سلام دنیا! روز خوبی برای وبلاگ نویسی کمی قدیمی به نظر می رسد – اگر بخواهید چند دقیقه نمایش و گفتن داشته باشید. امروز، ما به سرتاسر جهان می رویم – حداقل به طور خلاصه – و برخی از یافته های قدیمی خود را که از یک مغازه کوچک در مجارستان جمع آوری شده است تا یک انبار سری قدیمی در شرق لس آنجلس (با چند نقطه در میان) بررسی می کنیم. ). این جزییات تلخ نیز هست: چه چیزی خریدم، چه چیزی از قلم انداختم، چه چیزی توجهم را جلب کرد، و چه چیزی را دوست داشتم به خانه بیاورم – و چقدر پرداخت کردم (اسپویل: فقط یک چیز بیش از 100 دلار بود، اما این بود ارزشش را دارد). واقعا هیچ کدومش خوب بود؟ آیا سلیقه من برای اینترنت خیلی عجیب است؟ شما قاضی باشید بیایید آن را با دو امتیاز اخیر مورد علاقه شخصی من شروع کنیم…

چند قطعه از اروپا

اما اول، زمینه سریع: در طول تعطیلات، من و مادرم به یک سفر اروپایی کوچک رفتیم. من در چمدانم یک تن اتاق برای سوغاتی نداشتم (آماتور!!! داشتم به چی فکر می کردم؟) اما فضای کافی برای آوردن این دو قطعه به خانه داشتم! من جعبه ذخیره سازی گلابی شکل قرن 1800 را در یک مغازه عتیقه فروشی در بوداپست گرفتم – عاشق چوب گرم، صنعتگری متفکرانه، و قفل و کلیدی که هنوز هم کار می کند – با قیمت حدود 100 دلار. چاپ گیاه شناسی عتیقه سمت راست از یک کتابفروشی قدیمی در پاسائو، آلمان به قیمت حدود 20 دلار خریداری شد. (اصل در سال 1776 نقاشی شده است و قرار است یک شیر دریایی باشد، در صورتی که حالت وحشی شما را برای یک حلقه پرتاب کند.) من بسیار هیجان زده هستم که این عجیب و غریب مطلق را در یک قاب قرار دهم – او قرار است در یک قاب قرار بگیرد. در آشپزخانه من، با خوشحالی برای من تشویق می کند که روز به روز نودل درست می کنم.

ما تعداد زیادی تخته برش زیبا را در بازارهای کریسمس در سرتاسر آلمان، اتریش و اسلواکی دیدیم، اما من واقعاً تحت تأثیر این تخته در بوداپست قرار گرفتم – من از تمیزی و گرافیکی بودن آن لذت بردم. من به یاد دارم که کمی خارج از محدوده قیمت من بود (فکر می‌کنم حدود 80 دلار؟)، و وقتی صبح کریسمس را باز کردم، بسیار خوشحال شدم. برندا متوجه غر زدن من شده بود و در حالی که من مشغول تماشای آثار هنری بودم این را خرید. او بهترین است 🙂

کک لانگ بیچ

ما به آمریکا برگشتیم. این یکی از داستان‌های کلاسیک بازار کک‌فروشی است: وقتی حدود ساعت 5 صبح قدم زدم (آیا تاریکی آن را از بین می‌برد؟)، قیمت (150 دلار برای 4 صندلی!) را پرسیدم، این صندلی‌های Homecrest را دیدم و آن را در نیمه راه رفتم. قبل از اینکه بچرخید و به سمت ونمو فروشنده برگردید (@twosunbears – او کارهای زیادی را در SoCal انجام می دهد و بهترین موجودی را دارد!). من می دانم که آنها از نظر فنی برای پاسیو هستند، اما من قصد دارم از آنها در اتاق ناهارخوری استفاده کنم – من دوست دارم که چگونه این شکل با طرفداران در کاغذ دیواری من تکرار می شود. من در حال تهیه چند کوسن کوچک لوله شده برای صندلی ها هستم و نمی توانم صبر کنم تا آنها را تمام کنم!

من با این تخم مرغ غول پیکر وسواس داشتم و می خواستم آن را بالای اجاق گازم بگیرم، اما با قیمت (300 دلار!!!) مخالفت کردم. پرتره حیوان خانگی نیز رشته های قلب من را به خود جلب کرد – بسیار EHD من – اما من آن را پشت سر گذاشتم زیرا کادربندی کمی احساس می شد هم برای حال و هوای فعلی خانه من آراسته است.

