تازه از تازه کردن آشپزخانه اجاره ای ام، با پروژه دیگری برگشتم که (نوعی) برای چند ماه بدون تحرک زیاد در دست ساخت است. به حمام پودر من خوش آمدید: به معنای واقعی کلمه یک جعبه سفید سفید اتاقی با پتانسیل بسیار زیاد!

قبل از فرو رفتن در آنچه قبلاً در آن قفل شده است و چه چیزی نیست – اینجا جایی است که شما وارد می شوید – اجازه دهید به شما نشان دهم که با چه چیزی کار می کنیم. این کتاب به اندازه یک کتاب درسی شیمی کسل کننده است که عالی است زیرا من آنقدرها که در آشپزخانه خود محدودیت هایی برای کار کردن ندارم. آسمان حد است (تقریباً)!

پیشین ها

مانند بسیاری از حمام های پودری، این یک فضای باریک کوچک است. اینجا به معنای واقعی کلمه فضای ذخیره سازی صفر وجود دارد، اما ما واقعاً به هیچ، tbh نیاز نداریم. یک کمد ذخیره‌سازی مستقیماً بیرون از اینجا برای دستمال توالت اضافی وجود دارد و خوب… این همان چیزی است که از یک حمام پودر انتظار می‌رود، بله؟ همه چیزهایی که در اینجا می بینید به جز (بدیهی است) هر دکور کوچک همراه با اجاره است. لامپ یک پیست روشویی بسیار ارزان IKEA است، قفسه آن نیکل صیقلی و شیشه‌ای با لبه سبز است، روکش شیر به نوعی از آب سختی که ما در اینجا داریم آسیب دیده است، اگرچه در عکس‌ها نمی‌توانید آن را ببینید.

چیز دیگری که در تصاویر نمی توانید تشخیص دهید این است که کف آن سبز نعنایی شاد و ملایم است که من آن را دوست دارم. در اینجا به اشتباه مایل به سفید خوانده می شود.

در اینجا دو عکس عقب کشیده وجود دارد تا بتوانید خود را جهت دهید. حمام پودری در انتهای یک راهروی کوچک و باریک قرار دارد، حتی اگر بتوانید آن را اینطور بنامید. این اساساً یک گوشه به طول و عرض دو فوت است که گنجه انباری را که ذکر کردم و سپس درب حمام را در خود جای می دهد. همه آنها بیرون از آشپزخانه و روبروی فضای ناهار خوری نشسته اند.

برنامه های پس از آن

وقتی برای اولین بار به اینجا نقل مکان کردیم، فکر نمی کردم کاری در اینجا انجام دهم. به هر حال، تنها گزینه واقعی من کاغذ دیواری یا رنگ پوست کندن بود تا به این کودک دگرگونی بدهد. من فقط از فکر هر دو (چرا نقاشی حمام یک شکنجه قابل مقایسه با هزار برش کاغذ است؟) احساس خستگی می کردم. اما بعد، یک روز، آن را دیدم. کاغذ دیواری عالی

READ  شرکت پست فضای داخلی هتل Mollie Aspen را با رنگ های خاکی آغشته می کند

اگر چیزی است که باید در مورد من و همسرم چارلز بدانید این است که ما مطلقا و 100% سختگیر هستیم. بازگشت به آینده طرفداران این اساساً ستون فقرات رابطه ما است. هر سال، “روز بازگشت به آینده” را جشن می گیریم که در آن پیتزا سفارش می دهیم و اولین فیلم را در 5 نوامبر، روزی که به سال 1955 برمی گردد، تماشا می کنیم. آنها به آینده رفتند، اما از آن زمان به دلایل شخصی که نمی‌توانیم در این وبلاگ به اشتراک بگذاریم، تغییراتی را انجام دادیم.

و از آنجایی که ما در نزدیکی جایی زندگی می کنیم که آنها برخی از صحنه های اصلی فیلم اول و دوم را فیلمبرداری کردند، فقط منطقی بود که این حمام به ادای احترام به حق رای سفر در زمان تبدیل شود.

چطور؟ خوب… به این زیبایی فکر کنید. به شما معرفی میکنم Hill Valley Toile، توسط Hygge & West:

Hill Valley Toile در McFly Red توسط Hygge & West

این کار جدا کردن و چسباندن نیست، و کاغذ دیواری دائمی یک ملک اجاره ای چیزی نیست که من بخواهم آن را انجام دهم. اما راه‌حل‌های بسیار خوبی در اینترنت وجود دارد که می‌توانم امتحان کنم، مانند استفاده از محلول نشاسته (اگرچه می‌خوانم ماهی نقره‌ای را جذب می‌کند)، یا استفاده از نوار دو طرفه در بالای نوار نقاش برای چسباندن کاغذ.

من فوراً تماس گرفتم و یک ایمیل با داستان عشقمان برای فیلم‌ها نوشتم، و Hygge & West به قدری مهربان بود که یک رول به اندازه‌ای بزرگ برای من بفرستد که تمام دیوارها و سقف حمام را بپوشاند. اما پس از آن رول همانجا نشست که من تمرکزم را روی چیزهای دیگر در خانه ام تغییر دادم. من چند مودبرد ساختم تا سعی کنم بیشتر در مورد یک چراغ جدید تصمیم بگیرم اما هرگز فراتر از آن نرفتم.

خوب حدس بزن چی! وقت آن است که دوباره با DESIGNER بازی کنیم.

از آنجایی که این تنها حمام در سطح نشیمن است، حمامی است که همه مهمانان می‌بینند و از آن استفاده می‌کنند. برای اینکه کاغذ دیواری را به درستی رعایت کنم، تصمیم گرفتم چند جابجایی ساده برای آواز خواندن آن انجام دهم، اما نظر شما را دوست دارم، مخصوصاً با چراغ روشویی.

در اینجا چیزی است که من در نظر دارم:

گزینه های Vanity Light

چراغ روشویی قرمز | چراغ روشویی سبز نعناعی | چراغ روشویی آرت دکو سفید و برنجی | نوین سفید و برنجی نور ونیت | آینه سیاه (مشابه) | قفسه دیواری قدیمی | شیر آب برنجی | سوئیت لوازم جانبی برنجی | فرش جوت گوش ماهی

READ  Fendi Caffe پیچشی روانگردان در آرم این برند دارد

همانطور که اشاره کردم تنها تفاوت چهار تصویر فوق در فیکسچر نور است. آینه چیزی است که من قبلاً از آپارتمان قدیمی خود دارم (قبلاً بالای شومینه من زندگی می کرد!) و اینجا کاملاً جا می شود. من به جای نیکل برس خورده ای که در حال حاضر در اتاق وجود دارد، برخی از وسایل برنجی را اضافه کرده ام، زیرا به گرما و شخصیت نیاز دارد. من ایده این فرش جوت دار را دوست دارم اما گزینه های دیگری نیز در زیر دارم. و در نهایت، قفسه قدیمی احساس Craftsman-y است، که برای محله و خانه شهری من مناسب است.

من دو گزینه رنگارنگ و دو گزینه سفید و برنجی را امتحان کردم. رنگ قرمز رنگ بورگوندی الگوی کاغذ را بازی می‌کند، گره‌های نعنایی در کاشی کف، و سایر انتخاب‌ها از نظر رنگ‌بندی استانداردتر هستند، اما یکی سنتی و دیگری مدرن است.

اندیشه ها؟؟

آینه را عوض کنیم یا نه؟

تاقچه چوبی | فرش به سبک وینتیج

خوب، پس در اینجا یک نکته دیگر وجود دارد: آیا یک آینه متفاوت را امتحان کنم؟ واقعاً هیچ رنگ مشکی دیگری در طراحی حمام وجود ندارد، بنابراین آیا احساس می کنید که در جای خود نیست؟ من یک خط مشی نسبتاً سختگیرانه “هر اتاقی نیاز به رنگ سیاه دارد” دارم، اما چیزی در مورد این موضوع باعث می شود که این سوال برایم ایجاد شود که آیا این مکان *مناسب* برای سیاه است یا خیر.

خیزران آینه

من با اضافه کردن یک آینه طبیعی تر بازی کردم، زیرا برنج بیشتری نمی خواهم. من عاشق این گزینه بافته شده / خیزران از West Elm که به اندازه آینه مدرسه موجود من است (قطر 30 اینچ). فکر می کنم واقعاً آن را دوست دارم … اوه اوه.

اوه، و ممکن است متوجه شوید که قفسه دیواری متفاوت است و این درست است! زمانی، من این تاقچه گردو را به مودبورد فتوشاپم کشیده بودم و از شیک بودن آن خوشم آمد. این یک نقطه مقابل آینه است.

انتخاب های برتر من

فرش چهارخانه

به همان اندازه که ترجیح می دهم بیشتر از آنچه باید پول خرج نکنم، اضافه کردن آینه غیر مشکی را دوست دارم. و بعد از نگاهی دیگر، من نور روشویی نعناعی را دوست ندارم، بنابراین خاموش است. و دیگری ممکن است برای هر چیز دیگری در اتاق و این منطقه از خانه من خیلی مدرن باشد. بنابراین این دو مورد علاقه من هستند. قفسه دیواری قدیمی را دوباره آوردم زیرا آنچه را که به طرح اضافه می‌کند دوست دارم و این فرش Anthropologie را امتحان کردم که همیشه وقتی آن را در خانه‌های دیگران می‌بینم غمگین می‌شوم. من اینها را به دلایل متعددی دوست دارم و در حالی که به یکی از این موارد تمایل دارم، دوست دارم از شما بشنوم.

READ  نترس! این روند جدید کاشی، هم کلاسیک و هم تازه شگفت‌آور است

شما هستید تیم کمی با قرمز سرگرم شود یا هستی تیم با رنگ سفید و برنجی آن را درجه یک نگه دارید?

و لطفاً با خیال راحت در مورد آینه نیز زنگ بزنید. این یک پست از مخاطبان بپرس است. هر نظری در نظرات پذیرفته می شود.

من همچنین این آزادی را گرفتم که چند اکسسوری مقرون به صرفه را که سنجاق کرده‌ام جمع کنم تا فضا را شیک کنم. همه چیز زیر 50 دلار است و اضافات عالی برای زیبایی حمام شما. به یاد داشته باشید، برای اینکه احساس بهتری نسبت به یک اتاق در خانه خود داشته باشید، نیازی به بازسازی کامل ندارید. گاهی تنها چیزی که نیاز دارید یک فرش نو و یک سینی زیبا است. باشه؟!؟

1. فرش تیک تاک نواری نخی | 2. جا برس توالت سنگ رزین مدرن | 3. سینی حصیری قهوه ای روشن – آستانه | 4. سبد زباله حمام جامد برنزه – آستانه | 5. فرش شطرنجی 2’1×3’2 اینچی داخلی/خارجی | 6. قوطی حمام آبی با روکش لاستیکی | 7. فرش منطقه چیندی بازیافتی مدرن ژئو زنگ بریس و قهوهای مایل به زرد | 8. حلقه حوله کانتور اواسط قرن | 9. حوله حمام وافل | 10. نگهدارنده دستمال توالت Contour Mid-Century | 11. پمپ صابون دودی شیشه ای آبی – آستانه | 12. قالیچه منطقه جوت طبیعی دهکده بافی، تریم نیروی دریایی، 2×3

از اینکه نگاه کردید متشکرم، و من نمی توانم منتظر بمانم تا نظر همه را هم در مورد برنامه های من و هم در مورد گزینه هایی که در نظر دارم بشنوم.

دوست شما در طراحی، آرلین

دیدگاهتان را بنویسید