alt

اثبات در کف است

چیزهای زیادی وجود دارد که پاییز به ارمغان می آورد. کمی خنک شدن ، ریزش برگها ، شبهای تاریک و معمولاً برای انگلستان ، باران. در حالی که برای باغ خوب است ، رطوبت بیش از حد می تواند همه نوع مشکل را برای کف ما ، چه در داخل و چه در خارج ایجاد کند!

خوشبختانه ، روش های مختلفی وجود دارد که می توانیم جلوی رنج و کف خود و خودمان را بگیریم.

باران غشایی است

یکی از مناطقی که بیشتر در معرض باران قرار گرفته است امکانات پارک ماشین، و به طور خاص عرشه های بالا که هیچ پوششی از عناصر ندارند. برای محافظت کامل از پوشش عرشه و ساختار زیرین آن ، جلوگیری از افزایش رطوبت در بتن که به سطح کف بالا می رود ، در حالی که به طور همزمان از مایعات تراوش یافته در همان بتن زیرین محافظت می شود ، مهم است.

عرشه های بالای پارکینگ در معرض رطوبت بیش از حد هستند

خوشبختانه موارد خاصی وجود دارد غشاها در بازارهایی که به طور خاص برای سطح بالای پارکینگ طراحی شده اند ، از جمله موارد ساخته شده از فرمول متیل متاکریلات که به سرعت درمان شود و در طی فرآیند استفاده کمتر تحت تأثیر درجه حرارت سرد یا سطح رطوبت بالا قرار می گیرند.

در انتهای دیگر طیف ، رطوبت بیش از حد در دال بتونی می تواند منجر به آسیب قابل توجهی از کف شود ، از جمله شکست چسبندگی و حباب های ناخوشایند.

آسیب رطوبت در کفپوش

هنگام رطوبت حباب ایجاد می شود هنگامی که از زیر لایه خارج می شود ، برای فرار تلاش می کند و بنابراین به زور وارد پوشش می شود.

READ  آپارتمان الهام گرفته از ریوکان در سنگاپور که با نور بازی می کند

با استفاده از یک آغازگر مناسب می توان رطوبت کمین شده در بتن را از بین برد پوشش پارکینگ متوقف کرد. این امر با استفاده از آغازگری بدست می آید که برای جلوگیری از پخش رطوبت باقیمانده از دال و به قسمتهای دیگر کف طراحی شده است.

آغازگر با فرمولاسیون MMA می تواند به سرعت یک لایه سخت ایجاد کند که می تواند در برابر حرکت رطوبت مقاومت کند و به محافظت از کف و بستر در برابر خرابی کمک کند!

شیب لغزنده

بیشتر اوقات ، رطوبت در سطح کف به همان اندازه رطوبت روی لایه خطرناک است ، زیرا این امر می تواند به راحتی منجر به لیز خوردن کاربران شود و خطر صدمه جدی را تهدید می کند.

آب روی سطح کف می تواند منجر به لغزش و آسیب جدی شود

ایمن نگه داشتن عابران پیاده باید در بالای لیست اولویت های هر تسهیلاتی باشد ، به خصوص که آسیب دیدگی نیز می تواند منجر به دادرسی شود. یکی از راه های کاهش خطر لغزش ، تعیین مشخصات مثبت روی سطح کف است.

بافت باعث افزایش قدرت و افزایش مقاومت در برابر لغزش در پوشش کف می شود. این امر به ویژه در مناطقی مانند مناطق پیچشی و رمپ ها بسیار مهم است.

سطح شیب دار اغلب دارای یک سطح بافت و همچنین شیار است

در واقع رمپ ها اغلب با a نصب می شوند با بافت مثبت و همچنین شیارها برای افزایش بیشتر کشش شما همچنین ممکن است پست وبلاگ ما را در Machine WashWorx بخوانید ، و ببینید چگونه آنها از یک افزودنی جیر در رمپ های خود استفاده کرده اند امکانات شستشوی اتومبیل لوکس به منظور کمک به مقاومت در برابر لغزش.

برای افزایش مقاومت در برابر لغزش روی این سطح شیب دار از افزودنی جیر استفاده شده است

بسیاری از پوشش های دیگر ماسه را انتخاب می کنند ، اما در مناطقی مانند سطح شیب دار و چرخش دایره ها این باعث می شود خیلی زود از بین برود. راه حل های مخصوص عرشه پارکینگ ماشین اغلب از سنگدانه های ساخته شده از اکسید آلومینیوم یا بوکسیت به جای ماسه استفاده می کنند.

سطوح بافتی مقاومت در برابر لغزش را افزایش می دهد

چنین موادی بسیار سخت ترند و در صورت پخش شدن به سیستم پلی اورتان ضخیم و بادوام ، اتمام محکم ، بافتی و قابل اتکایی ایجاد می کنند.

READ  یک سطل پدالی که در سال 1939 طراحی شده بود، به رنگی تاریخی بازمی گردد

تطبیق پذیری از پوشش های پلی اورتان به این معنی است که اندازه و مقدار پخش کلی آن به راحتی قابل انطباق است. این بدان معناست که می توان سیستم مشابهی را برای تمام مناطق تاسیسات پارکینگ مشخص کرد ، با این که پیمانکار می تواند به سرعت تغییرات مناسب را در مناطقی که به پیوند و تجمع بیشتری نیاز دارند ، ایجاد کند.

اگر مشکل رطوبت در تأسیسات شماست ، اکنون با صحبت با کارشناسان کفپوش مطمئن شوید که راه حل های صحیح پوشش عرشه را دارید.

استفانی ساموئل

استفانی ساموئل سفیر برند دیجیتال در تولید کننده جهانی کف پوش رزین Flowcrete Group Ltd. نقش استف شامل بازاریابی در شبکه های اجتماعی ، حمایت از نام تجاری آنلاین و مدیریت وبلاگ allthingsflooring.com است.

دیدگاهتان را بنویسید