هنگامی که در حال طراحی یک خانه یا حتی یک اتاق تک نفره هستید، چیزهای زیادی وجود دارد که باید در آن واحد فکر کنید. شما مواد، ترکیب الگو، مقیاس، عملکرد، انسجام، بودجه، و غیره را در اختیار دارید. و ببینید، داشتن آن مشکل بدی نیست، اما این بدان معنا نیست که نمی تواند طاقت فرسا باشد. بنابراین پس از اینکه امیلی پاسخ‌هایش را برای مصاحبه‌ای که مجله‌ای در مورد تخته‌های سرشانه درخواست کرده بود برایم فرستاد، باعث شد به چیزهای طراحی کوچکی فکر کنم که فراموش کرده‌ایم در نظر بگیریم. در یک ثانیه به شما می گویم که به طور خاص چه بود. پس از آن، تصمیم گرفتم از تیم بپرسم که چه چیزهای رایج دیگری که مردم نمی‌دانند یا فراموش می‌کنند هنگام طراحی یک فضا یا حتی خرید یک مبلمان جدید به آنها فکر کنند. این پنج مورد مورد علاقه ما بودند…

1. مراقب سر تخت های پارچه ای سبک باشید

این یکی از مصاحبه بود. ویراستار از ام پرسید که آیا هنگام خرید تختخواب با تخته‌ای روکش‌دار باید به چیزهایی فکر کرد؟ چیزی که بیشتر از همه برای من متمایز بود این بود که به طور بالقوه از انتخاب پارچه های سبک، به خصوص در پارچه های کتانی و نخی اجتناب کردم. چرا؟ خوب، روغن‌های سر ما به مرور زمان می‌توانند روی تخته سرمان نفوذ کنند و ظاهر بسیار ناخوشایندی داشته باشند. فکر می کنم به دو دلیل هرگز به این موضوع فکر نکرده بودم. الف. من تا به حال صاحب یک تخته‌سره‌ای روکش‌دار نبوده‌ام (چیزی که تا قبل از نوشتن این پست متوجه نشده بودم) و ب. سر من تقریباً هیچ وقت برای لمس تخته‌های قبلی‌ام وقت صرف نکرده است (انصافاً من کوتاه قد هستم و پایین می‌خوابم. 3 اینچ از بالش فلاپی پایین من مانند یک آدم عجیب و غریب). امیلی (و آرلین در مورد تخت قدیمی خود) هر دو گفتند که پهلوهای شوهرشان خیلی بدتر از پهلوهای آنهاست… امیلی به تخت خانه کوهستانی اشاره می کرد. چیزی برای فکر کردن!

READ  این روند اتاق خواب همه زندگی ما را بسیار آسان تر می کند

این زمان بندی نیز بسیار خنده دار است زیرا من در حال انتخاب یک تخته سر پارچه سبک هستم اما نگران نیستم زیرا همانطور که قبلاً گفته شد به ندرت سرم آن را لمس می کند. اما اگر به دنبال یک تخته سر با روکش هستید و می‌دانید که شما و/یا سر شریکتان تا حد زیادی با تخته سر در تماس خواهید بود، شاید پارچه‌ای با رنگ تیره‌تر در نظر بگیرید.

2. آیا سگ دارید؟ مبل پشت کوسن شل نگیرید

عکس توسط کیتلین سبز | از: خانه مزرعه نشان می دهد اتاق نشیمن

توله‌های ام شاید بامزه‌ترین و شیرین‌ترین سگ‌های کل سرزمین باشند، اما پسر آنها دوست دارند روی بالش‌های پشتی مبل‌های اتاق نشیمن خود بنشینند، طوری که مراقب همه هستند. به همان اندازه که زیبا است، واقعاً شکل آن کوسن ها را به هم می زند. و مطمئنا، امیلی و برایان می‌توانستند، و احتمالاً هنوز هم می‌توانند، آنها را آموزش دهند که روی کوسن‌های مبل نروند، اما البته این به مقدار زیادی آموزش نیاز دارد و در حال حاضر برای آنها اولویت نیست. اما اگر می‌خواهید از این موضوع جلوتر بگیرید، یک مبل پشتی تنگ با چند بالش راحت در نظر بگیرید. مشکل اجتناب شد 🙂

3. کفپوش تیره و فرش تیره کثیفی را بهتر پنهان نمی کنند

وقتی این سوال را پرسیدم، ام به سرعت بیان کرد که کف‌های تیره و فرش‌های تیره، گرد و غبار و کثیفی را بهتر از کف‌ها و فرش‌های روشن‌تر پنهان نمی‌کنند. برای برخی، این ممکن است “بله، ما آن را می دانیم” باشد، اما برای برخی دیگر، این ممکن است بیشتر یک سر خراشی باشد. باز هم، زمانی که تصمیمات زیادی را به یکباره در مورد طراحی می‌گیرید، ممکن است فکر کنید چیزی شبیه به طبقه‌های تیره رنگ را بهتر پنهان می‌کند، انجام شد! آن را از لیست بررسی کنید. خب متاسفانه اینطور نیست توصیه می‌کنیم کف‌پوش را سبک تا متوسط ​​کنید و مطمئن شوید که فرش‌های شما دارای تنوع رنگ زیادی در نخ هستند. حتی اگر یک رنگ ثابت باشد! همچنین، اگر حیوانات خانگی دارید، باید رنگ موی آنها را نیز در نظر بگیرید. خارج از اتاق خانوادگی آبی تیره، توله‌های هندرسون می‌توانند با قفل‌های سفید/بلند خود به بیشتر خانه‌های مزرعه بروند و شواهد زیادی از خود به جای نگذارند. من خودم کف چوب تیره دارم و دائماً جاروبرقی می کشم زیرا همه چیز را می بینید (و من حیوان خانگی یا بچه ندارم!). هر خانه آینده من، علیرغم زیبایی که اکنون دارم، طبقات سبک تری خواهد داشت.

READ  Laurent Taïeb اداره پست لوور را به هتل Madame Rêve تبدیل می کند

4. مبل های عمیق باید به یک تکه مبلمان اضافی نیاز داشته باشند

هیچ چیز مانند دنج بودن روی یک مبل راحتی بزرگ با یک چای داغ یا یک لیوان شراب نیست. بهشت درسته؟! اما وقتی می خواهید نوشیدنی خود را بچینید، میز قهوه یک میلیون مایل دورتر است! و بنابراین، نبرد تصمیم گیری برای حرکت از مکان راحت خود برای تنظیم نوشیدنی خود (و سپس برای برداشتن دوباره آن باید حرکت کنید) یا آن را نگه دارید تا زمانی که همه چیز تمام شود آغاز می شود. راه حل چیست؟ ببخشید، این یک مبلمان دیگر است. اما پسر آیا ارزش آن را خواهد داشت. اما بگویید مبل عمیق یا سکشنال شما به دیوار است، مشکلی نیست. فقط آن را کمی به جلو بکشید و یک میز مبل باریک را پشت آن بکشید. راستش را بخواهید، اگر مبل شما در کنار دیوار نباشد، بهتر به نظر می رسد، بنابراین یک برد-برد است! امیلی آن قفسه‌های کتاب عالی را انتخاب کرد که کاملاً جا می‌افتند، اما می‌توانید به راحتی با برخی ابزارهای برقی استاندارد یک کنسول چوبی ساده و لاغر بسازید (مخصوصاً اگر بین دیوار و مبل شما باشد که اکثر مردم آن را حتی نمی‌بینند:))

5. صندلی های ناهار خوری خود را سه بار بررسی کنید که بازوها زیر میز ناهارخوری شما قرار می گیرند

عکس توسط sara ligorria-tramp | از: طراحی برای فروش: چگونه اتاق غذاخوری و آشپزخانه خود را صحنه سازی کردیم

این یکی دیگر از امیلی بود زیرا او بیش از یک بار مرتکب این اشتباه شده است. اوه! اطمینان حاصل کنید که اگر صندلی ناهار خوری با بازو دارید، زیر میز ناهارخوری شما قرار می گیرد. من تقریباً می توانم سمفونی “Duuuuuuhs” را بشنوم که این را تایپ می کنم، اما تعجب خواهید کرد که چقدر در ابعاد یک سایت، عرض میز، فقط ارتفاع کلی را شامل نمی شود. این بدان معناست که با توجه به ارتفاع ممکن است فکر کنید که صندلی های ناهارخوری مسلح شما به راحتی زیر میز شما می لغزند، اما بعد از آن می رسد، و چنین شانسی ندارید. دو بار اندازه گیری کنید، با خرده فروش تایید کنید و یک بار خرید کنید 🙂

READ  Masquespacio رستورانی طراحی می کند که به معماری خشتی اشاره می کند

کوتاه و شیرین! امیدواریم که اینها مفید باشند و مانند همیشه اگر نکات احتیاطی برای رنو یا تزئینات دارید، آنها را در نظرات بگذارید.

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از: اتاق خواب اولیه Mountain House

دیدگاهتان را بنویسید