READ  Grzywinski+Pons استودیو Buckle Street را برای هتل‌های Locke تکمیل می‌کند

AHH. این چقدر باحاله من 50 دلار برای آن پرداخت کردم، از 80 دلار پایین آمدم – در آن زمان کمی بالا بود (از آنجایی که من بث هارمون نیستم، اگر نمی توانید بگویید)، اما آنقدر آن را دوست دارم که فکر می کنم قیمت مناسبی است. اکنون. چوب منبت؟ مهره های پنهان شطرنج؟ این دکور کاربردی است (اگر کسی را داشته باشم که با او شطرنج بازی کنم) و من آن را دوست دارم.

قفسه کتاب سمت چپ خیلی سریع فروخته شد – من فضایی برای آن نداشتم، اما آن توپ های آهنی را در بالا دوست داشتم. فکر نمی‌کنید این احساس کمی سلطنتی و خاص به آن می‌داد؟ من نیز بسیار تحت تأثیر این نوع آینه هستم – شکل، پوشش، پتینه! – اما این یکی کمی فراتر از سطح مهارت تعمیر من بود (و همچنین واقعاً فضای دیوار برای آینه های بیشتر ندارم که به نوعی دیوانه کننده است).

البته من قیچی روبان برش قدیمی، غول پیکر و تشریفاتی را خریدم. البته، من انجام دادم. (اما با 20 دلار، چطور نمی توانم؟) فکر نمی کنم آنها برای همیشه در بالای رکورد من زندگی کنند، اما از دیدن آنها در حال حاضر لذت می برم 🙂 آنها می توانند روی دیوار گالری سرگرم کننده باشند یا به دیوار آویزان شوند. پشت یک قفسه کتاب (شرط من این است که این خرید قطبی ترین خواهد بود.)

خوب، صدایم را بشنوید: من شروع به استفاده از بالش های سوزن دوزی و سوزن دوزی کرده ام (فکر می کنم ممکن است در اینجا نیز روندی در حال شکل گیری باشد). من هیچ کدام از اینها را با خودم به خانه نبردم، اما به نوعی پشیمانم که گلهای درخشان سمت چپ یا ماهی شیرین سمت راست را نگرفتم.

یکی دیگر از موقعیت‌هایی که «آن را دید، نمی‌توانست به آن فکر نکنم، مجبور شد برگردد و آن را دستگیر کند». این جعبه جواهرات برل بسیار بزرگ است، به زیبایی ساخته شده است و شکلی عالی دارد. در ابتدا فروشنده 80 دلار را ثابت نگه داشت، اما پس از اینکه دید من در حال قدم زدن بیرون غرفه اش هستم، به 60 دلار کاهش یافت. (درس زندگی: روان رنجوری گاهی نتیجه می دهد؟) این یکی هنوز برای من مثل یک دزدی مطلق است – نسخه جدیدتر که من چشم دوخته بودم کمتر از نصف اندازه و بیش از دو برابر قیمت است. بریم سراغ…

کاسه رز

من به پیاده‌روی یا کمپینگ علاقه‌ای ندارم، اما با خوشحالی در پارکینگ رز باول داغ برای مایل‌ها می‌چرخم در حالی که کلی غذا را حمل می‌کنم. من این کمد لباس زیر کمپین را دوست داشتم، اما قیمت آن کمی تند 275 دلار بود. از نظر فنی کاملاً منصفانه است – شاید حتی یک معامله!! – اما اینها گهگاه با قیمت 40 دلار در بازار ظاهر می شوند، و من حاضر نبودم اینجا ولخرجی کنم. من همچنین از کره سیاه مات سمت راست الهام گرفتم – بسیار جسورانه و گرافیکی و جالب است!!! – و این باعث شد که در مورد روش‌هایی برای تغییر کاربری بخشی از دکوری که دیگر برایشان هیجان‌زده نیستم، سر و صدا کنم.

با این حال، من در مورد این شمع‌دان‌های verdigris بسیار هیجان‌زده بودم. من فکر نمی‌کنم آنها در واقع مسی یا برنزی باشند (روی آن بیشتر «رنگ‌آمیزی» به نظر می‌رسد تا «پتینه‌شده»)، اما آن‌ها مانند یک پل مناسب بین ترجیحات سبک متمایل به پست مدرن قبلی من و سلیقه کنونی من در قبل از دهه 1980 احساس می‌شوند. بهترین هر دو جهان، می دانید؟ قیمت آنها 40 دلار بود که به نظر قیمت بسیار منصفانه ای بود.

READ  نمایشگاه مدرنیسم گرمسیری "سیاست پشت بتن" را بررسی می کند

وای خدای من. چگونه می توانم یک میمون کوچک برنجی نخرم؟ بچه ها داره تو آینه به خودش نگاه میکنه!!! سوگند می خورم که هرگز در زندگی ام 5 دلار سریعتر از این دست نگرفته ام. و من خیلی مشتاق این چمدان‌های حصیری و سبدهای پیک نیک هستم – من همیشه آنها را در بازار با قیمت 10 تا 20 دلار می‌بینم، اما قیمت‌ها معمولاً در بازارهای کثیف (مثل 60 دلار!) بسیار بالا می‌روند. با این حال، من در اینجا خوش شانس بودم – فروشنده فوق العاده معقول بود (20 دلار) و او تصمیم گرفت به امید اینکه اولین فروش خود را در آن روز انجام دهد، 50٪ تخفیف را برای من قطع کند. او یک فروش انجام داد و من 10 دلار خرج کردم و توانستم زنگ کوچکی را که او تنظیم کرده بود به صدا درآورم. تجربه 10/10

بسیار زیبا. ای کاش اتاق های بی نهایت برای تزئین در آپارتمانم داشتم (و پول بی نهایت برای تزئین، حدس می زنم – این نیز ضروری به نظر می رسد). به جزئیات پاهای روی آن میز سمت چپ نگاه کنید! به آن فرش صورتی پر رنگ سمت راست نگاه کنید! GAH. امیدوارم هر دوی اینها خانه های خوبی پیدا کنند. این ما را به ایستگاه بعدی می رساند…

آمریکنای شهری

اگر آشنا نیستی، آمریکنای شهری یک مرکز خرید قدیمی و قدیمی (با حضور IG فوق العاده خوب نگهداری شده، برای ثبت) در جنوب لس آنجلس است. غرفه‌های زیادی وجود دارد و مدیریت در اینجا TOP NOTCH است – همه چیز فوق‌العاده‌ای است که توسط افراد با طراحی واقعاً چشمگیر انتخاب شده است. نمونه موردی: مرد، آن کمد عتیقه سمت چپ واقعاً قلبم را از دست می دهد! من در جستجوی یک کمد اتاق خواب دوم هستم و این کمد اندازه بزرگی بود، اما برای فضای مورد نظر کمی خیلی کشور/شیرین بود. (بحث جانبی: چوب های تیره کاملاً در حال بازگشت هستند، درست است؟ بیایید در نظرات با هم صحبت کنیم.) در نقطه مقابل طیف طراحی، من عاشق این خز مصنوعی عثمانی بودم. خیلی عجیب، خیلی غیر عملی، خیلی سرگرم کننده. راستش هنوز دارم بهشون فکر میکنم (آیا باید اسکوپ کنم؟ این دیوانه است؟)

من به دنبال یک تنه نه زشت برای نگهداری ماشین سبز کوچک و وسایل متفرقه جاروبرقی خود بودم. هر دوی اینها خیلی باحال بودند – من هرگز چیزی شبیه به سمت چپ ندیده بودم، و پتینه سمت راست خیلی زیبا بود! – اما هر دو برای خانه من کمی بیش از حد ارزشمند یا جدی بودند. (در نهایت یک تنه پیدا کردم – ادامه مطلب!!!)

من با این سطل یخ لاک پشتی لاک پشت Haldon Group 1987 به خانه آمدم. قیمت آن 30 دلار بود – تقریباً نیمی از چیزی که در eBay یا Etsy برای آن استفاده می شد – اما من شکل شش ضلعی، پوشش لاکی و فضایی برای یک منگوله را خیلی دوست داشتم. (من قصد دارم این یکی را با منگوله ای که کمی قابل توجه تر است جایگزین کنم.)

آشغال قدیمی

وای خدای من. بچه ها اگر در منطقه لس آنجلس زندگی می کنید و نرفته اید آشغال قدیمی، کاری را که انجام می دهید متوقف کنید و برنامه خود را دوباره تنظیم کنید. (باید این کار را انجام دهید زیرا فقط از ساعت 11 تا 3 چهارشنبه و آخر هفته باز است.) 50000 فوت مربع عتیقه و قدیمی است که در دو ساختمان جداگانه پراکنده شده است – یکی برای مبلمان، دکور و وسایل کوچک (این ساختمان احساس می کند. به نوعی مانند یک دفتر غول پیکر) و یکی برای مبلمان سرریز، مصالح ساختمانی، و زودگذر (این یکی مانند یک انبار است). این بسته بندی شده و فوق العاده الهام بخش است – قطعات مسی سمت چپ چقدر زیبا هستند؟ آیا مینی تروفی ها روی قفسه کتاب خیلی شیرین نمی شوند؟! – و من به معنای واقعی کلمه نمی توانم صبر کنم تا برگردم.

READ  چهار ژاکت و ژاکت زیبا - لباس بیرونی آسان برای تعطیلات دنج Timesssssss

من این تنه حصیری Chinoiserie را در قسمت انبار پیدا کردم، این عکس را گرفتم و به سمت صندوق در ساختمان اولیه رفتم تا قیمت آن را بپرسم. من این لیست‌ها را بین 20 تا 200 دلار دیده‌ام و امیدوار بودم که این قیمت در انتهای طیف پایین‌تر قرار گیرد. خبر خوب: در انتهای پایینی بود – 60 دلار! – و آوردمش خونه. خبر بد: مقیاس کمی بزرگتر از آن چیزی بود که من تصور می کردم، بنابراین فکر می کنم خیلی زود به بازار عرضه خواهد شد. این چیزی است که من در مورد وینتیج دوست دارم – برای من کار نکرد، اما در مورد جبران هزینه هایم در اینجا احساس خوبی دارم!

من فقط می خواستم نگاهی به بخشی از این انبار به شما نشان دهم – بسیار زیبا است. این مکان نوع من است 🙂 (با تماشای دوم، اکنون متوجه می شوم که چیزی که من “زیبا” می دانم – نور طبیعی، سقف های بلند، چوب اصلی، مبلمان پتینه کاری شده، لوازم ساختمانی مورد علاقه – ممکن است شبیه “یک دسته از آشغال ها” باشد. در یک ساختمان قدیمی.» من روی ارزیابی اولیه‌ام می‌ایستم. اینجا را دوست دارم.) این سفر ما به Vintage Junktion را به پایان می‌رساند و ما را به…

2 امتیاز بازار

می توانید بگویید من عاشق مبلمان و حصیری کمپین هستم؟ آیا این از بین می رود؟ (امیدوارم اینطور باشد.) وقتی کمد توماس ویل هانتلی را خریدم نمی دانستم کجا می رود – در ابتدا فکر می کردم شاید اتاق غذاخوری یا اتاق خواب باشد – اما در اتاق نشیمن قرار دارد و در واقع یک قطعه ذخیره سازی عالی است. برای آن فضا این ترکیبی عالی از قفسه‌ها و کشوها است و همه چیز از بازی‌های رومیزی و کاغذ چاپگر گرفته تا عکس‌های قدیمی و شارژرهای اضافی رایانه را در خود ذخیره می‌کند. این ارزان نبود – 400 دلار پس از تحویل، که به آن نیاز داشتم زیرا بسیار حجیم و متراکم است – اما شکی ندارم که بتوانم آن را با آن قیمت بفروشم.

و کمد حصیری کوچک سمت راست امتیاز 40 دلاری برای این گوشه کوچک و استفاده نشده قبلی از راهرو من بود. اکنون تمام لوازم جانبی من – عینک آفتابی، هدبند، سنجاق بابی، اسکراچ، سنجاق مینا، روسری، انگشتر و غیره را در خود جای می‌دهد و همه آن چیزها را از کمد/کمد/کشوهای حمام بیرون آورده و در یک مکان به راحتی قابل دسترسی است. بسیار متحول کننده، از نظر فضا یک کمد لوازم جانبی را به شدت توصیه کنید. طرفدار بزرگ

این به نمرات اخیر من پایان می دهد – چه می گویید؟ من آماده ام تا در مورد همه چیز چوب قهوه ای، قیمت های قدیمی، و اینکه آیا هیچ کس دیگری در آنجا عشق مشابهی به قیچی های تشریفاتی و میمون های برنجی دارد یا نه صحبت کنم. بیایید گپ بزنیم؟ xx

پست از مجارستان تا شرق لس‌آنجلس: یافته‌های قدیمی «عجیب» کیتلین که تقریباً همگی زیر 100 دلار بودند، اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید