اونجاست صندلی راحتی AV Egoist، طراحی شده در اوایل دهه 1950 توسط معمار دانمارکی آرن ودر، به زندگی دوم و به طور گسترده در دسترس راه اندازی شده است. مورد علاقه آرن، تنها تعداد کمی از آنها در اصل ساخته شد که باعث ناراحتی دوستداران طراحی شد. خوشبختانه سازنده دانمارکی مبلمان سیباستهمراه با پسر آرن، مایکل ودر، آن را پس گرفته اند.

من علاقه شدید پدرم به این نوع صندلی را به یاد می آورم و به خاطر می آورم که چقدر به صندلی راحتی افتخار می کرد. مایکل توضیح می‌دهد که بعد از اینکه به تنهایی بیرون آمدم، همیشه رویای داشتن این صندلی خاص را در خانه‌ام داشتم. این یکی از نمادین ترین مبلمانی بود که پدرم طراحی کرده بود، و به نظر من، سبک آن هنوز تازه و به روز است. او معتقد است که این اثر امضای پدرش است.

صندلی راحتی چرم مشکی با بالش در فضایی شیک

دیتلی سیباست، مدیر عامل، مالک مشترک و نسل چهارم در مبلمان سیباست، در یک سایت حراجی با مدلی از نشیمنگاه اصلی روبرو شد. پس از چند تحقیق، او متوجه شد که آرشیو طراحی آرن در اختیار مایکل قرار گرفته است. آن‌ها نقشه‌های قدیمی، اندازه‌گیری‌ها و چند عکس را پیدا کردند. از این قطعات آنها توانستند با موفقیت یک مدل دقیق ابعادی از AV Egoist chaise lounge را بازسازی کنند.

صندلی راحتی چرم قهوه ای بافته شده با بالش در فضایی شیک

طراحی صندلی‌لنج ارگانیک و قدرتمند است و راحتی و شخصیت را می‌تاباند. صندلی خوابیده آن از یک قاب چوبی چوبی به شکل ارگانیک یا چوب بلوط با تاییدیه FSC ساخته شده است، سپس با روکش مشبک از چرم شانه بافته شده روکش شده است. فقط با نگاه کردن به آن می دانید که از نشستن یا دراز کشیدن در آغوش آن لذت خواهید برد.

READ  نورپردازی الرا به نجوم + اساطیر یونانی اشاره دارد

از بین صابون، روغن سفید، روغن طبیعی، روغن تیره و روکش دودی، و چرم Sørensen Læder در رنگ مشکی، براندی و طبیعت انتخاب کنید. یک بالشتک اختیاری برای استراحت سر، آن را به مکانی ایده‌آل برای چند چشمک تبدیل می‌کند. همچنین ممکن است بخواهید یک میز کناری یکپارچه، ساخته شده از یک براکت برنجی و سینی چوبی، که در بلوط جامد یا گردو نیز موجود است، قرار دهید که فضای کافی برای یک لیوان، یک تبلت یا یک کتاب اضافه می کند.

صندلی راحتی چرم مشکی با بالش در فضای نشیمن شیک

شزل‌سالن به دلیل کیفیت بالای هنری و طراحی زیبا و جاودانه‌اش کاملاً با مجموعه ما مطابقت دارد. ظاهر منحصر به فرد و ظرافت کلاسیک آن در گفتگوی کامل با بقیه طرح‌های مجموعه مبلمان ما توسط طراحانی از جمله Helge Sibast، Piet Hein، و Arne Vodder قرار می‌گیرد.

جزئیات نشیمنگاه چرم مشکی بافته شده

جزئیات نشیمنگاه چرم مشکی بافته شده

جزئیات نشیمنگاه چرم قهوه ای بافته شده

نشیمنگاه چرم مشکی بافته شده با بالش در زمینه سفید

صندلی راحتی چرم قهوه ای بافته شده با بالش در زمینه سفید

صندلی راحتی AV Egoist در نمایندگی های مجاز مبلمان سیباست موجود است. برای کسب اطلاعات بیشتر، مراجعه کنید gestaltnewyork.com.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید