برند دانمارکی ویپکه به خاطر سنت 85 ساله فلزکاری و مهم‌تر از همه سطل‌های زباله نمادین شهرت دارد، جدیدترین طراحی آشپزخانه خود را معرفی می‌کند که گواهی کامل بر میراث این شرکت است. ساخته شده با آلومینیوم، آشپزخانه V3 یک شاهکار مدولار است که به طور یکپارچه عملکرد را با زیبایی شناسی مینیمالیستی ادغام می کند و فصل جدیدی را در سفر داستانی ویپ رقم می زند. این ماژول‌های ایستاده که در آلومینیوم آنودایز طبیعی پیچیده شده‌اند، دارای پروفیل‌های اکسترود شده عمودی هستند که به زیبایی منحنی می‌کنند و ظرافتی سبک را به منظره فلزی القا می‌کنند. کسپر اگلوند، مدیرعامل Vipp، آن را به عنوان یک آشپزخانه منحصر به فرد توصیف می کند که به تنهایی مانند یک قطعه مجسمه سازی است.

نمای زاویه دار آشپزخانه مدرن با جزیره آشپزخانه مستقل آلومینیومی

آشپزخانه V3 به میراث ویپ ادای احترام می کند و به روحیه کارآفرینی بنیانگذار هولگر نیلسن بازمی گردد. V3 با الهام از میراث سطل پدال فولاد ضد زنگ قابل توجه خود، جا پای مدل قبلی خود، آشپزخانه V1 ساخته شده از فولاد با پوشش پودری مشکی، که در سال 2011 معرفی شد، ادامه می دهد. با حفظ اصول V1، V3 یک خروج، معرفی اولین ظاهر آلومینیومی که طراوت را در میراث دیرینه فلزکاری ویپ می بخشد.

نمای جلوی آشپزخانه مدرن با جزیره مستقل آلومینیومی و بانک کابینت با پروفیل های درب اکسترود شده

نمای جزئی از آشپزخانه مدرن با جزیره مستقل آلومینیومی و بانک کابینت با پروفیل درب اکسترود شده

مطابق با فلسفه Vipp که “آشپزخانه یک ابزار است، نه یک دکوراسیون”، V3 برای استفاده روزمره طراحی شده است. کشش‌های ادغام‌شده، دستگیره‌های بلند با لبه‌های داخلی لاستیکی گرد روی کابینت‌های یخچال و فریزر، و میز چهار میلی‌متری از جنس استنلس استیل جزئیات متفکرانه‌ای هستند که بر تعهد Vipp به شکل، عملکرد و دوام تأکید می‌کنند. آشپزخانه به عنوان یک همراه مادام العمر پیش بینی می شود که طراحی متفکرانه و مواد درجه یک را جشن می گیرد. کسپر اگلوند رویکرد ویپ را خلاصه می‌کند و می‌گوید: «آشپزخانه‌های ما بر اساس همه چیزهایی است که از زمان تأسیس ویپ در سال 1939 در مورد فلزکاری آموخته‌ایم.»

READ  نمایشگاه LAUN + Denvir Enterprises' LA بر اساس همکاری ساخته شده است

نمای نزدیک از لبه آشپزخانه مدرن با جزیره مستقل آلومینیومی و بانک کابینت با پروفیل های درب اکسترود شده

نمای نزدیک از گوشه کابینت آلومینیومی آشپزخانه با نمای بیرونی اکسترود شده

آشپزخانه V3 با سه ماژول مجزا – جزیره ای، دیواری و بلند – و انتخاب اجاق گاز یکپارچه یا یک گزینه القایی، تطبیق پذیری را ارائه می دهد.

نمای نزدیک از کابینت آشپزخانه آلومینیومی با نمای بیرونی اکسترود شده

نمای نزدیک از کابینت آشپزخانه آلومینیومی با نمای بیرونی اکسترود شده

نمای نزدیک از کابینت آشپزخانه آلومینیومی با نمای بیرونی اکسترود شده با درب کابینت باز

در حالی که تاریخچه فلزکاری ویپ بیشتر حول محور فولاد می چرخد، آخرین طراحی آنها گزینه سبک تری را با الهام از استفاده از آلومینیوم در مهمانخانه های Shelter و Chimney این برند معرفی می کند.

نمای پایین به کشوهای کابینت آشپزخانه اوپن پر از ظروف و لوازم آشپزی نگاه می کند

نمای پایین به کشوهای کابینت آشپزخانه اوپن پر از ظروف و لوازم آشپزی نگاه می کند

نمای نزدیک زاویه دار از میز آلومینیومی آشپزخانه

نمای جزئی زاویه دار آشپزخانه مدرن با کابینت های آلومینیومی اکسترود شده

نمای جلوی آشپزخانه مدرن با کابینت های آلومینیومی اکسترود شده

از دور به نظر می رسد که کابینت ها ظاهری تازه و طوسی روشن دارند. پس از بررسی دقیق‌تر، رنگ فلزی و کیفیت لمسی پانل‌های فلوت شده، طراحی آشپزخانه برجسته و منحصربه‌فردی را ایجاد می‌کند.

نمای انتهایی جزئی آشپزخانه مدرن با کابینت های آلومینیومی اکسترود شده

نمای انتهایی جزئی آشپزخانه مدرن با کابینت های آلومینیومی اکسترود شده

از طریق در به آشپزخانه مدرن با جزیره آلومینیومی نگاه می کنید

نمای جزئی آشپزخانه مدرن با جزیره آلومینیومی

برای کسانی که مشتاق هستند بیشتر بیاموزند یا آشپزخانه V3 را تجربه کنند، جزئیات بیشتر را می توان در اینجا یافت Vipp.com.

کارولین ویلیامسون سردبیر دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید