وقتی سرآشپزهای ستاره دار میشلن برای نشان دادن کارشان به بشقاب عالی نیاز دارند، سرامیک کار اوکلند ارین هاپ اغلب آن تماس را دریافت می کند هاپ با برخی از بهترین سرآشپزهای جهان – از جمله Val M. Cantu از کالیفرنیوس و Kim Alter of Nightbird، هر دو در سانفرانسیسکو، و Nate Tauer در LA’s Pasta|Bar – روی همکاری‌های خلاقانه‌ای که برای نشان دادن کار طراحی شده‌اند، کار کرده است. از دو هنرمند که در راس بازی خود فعالیت می کنند.

در این هفته میلک شیکهاپ روند کار خود را با سرآشپزها به اشتراک می گذارد – اینکه چگونه واقعیت زیبایی شناختی رستوران و نیازهای خاص یک غذا را تفسیر می کند. (برای مثالی از اینکه چگونه این می تواند خود را نشان دهد، این بشقاب را ببینید برای رستوران فوروارد هیلدا و جسی، که لعاب خاصی برای تقلید درخشش شربت و انواع توت‌ها دارد.) او می‌گوید: «وقتی برای اولین بار با یک سرآشپز در رستوران ملاقات می‌کنم، خیلی به موارد مفید فکر می‌کنم. «در مورد وال کانتو، که من با او در کالیفرنیوس کار می‌کنم، این تورتیلاهای دست ساز آبی ذرت ماسا است: اندازه آنها چقدر است؟ چه بزرگ از یک منطقه آبکاری [will they need]، یا چاه؟ و من به اطراف رستوران نگاه می کنم، به خصوص روی میزها: آیا این یک رومیزی کتانی سفید است؟ یک میز مسی؟ سنگ مرمر؟ چوب تیره؟ و من سعی می‌کنم تصمیم بگیرم که کدام یک از گل‌ها، لعاب‌ها و کلکسیون‌هایم بیشتر از همه پررنگ می‌شوند – چه چیزی از غذا پشتیبانی می‌کند. اگر یک تورتیلا واقعا تیره دارید، مانند کالیفرنیوس، آیا بافت واقعا عمیق، جوهری و سیاه من را می خواهید؟ یا چیزی سبک‌تر می‌خواهید؟»

READ  هشت فضای داخلی خانه که در آن نیم‌ساخت‌ها فضای قابل استفاده را به حداکثر می‌رسانند

?????????????????

میلک شیک dmtv سرامیک ارین هوپ

میلک شیک dmtv سرامیک ارین هوپ

همچنین در این میلک شیک، ارین یک فنجان و نعلبکی اسپرسو جدید را برای یک مشتری خصوصی به اشتراک می‌گذارد و در مورد اینکه چگونه کار با سرآشپزهای درجه یک کار او را به روش‌های جدیدی می‌کشد و پیش می‌برد صحبت می‌کند. او یک بشقاب از بشقاب گرافیتی خود برای پاستا|بار را به ما نشان می دهد: «آشپز نیت [Tauer] غذای خاصی داشت که از من می خواست برایش بشقاب داشته باشم، بنابراین با بشقاب فولد من شروع کردیم و از آنجا منشعب شدیم.” بشقاب مورد نظر دارای لبه تا شده و اسپری لعاب قرمز روشن است. هاپ می‌گوید: «معمولاً من آنقدر رنگ پررنگ نمی‌کنم، اما سرآشپز ایده‌ای برای ایجاد ماکارونی با طرح‌های رنگی داشت. و من نمی توانم منتظر بمانم تا نتیجه نهایی را ببینم – هنر من تا زمانی که آبکاری نشود کامل نیست. از مشتریان در Pasta|Bar دعوت می شود تا قطعات من را لمس کنند و آن را ورق بزنند و شاید مهر همکاری من با Pasta|Bar را ببینند و فقط بدانند که در یک تجربه ناهارخوری میشلن، هر بخش از فرآیند واقعاً مورد بررسی قرار می گیرد.”

میلک شیک dmtv سرامیک ارین هوپ

میلک شیک dmtv سرامیک ارین هوپ

میلک شیک dmtv سرامیک ارین هوپ

برای دیدن کارهای بیشتر ارین در عمل، از استراحتگاه های استانلی رنچ اوبرژ در ناپا دیدن کنید. گلدان بافت دار او در رستوران هتل، خرس ظاهر می شود. یک گلدان متفاوت در جواهرفروشی Hayes Valley، Metier، همچنین در سانفرانسیسکو، در معرض دید (و برای فروش) است – یا فقط برای کارهای زیبای او، میلک شیک را تنظیم کنید.

برای ظروف آشپزخانه زرق و برق دار که در آزمون زمان مقاومت می کنند (و در حین انجام آن خوب به نظر می رسند) – هماهنگ کنید!

READ  Cyrc از طریق طراحی دایره ای، پلاستیک پس از صنعتی را وقار می کند

میلک شیک dmtv سرامیک ارین هوپ

میلک شیک dmtv سرامیک ارین هوپ

میلک شیک dmtv سرامیک ارین هوپ

ارین هاپ

دایانا اوستروم که برای کاغذ دیواری، طراحی داخلی، ID، وال استریت ژورنال و سایر رسانه ها نوشته است، همچنین نویسنده کتاب است. جاهای خیلی دور، یک خبرنامه در مورد سفر.

Milkshake، اولین سریال معمولی DMTV (Design Milk TV)، قالب مصاحبه سنتی را با درخواست از طراحان، خلاقان، مربیان و متخصصان صنعت به طور تصادفی از کاسه یا ظرف مورد علاقه خود انتخاب می کند. در طول بحث های صریح آنها، شما نه تنها نگاهی به مجموعه لوازم خانگی شخصی آنها خواهید داشت، بلکه بینش ارزشمندی در مورد کار، زندگی و علایق آنها نیز خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید