از آخرین باری که یک پست وبلاگ نوشتم مدتی می گذرد، اما می دانید که آنها در مورد دوچرخه سواری چه می گویند … ممکن است کمی لرزان باشد.

امروز، برای تماشای کره چشم شما، یک تغییر کوچک عجیب از اتاق خواب و حمام اصلی مادر و پدرم دارم. از آنجایی که ما بودجه ای تقریباً غیرممکن برای کار و پیوست های بسیار قوی به بسیاری از قطعات موجود در اختیار داشتیم، واقعاً یک تازه سازی است. بیایید با موارد قبلی شروع کنیم، درست است؟

لطفا نادیده بگیرید تمیز لباسشویی در سراسر تخت من این عکس‌ها را برای مرجع خودم گرفتم، اما نمی‌دانستم این آخرین باری است که اتاق خواب را می‌بینم، قبل از اینکه پدرم تمام اتاق را خالی کند تا طبقات را به‌هوسیگی بازسازی کند. او کار را خودش انجام داد و به زیبایی ظاهر شد.

اتاق در طبقه دوم خانه استعماری اسپانیایی آنها، رو به شمال شرقی است – به این معنی که نور صبحگاهی زیبا می شود و سپس در طول روز به تدریج تاریک تر می شود. این سه رنگ مختلف (دیوارهای هلویی، تزئینات سبز، سقف سفید و درهای کمد) رنگ آمیزی شده بود و کمی سبک در آن وجود داشت.

یک کلبه کوچک، کمی اسپانیایی و کمی پیشه ور بود. بنابراین با ورود به این تجدید، می‌خواستم فضا منسجم‌تر شود. همچنین می‌خواستم فضا احساس گرمی، آرامش و بسیار شبیه پدر و مادرم داشته باشم. من نمی خواستم همان اشتباهاتی را که در مورد اتاق نشیمن آنها مرتکب شدم، انجام دهم، بنابراین از همان ابتدا، آنها بودند خیلی درگیر هر تصمیمی و من چند L طراحی گرفتم تا به خواسته های آنها وفادار بمانم.

آیا واقعاً می خواهید به جای اضافه کردن یک چراغ زیبا، فن را نگه دارید؟

فهمیدی.

“پدر از قبل دیوارکوب های کنار تخت را نصب کرده بود، و آنها بسیار بلند و نزدیک به هم هستند؟”

هر بار که آنها را می بینم دلم می لرزد، اما تا زمانی که همه شما خوشحال باشید.

می‌خواهید از رنگ‌های سفید Ikea که قبلاً بدون مشورت با من خریده و نصب کرده‌اید استفاده کنید؟

…*تنفس سنگین عمیق*

همه این‌ها که گفته شد، من هنوز نتیجه نهایی را بسیار جذاب می‌بینم.

گرم، آرامش بخش، و همچنان پر از شخصیت “آنا و اریک”. زمانی که ما برای اولین بار شروع به گفتگو در مورد راه‌های تاثیرگذاری زیاد و کم‌هزینه‌ای برای ایجاد حس جدید در اتاق کردیم، والدین من از ایده رنگ‌آمیزی اتاق سبز بسیار هیجان زده بودند. آنها هرگز کسانی نبوده اند که از رنگ دوری کنند. طرح WIN در اینجا پدرم را متقاعد کرد که رنگ سبز به جای سفید نگه داشتن سقف باید تا سقف بالا برود. اتاق فقط زوایای و خطوط زیادی دارد، من احساس کردم که جدا کردن دیوارها و سقف باعث ایجاد هرج و مرج در اتاق می شود. رنگ است کوکوزا ورد شروین ویلیام در پوسته تخم مرغ، و ما آن را با لهجه سفید کلاسیک شروین ویلیام روی درهای کمد و تزئینات پنجره این یک سفید کرمی گرم است که در برابر سبز-زرد دیوارها احساس واضحی ندارد.

دیوارکوب

پدر و مادرم در مورد نگه داشتن تمام آثار هنری و اثاثیه ای که قبلاً در اتاق داشتند، مصمم بودند، اما آماده بودند تا جایی که می رفت را دوباره تفسیر کنند. من از کودکی این قطعات را روی دیوارهای آنها دیده بودم و هر کدام برای آنها فوق العاده خاص است. این سمت تخت مادر من است، و جایی که او قبلاً قفسه کتابی داشت که به اندازه کافی پر نبود، اکنون لحاف های ارثی خود را دارد (از جمله همانی که در حال حاضر روی تخت آنهاست!) و یکی از نقاشی های مورد علاقه اش از یک نقاشی مدونا و کودک».

READ  معرفی مدیر جدید استودیو Material Lab ، Sam Wood

کنار تخت پدرم نیز قبلاً با یک قفسه کتاب پر می‌شد، فقط او پر شده بود و اخیراً تبدیل به محل مورد علاقه خواهر و برادرهای گربه‌ای که در دوران قرنطینه به فرزندخواندگی گرفته بودند، شده بود. خیلی متقاعد کننده نبود که او همه آن کتاب ها را به دفتر منتقل کند و در عوض دیوارش را با آثار هنری ساخته شده توسط خانواده پر کند. یک دیوار گالری فوق‌العاده شخصی متشکل از گلدوزی‌های خواهرش، نقاشی خواهرزاده‌اش، و قطعات دیگر من و برادرم.

من همچنین می خواهم آن پنجره زیبای رنگی پشت تخت را صدا کنم – پدرم آن را ساخته است! درست مانند سه‌گانه درخت شیشه‌ای بزرگ در اتاق نشیمن آنها (و درب ورودی آنها، که برای هر موردی باید یک عکس خوب از آن بگیرم). من در ابتدا فکر می‌کردم که روی آن یا اطراف آن یک پنجره نصب کنیم، اما والدینم اصرار داشتند که دوست دارند هر روز صبح با نور طبیعی از خواب بیدار شوند. این و اینکه بابام نصب کرده دیوارکوب ها ما با هم خیلی بلند و نزدیک به پنجره انتخاب کردیم. آنها خیلی خوب نصب شده اند و دوباره حرکت نمی کنند.

چراغ رومیزی | سازماندهی جعبه جواهرات شیشه ای Vintage Clear

من در واقع عاشق این کمدهای قدیمی و قدیمی (؟) آنها هستم. مامان من همیشه تا زمانی که یادم می‌آید این سازماندهی جواهرات خاکستری و پلاستیکی را روی پسر بچه می‌نشست. من تصمیم گرفتم که زمان به روز رسانی است، و او را دریافت کردم طلا و شیشه یکی بجای. ما تصمیم گرفتیم این اثر هنری زیبا را به جای پرتره بوم چاپ شده بزرگی که قبلاً آنجا بود، روی کمد بگذاریم، و واقعاً حال و هوای عجیب و غریب کلبه ای را که مادرم دوست دارد، گرد هم آورد. هدیه خاله ام بود که موها را با رنگ برادرم و من رنگ کرد تا شبیه آبرنگ ما شود.

آینه قدیمی روی کمد پایین فقط به دیوار تکیه می داد، بنابراین تصمیم گرفتیم که بالاخره زمان آویزان شدن آن فرا رسیده است. که به ما فضایی داد تا به جای آن چند قاب عکس بیشتری را روی سطح نمایش دهیم. و آن چراغ قدیمی سال ها در گوشه ای از اتاق خواب مهمان طبقه پایین زندگی می کرد. آنها همیشه آن را داشته اند و همیشه می خواستند آن را در جایی برجسته تر قرار دهند. درست در کنار کمد احساس می کرد که یک نقطه نمایش عالی است، در عین حال کاربردی است.

دستگیره حیوانات

READ  رافائل پریتو "باغ مخفی" را برای فروشگاه گوهر ورلد در نیویورک ایجاد می کند

اگر با دقت نگاه کرده باشید، ممکن است متوجه شده باشید که دستگیره های روی میزهای شبانه والدین من پرنده های کوچک روی شاخه ها هستند. اینها چیزهای عجیب و غریبی هستند که والدین من دوست دارند، بنابراین تصمیم گرفتم آن تم را با کمد آنها ادامه دهم. اینا رو قشنگ دیدم دستگیره های برنجی از یک فروشنده در Etsy، و برای هر درب کمد یک حیوان جنگلی متفاوت سفارش داد. ما در نهایت به سراغ نوعی تم چوبی در اتاق خواب رفتیم که واقعاً به زیبایی با فرش قدیمی ای که آورده بودیم گره خورده بود. خیلی بزرگ من نمی توانستم خودم را مجبور کنم آن را کم کنم، و فقط آن را احتکار کردم که می دانستم یک روز خانه عالی را پیدا خواهد کرد. اکنون دارد.

پرده ها | میله پرده | سایه های رومی | آینه کف | فلاش مانت

با ادامه آن موضوع جنگل، پیدا کردم پرده های روی موضوع پوشیده از پرنده های کوچک بر روی شاخه ها. پدر و مادر من قبلاً stark را نصب کرده بودند سایه های رومی ایکیا سفید اخیرا، و واقعا آنها را دوست داشتم. من نمی توانستم آنها را در غیر این صورت متقاعد کنم. اما آنها همچنان برای حفظ پارچه در دو طرف پنجره ها باز بودند. بنابراین ما a را نصب کردیم میله پرده برنجی روی پنجره و عمدتاً به دلایل زیبایی شناختی اینها را اضافه کرد. آنها قبلاً یک آینه دیواری در چیدمان اصلی اتاق داشتند، اما بدون قاب و غیرجذاب بود. پس منبع گرفتم این آینه چوبی طاقدار کف به جای آن، که با رنگ های چوبی تیره تر در بقیه اتاق گره خورده است. و ساده چراغ سقفی کتان و برنج تمام آن گوشه را کنار هم می آورد.

پیشنهاد مامانم بود که آن نقاشی کوچک را روی آینه آویزان کنم و من نمی توانستم بیشتر از این هیجان زده باشم. من باید واقعاً دختر او باشم و او باید واقعاً مانند من عاشق نقاشی های کوچک در مکان های عجیب و غریب باشد. و از اینجا می توانید به اتاق بعدی که قرار است از آن بازدید کنیم – حمام اولیه. آیا ما؟

حمام اولیه در ابتدا توسط پدرم چندین سال پیش بازسازی شد (آنها از سال 2000 در این خانه زندگی می کردند) و عمدتاً بدون کمک مادرم در حالی که او در تابستان نبود. این بدان معنا نیست که بد بود، فقط آن چیزی که او تصور می کرد نبود. و در حالی که قرار نبود از صفر شروع کنیم، قطعاً می‌خواهیم آن را به سمتی ببریم که کمی بیشتر با مرحله اولیه مرتبط شود.

از اینجا شروع کردیم – به نوعی دهه 50 با سبک کاردستی مطابقت دارد، با دیوارهای سبز آبی روشن که تقریباً، اما نه کاملاً، با کاشی های شیشه ای که پدرم نصب کرده بود، مطابقت داشت. روشویی نسبتاً جدید بود، یک قطعه شگفت‌انگیز Reformation Home که در Craigslist استفاده شده بود. بنابراین چیزهایی که می توانستیم تغییر دهیم رنگ، نور و لوازم جانبی بود.

به حمام جدید آنها خوش آمدید. یک نسخه سبک تر، روشن تر و تمیزتر از خود قبلی. ما با دقت رنگی را انتخاب کردیم که واقعاً باشد تکمیل شده است کاشی های کف – رنگ تاپیاری شروین ویلیام، که آرامش واقعا زیبایی را به فضا آورد. تریمش هم همینطوره سفید کلاسیک شروین ویلیام به عنوان اتاق خواب، به طوری که در و تزئیناتی که بین دو فضا تماس داشتند، به طور یکپارچه به یکدیگر سرازیر شدند.

READ  موردی برای پرده ها یا سایه های کافه در آشپزخانه ما (این سال بهینه سازی خانه های کشاورزی است!)

قلاب دیواری سنجاقک | پرده حمام

برای حفظ موضوع جنگلی بین دو اتاق، اینها را پیدا کردم قلاب های دیواری سنجاقک نقره ای، که به صورت قلاب حوله ای در کنار دوش نصب کردیم. و پرده دوش گل و پرنده هر دو را با طرح رنگ حمام و پرندگانی که در هر دو اتاق پاشیده شده اند، گره بزنید.

سازمان دهنده آرایش

مادرم در حالت هیستری ناشی از پرندگان فریاد زد: «پرنده‌های بیشتر». او این کار را نکرد، ترسناک بود. اما پرندگان بیشتر هستند. این قطعه کاملاً در حمام آنها قرار می گیرد و واقعاً جایی است که من برای هر دو اتاق از آن الهام گرفتم. این یک قطعه قدیمی است که عمه مرحومم زمانی که با پدر و مادرم زندگی می کرد سفید و دکوپاژ کرده بود. وقتی از دنیا رفت، مادرم آن را نگه داشت و به اینجا منتقل کرد. لطفا به دستگیره های پرنده توجه کنید. این یک قطعه واقعاً احساسی است و همچنین به بهترین شکل بسیار کیچ است. من آرایش مادرم را به این ترتیب مرتب کردم سازمان دهنده شیشه و طلا، که با پسر قد بلندش مطابقت دارد (مستقیم روبروی این قطعه، در اتاق خواب).

اولین کسی که جعبه زباله را می بیند یک گربه را برنده می شود! در واقع، اگر آن را دیدید، احتمالاً به این معنی است که حداقل دو مورد از خود را دارید. بله، جعبه زباله در حمام آنها زندگی می کند. این واقعیت است. اما به خوبی در گوشه ای پنهان شده است! ما دیوارکوب های نصب شده قبلی را با این دیوارکوب های زیباتر عوض کردیم و دیگری اضافه کردیم قلاب حوله سنجاقک کنار سینک تغییرات کوچک برای تاثیر بزرگ.

و شما آن را دارید – یک اتاق خواب و حمام سریع که همه تفاوت را ایجاد می کند. چند رنگ دیوار جدید، چند لامپ جدید و سازماندهی مجدد هنر واقعاً سه تغییر بزرگی است که ما ایجاد کردیم. اما البته، همه چیز به جزئیات مربوط می شود – لحاف های ارثی، هنر خانوادگی، قطعات قدیمی که در طول سال ها به دست آمده اند. پدر و مادر من واقعاً کلکسیونرهای فوق العاده ای هستند و فکر می کنم این دو اتاق واقعاً نشان دهنده آن هستند. آنها فقط به كمك كمي نياز داشتند تا همه اينها را در يك راه منسجم جمع كنند.

*طراحی و عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ

دیدگاهتان را بنویسید