کاغذ دیواری Birdie به پایان رسیده است و ما هر دو در مورد تک تک اینچ، بال و برگ آن بسیار هیجان زده هستیم. اگر متوجه نشده اید که دادن کنترل طراحی زیاد به یک کودک 7 ساله بسیار رنگ محور و بسیار صاحب نظر، چگونه است، این پست (و این پست در مورد فلسفه فعلی من در طراحی بچه هایم) را بخوانید. اتاق). من سعی می کنم او را بسیار درگیر کنم، سبک و اشتیاق او به رنگ را جشن بگیرم در حالی که شبیه یک نمایشگاه تک شاخ-پوکمون-لاوا-لامپ-نما نیست (من بد نیستم، علاقه آنها به این چیزها دوام نمی آورد. ). بنابراین پس از مشورت زیاد (و البته من سرپرستی)، هر دوی ما در مورد این والپیپر باورنکردنی به توافق رسیدیم. شوماخر (Butterfly Baudin) و من خوشحال شدیم که نقطه جهشی داشتیم که می توانست ما را روی یک پالت رنگ و سبک متمرکز کند و در عین حال آنقدر رنگ و زندگی را به او بدهد که او واقعاً می خواست. او حتی چیزهایی مانند “خوب، شاید این لحظه شجاعانه ما باشد و آن را ساکت تر نگه داریم” که همانطور که می توانید تصور کنید من را سرشار از شادی می کند (و بله، البته، متوجه می شوم که این حرف من است – اما شما وقتی بچه‌هایتان می‌خواهند مثل شما باشند و مثل شما صحبت کنند، احساس خوبی ندارند. بنابراین امروز ما چند چیز دیگر در حال کار برای این اتاق را به شما نشان خواهیم داد، که ممکن است شامل یک کمد فیروزه ای باشد.

قبل – دو سال پیش!!!

البته این کار خیلی طول کشید تا به جایی که امروز هستیم برسیم. فکر می کردیم که طبقه دوم را می توان با فرش و رنگ جدید به روز کرد تا اینکه متوجه شدیم که تمام وسایل برقی باید به روز شود. سپس هنگامی که دیوارها برای سیم کشی مجدد خانه باز شد، آن را با عایق مناسب شماره گیری کردیم، آن را از هر نظر تقویت کردیم و دیوار خشک، برق و لوله کشی تازه نصب کردیم.

READ  The Link Up: پادکستی که به روتین امیلی راه پیدا کرده است، شلوار جین گشاد مقرون به صرفه کیتلین، و یک خط دکور جدید که ما بسیار عاشق آن هستیم

همه درها را رنگ کردیم SW 6239 رو به بالا، انتخاب کرد فرش راه راه آبی و رنگ سفید همه قبل از اینکه کاغذ دیواری را انتخاب کنیم (در مورد بازسازی اینگونه پیش می رود، آنها منتظر نمی مانند تا شما در مورد دکوراسیون آینده تصمیم بگیرید تا سایر پرداخت های دائمی تر را انتخاب کنید که در حال حاضر شامل پیمانکاران فرعی است، به خصوص با زمان های درگیر مانند سایه ها و فرش). اما من در حال حاضر با همه چیز خوب هستم – با هم خوب کار می کند. گاهی اوقات آرزو می‌کنم رنگ سفید پوشش پنجره کمی کرم‌تر بود، و مطمئناً، درب آبی می‌توانست برای مطابقت با کاغذ دیواری روشن‌تر باشد، اما در حال حاضر آنقدر اذیتم نمی‌کند که کاری در مورد آن انجام دهم.

کاغذ دیواری | فرش | درمان های پنجره | رنگ درب | رنگ تراش | روکش های خروجی

این فقط بسیار شیرین و جادویی است:) این یک حال و هوای فوری است، که ساختن آن بسیار آسان و سرگرم کننده خواهد بود. با حرکت رو به جلو، من فقط عرشه رنگ را به او می‌دهم و به او اجازه می‌دهم تا زمانی که با یکی از رنگ‌های روی دیوار مطابقت داشته باشد، رنگ را انتخاب کند. تقریباً مثل این است که کاغذ دیواری بسیاری از مشکلات ما را حل می کند. آیا من یک کاغذ دیواری ظریف تر می خواستم؟ شاید. آیا من انتخاب می کنم که یک دسته از مبلمان را به رنگ صورتی تند، آبی و بنفش رنگ کنم؟ نه برای من. اما این دقیقاً همان شکلی بود که من وقتی کوچک بودم، واقعاً فقط در ده سال گذشته تغییر کردم.

READ  هالووی لی فضای داخلی صنعتی را برای نمایشگاه کوالبروک لندن ایجاد می کند

من طبیعت ارگانیک کاغذ دیواری را با فرش راه راه و طرح پنجره الماسی دوست دارم – همه آنها فقط در تضاد هستند و خیلی خوب با هم کار می کنند.

بعد چه می شود؟

من این تخت را در craigslist پیدا کردم و آن را گرفتم تا بتوانیم آن را به رنگی وحشی رنگ کنیم (من نمی خواهم روی یک قطعه جدید که رنگ وحشی است سرمایه گذاری کنم، بنابراین نقاشی کردن یک یافته مقرون به صرفه یک سازش عالی برای خانم کوچک رنگارنگ من است. ). این یک تخت کامل است، به سبک جنی لیند، و او آن را بسیار دوست داشت. من آن جعبه را به سرعت بررسی کردم (اگرچه، اکنون ای کاش یک ملکه بود تا در صورت نیاز، اتاق مهمان پشتیبان برای یک زوج باشد، اما اوه خوب).

کمد …

سپس این کمد (و برادر “پسر قد بلند” آن) را در بازار FB 200 دلار برای هر دو پیدا کردم. او خیلی بامزه و آماده برای تغییر است. من دوباره به Birdie سلطنت تقریباً رایگان روی رنگ می دهم، بنابراین ما عرشه رنگ شروین ویلیامز خود را گرفتیم و او به سرعت صورتی تند را انتخاب کرد، اما از آن زمان نظر خود را به بنفش تغییر داد.

او بسیار به دنیای بنفش بنفش، اسطوخودوس و نه نسخه های خاکستری یا بادمجان علاقه دارد. ما در حال صحبت از اسطوخودوس روشن هستیم. هیئت داوران هنوز بیرون هستند 🙂

“روند” زیبای کراوات مو و مانیکور کودکان از این ستاره طراحی

اتاق خیلی شیرین است و این خانم دست از چرخیدن چرخ دستی برنمی دارد 🙂

ما در حال برنامه ریزی برای شروع رنگ آمیزی مبلمان در آخر هفته آینده هستیم و احتمالاً این کار را اشتباه انجام خواهم داد زیرا صبرم ضعیف است. بنابراین من می‌خواهم از روی تخت شروع کنم (چون با وجود چوب‌های تراش‌شده آسان‌تر است – اگر ضعیف انجام شود به راحتی خرد نمی‌شود) و سپس زمان بیشتری را با کمد صرف می‌کنم، زیرا کارکرد آن بیشتر می‌شود. امیدوارم برای رنگ های حواس پرت آماده باشید 🙂 ما هر دو بسیار هیجان زده ایم. xx

READ  پرهای پرنده به فضای داخلی بار میلر توسط Polonsky & Friends اطلاع می دهند

اگر کنجکاو هستید، در اینجا همه منابع اتاق آمده است:
فرش: دورسی توسط فرش استارک در فولاد
پنجره ها: قدیمی، اصلی
درمان پنجره: نمای دکور
کاغذ دیواری: پروانه شوماخر بودین
رنگ تراش: اکسترا سفید SW 7006 توسط شروین ویلیامز
رنگ درب کمد: SW 6239 رو به بالا توسط شروین ویلیامز
روکش های خروجی: جوان سازی

*عکس ها توسطکیتلین گرین

The post اتاق کاغذ دیواری Birdie’s + What’s Next اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید