند.

شش هفته باقی مانده است 🙂 (اورگان دیر شروع می شود تا بتوانیم از یک تابستان طولانی و شایسته لذت ببریم :))

xx E

اعتبار تصاویر افتتاحیه: طراحی توسط پریسیلا فراست و امیلی هندرسون | استایل شده توسط امیلی هندرسون | عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از: افشای اتاق خواب نوجوان! + 7 ایده مناسب با بودجه Gen-Z دوست دارد

پستی که از ۵ مادر با بچه‌های بزرگ‌تر پرسیدم بچه‌هایشان چه چیزهایی را دوست دارند/استفاده می‌کنند «بازگشت به مدرسه» و این چیزی است که آنها می‌گویند اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید