ما تقریباً به اتمام کامل اتاق گلخانه نزدیک می شویم که با آشپزخانه، اتاق آفتابگیر و حمام ما برای اتاق مورد علاقه من در خانه مرتبط است. ممکن است برنده شود زیرا من قبلاً هرگز چنین چیزی را نداشته‌ام و در پورتلند بسیار مورد نیاز است. من چیزهای زیادی برای گفتن به شما دارم (مثل اینکه ایستگاه شستشوی سگ در واقع چگونه کار می کند)، اما امروز همه چیز در مورد پرده پارچه ای است که ماشین لباسشویی و خشک کن را پنهان می کند و طرحی را که من می خواهم در اینجا اضافه می کند. من شیفته کاشی هستم (پرت + لارسون) و رنگ دیوار (دیو دراپ SW 9641 توسط شروین-ویلیامز) و سنگ از Carerra است بدروسیان.

در اینجا چیزی است که ما به آن نگاه می کنیم – ما این ماشین لباسشویی/خشک کن Miele با راندمان بالا را داریم (که ما از ساخت با فرگوسن). و در واقع دیدن آنها واقعاً خوب است. اما من ایده آوردن یک الگو را در اینجا دوست دارم. اگر تعجب می کنید که چرا سنگ مرمر بالاتر از ماشین لباسشویی/خشک کن است، پاسخ این است که من یادم نمی آید:) وقتی اینطوری نصب شد، تصور می کردم ماشین لباسشویی کاملاً در آن جا می شود، اما بعد از اینکه وسایل را داخل آن قرار دادیم، من فکر می کردم. مانند “هه”. جیمی تکه‌ای از بلوط سفید باقی‌مانده را به عنوان قفسه برش داد و اضافه کرد، زیرا قرار نبود سنگ را دوباره بسازیم، و این مسئله مهمی نیست، اما مطمئناً، کمی عجیب است. ما می خواهیم ماشین لباسشویی/خشک کن را به عقب فشار دهیم تا بتوانیم پرده ای آویزان کنیم. شما تعجب می کنید چگونه می خواهیم یک پرده آویزان کنیم؟ من هم همینطور! فکر می کنم میله های پپه و کارول باقی مانده است که ممکن است با آنها بازی کنم یا حتی یک رولپلاک کوچک چوبی و چند براکت بگیرم و از چسب اپوکسی استفاده کنم؟ با آن همراه باشید.

همچنین کابینت های بلوط سفید چقدر زیبا هستند؟؟؟ آنها نیز از آشپزخانه های بی نظیر & حمام، در بلوط سفید و بسیار بسیار زیبا. ما به تازگی نردبان را در ماه دسامبر نصب کردیم، آن را رنگ آمیزی کردیم و من نمی توانم صبر کنم تا آن را به شما نشان دهم.

گزینه شماره 1 پارچه پرده: نوار تیک تاک کلاسیک

بنابراین کاری که من انجام دادم این است – من یک موجودی کاملاً جامد از پارچه های قدیمی دارم زیرا آنها من را بسیار خوشحال می کنند و استفاده از آنها چیزی است که من صادقانه به طور مداوم در عکاسی از آن استفاده می کنم (برای دستمال سفره، رومیزی / دونده، ساختن بالش و غیره). بنابراین هر چیزی که در اینجا می بینید همان چیزی است که من قبلا داشتم و برخی از آنها بدیهی است که انتخاب درستی نیستند، اما با امتحان کردن آنها راحت تر می توانید ببینید که چه چیزی کار می کند و چه چیزی قطعاً کار نمی کند. بدیهی است که این به اندازه کافی نیست، اما ایده یک خط تیک تاک کلاسیک و سودمند است. تصور کنید که به وضوح چروک نشده است. خوب است اما شاید کمی خسته کننده و قابل انتظار است؟

READ  همه سوالات فرو رفتن سرد، پاسخ داده شده: بررسی فرو رفتن سرد ما و آنچه در مورد آن دوست داریم

گزینه شماره 2: حوله های چای کلاسیک دوخته شده با هم

من واقعاً به این ایده علاقه داشتم و هستم. بنابراین شما اساساً حوله های چای الهام گرفته شده از کلاسیک را بردارید (من اخیراً از یک فروشگاه محلی هر کدام را به قیمت 14 دلار خریدم) و آنها را به هم بدوزید. این به من یک الگو (چک) می دهد، احساس سودمندی می دهد که من آن را برای اتاق گل دوست دارم، اما منحصر به فردتر است و نوعی ایده/پیچش سرگرم کننده است. امیلی ام و کیتلین در مورد آن مشتاق نبودند که باعث شد من به این ایده شک کنم، اما حتی اکنون که دوباره به این عکس‌ها نگاه می‌کنم، می‌گویم: “اوه این خیلی بامزه است”.

گزینه شماره 3: یک Gingham قدیمی

خوب، اکنون این کار می کند و یک مدعی است. این یک گینگهام خانگی است (که فقط به معنای دست ساز به نظر می رسد/احساس می شود و ضخیم است و واقعاً نازک است). من فکر می کنم به اندازه کافی وجود دارد، اما قطعا آن را قطع می کنم. الگوی کلاسیک خانه های مزرعه، کمی کنتراست می دهد و مطمئنا شیرین است. آیا می توان کمتر انتظار داشت؟ جذابتر؟ مطمئن.

گزینه 4: یک سفره پنبه ای شیرین

من واقعاً این گزینه را دوست دارم. من همین روزها آن را از فروشگاه عتیقه فروشی خریدم (به استارز فریاد بزنید) به قیمت 13 دلار و دارای یک روفله شیرین و مقداری گلدوزی است (و هر نامی که این سوراخ ها باشد). این سفید فوق العاده روشن است که ما آن را دوست داریم و اگرچه ممکن است کمی کوچک باشد، از اینکه چقدر آن را دوست دارم شگفت زده می شوم. با این حال می ترسم که به دلیل نزدیک بودن به محل شستشوی سگ و این واقعیت که سگ های ما هر روز گل و لای خود را تکان می دهند، ممنوع است. خیلی خوشحالم که روی دیوارها رنگ نیمه براق + کاشی/سنگ هر جای دیگر انجام دادیم و واقعاً کابینت بلوط سفید را می بخشیم. بنابراین فکر می کنم پارچه سفید ایده خوبی نیست.

READ  "وقت آن است که در کل کارناوال رنگ سال تجدید نظر کنیم"

گزینه 5: شطرنجی قدیمی

در اینجا ما برنامه شطرنجی واقعی خود را شروع می کنیم و می گوییم – من آنها را برای همیشه جمع آوری کرده ام و موارد دیگر از کجا آمده اند (به یاد داشته باشید زمانی که می گفتم من ترکیبی از ماری آنتوانت هستم، مردان دیوانه، و بی پا? من فکر می کنم بی پا بخشی هنوز دقیق است اما شاید بیشتر باشد داونتون ابی? و بیشتر خانم مایزل شگفت انگیز ?? خانه ای کوچک در چمنزار??). به هر حال من این یکی را دوست دارم اما دیگران را بیشتر دوست دارم (به خواندن ادامه دهید). چیزی که همه اینها را خاص می کند این است که آنها در کنار هم قرار گرفته اند، کاملاً در یک ردیف قرار نمی گیرند و فقط احساس واقعی و روحی می کنند.

گزینه 6: گل زرد

در ابتدا، من یک گل در اینجا می خواستم زیرا می خواستم شطرنجی را در اتاق پودر (که در همان نزدیکی است) انجام دهم. اما یافتن گلهای قدیمی که خوب هستند بسیار سخت است. من احتمالاً 15 سال است که این سفره را دارم و برای بسیاری از شاخه های بهاری از آن استفاده کرده ام. عاشقشم. به اندازه کافی بزرگ نیست، اما اگر ما آن را دوست داشتیم، ممکن بود بتوانم آن را برش داده و بدوزم تا مناسب باشد. در نهایت فکر می کنم درست نیست اما دیدن آن سرگرم کننده است.

گزینه شماره 7: گل آبی/سبز

ما در تاریخ فیلمبرداری به این نه گفتیم، اما اکنون که به آن نگاه می کنم، می گویم:چقدر ناز!!!رنگ‌ها خوب کار می‌کنند، مطمئناً غیرمنتظره است، هنوز احساس مزرعه دارد، و کاملاً من. فکر می‌کنم کیتلین و امیلی ام بیشتر به بازی‌های چهارخانه علاقه داشتند و می‌توانستم به هر طرف بروم، اما این من را بسیار هیجان‌انگیز می‌کند. باز هم، باید این را برش دهیم و آن را به هم بدوزیم تا به شکل مستطیل درآید و سپس حاشیه توپ را دوباره وصل کنیم (شما نمی توانید آن را از دست بدهید). اما این می تواند به عنوان یک سفره در اتاق الیوت، روی میز کاردستی او نیز بسیار زیبا باشد…

READ  طراحان داخلی می گویند حداکثر گرایی و "تصفیه آرام" برای سال 2024

گزینه شماره 8: نیلی جامد

من همیشه پارچه نیلی احتکار می کنم و این یکی خیلی زیباست، اما فکر می کنم پرتاب یا رومیزی بهتر از این پرده است.

گزینه شماره 9 – یک شطرنجی قدیمی دیگر

روزی که فیلمبرداری کردیم این را دوست داشتیم و الان بیشتر دوستش دارم. نفسم حبس شد. OOF، خوب است. می دانم اگر اینجا نباشد از آن در جایی برجسته استفاده خواهم کرد، نگران نباشید. برای من قطعا جزو 3 تای برتر است.

گزینه شماره 10: حتی یک شطرنجی قدیمی دیگر

من معتقدم که این برنده آن روز بود، زیرا تن های چهارخانه با رنگ دیوار و رنگ کف بهترین کار را داشتند، اما اکنون که به آن نگاه می کنم، به سمت شماره 9 متمایل شده ام! هر دوی آنها خوب به نظر می رسند – این یکی فقط کمی تیره تر و خوش خلق تر است، اما شاید آنقدر روشن و شاد نباشد. این خیلی سخته.

اینها تصمیمات سبک بدون استرس هستند که باعث شدند من شیفته استایل شوم – گزینه هایی که وزن بسیار کمی دارند. مثلاً اگر اشتباه انتخاب کنم، می‌توانم آن را پایین بکشم و دیگری را امتحان کنم و فکر می‌کنم 3 مورد از اینها می‌توانند کاملاً کار کنند. بنابراین من به شما اجازه می‌دهم که بسنجید – دوباره اینها هستند:

اما اینها مدعیان برتر هستند:

رای!!! من ممکن است فقط با رای مردم در این مورد موافق باشم زیرا فکر می کنم هر چهار مورد از راه های مختلف می توانند خوب به نظر برسند. LMK. xx

منابع اتاق خواب:

کابینت: آشپزخانه و حمام منحصر به فرد
سنگ: کاشی و سنگ Bedrosians
پنجره ها و درب های بلوط سفید: ویندوز سیرا پاسیفیک
کاشی: پرت + لارسون

رنگ دیوار: Dew Drop SW 9641 توسط Sherwin-Williams
اچسخت افزار: جوان سازی
لوازم خانگی: ساخت با فرگوسن

*عکس ها توسط کیتلین گرین

پست از حضار بپرسید: کدام پارچه را باید به عنوان پرده سفارشی برای پوشاندن ماشین لباسشویی و خشک کن استفاده کرد؟ اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید