این پست بهتر است هنگام گوش دادن به مشکل خوانده شود پری دریایی کوچک آهنگ “بخشی از دنیای تو” که متاسفانه همین الان حتی با تلقین آن در ذهن شما گیر خواهم کرد. اما جدی، به این چیزها نگاه کنید، درست نیست؟ سرآشپزها ممکن است چاقوهای مختلف زیادی داشته باشند و نقاشان قلموهای مختلفی داشته باشند. به عنوان یک صاحب سبک و تولید کننده محتوا، داشتن موجودی برای استخراج یک الزام نیست، اما مطمئناً شما را در کارتان بهتر می کند، و صادقانه بگویم، این به سادگی بخشی از واقعیت است. در این مرحله، من واقعاً فقط هر چیزی را می‌خرم و نگه می‌دارم (و حالت‌ها را با آن جابه‌جا می‌کنم). به هر دلیلی که من بارها و بارها از آن استفاده می کنم (مانند یک ظرف صابون خوب، سینی یا گلدان). بسیاری از این چیزها را برای سالها و سالها داشتم. در حال حاضر داخل خانه ما به هیچ وجه لوازم جانبی ندارد – من نمی توانم خودم را مجبور کنم به جز اتاق مهمان یک سوراخ در دیوارها ایجاد کنم، اما مطمئن هستم که وقتی آماده باشم بسیاری از اینها به داخل خانه ختم می شود. وقتی خانه‌مان را در لس‌آنجلس فروختیم و به اینجا نقل مکان کردیم، خیلی بخشش کردم، اما هنوز! به این چیزا نگاه کن!! باز کردن بسته بندی آن واقعاً شبیه کریسمس بود زیرا بسیاری از این چیزها را 2 سال ندیده بودم و خاطرات را زنده کردند و همچنین امیدواریم که خانه ما، اگر هیچ چیز دیگری، پر از قطعاتی باشد که در طول زمان جمع آوری کرده ایم و دوست داشته ایم. عنکبوت‌هایی که این ساختمان را اشغال کرده‌اند، باید بسیار سرگرم شده باشند، زیرا من نمایش تک‌زنانه‌ام را انجام می‌دادم، جیغ می‌کشیدم، هر چیز را روایت می‌کردم و کجا می‌توانست برود، و غیره. .

صبر کن، این اتاق کجاست؟

ملک ما چند ساختمان خارجی دارد و یکی از آنها خانه مزرعه اصلی دهه 1850 است که من به سختی به شما نشان داده ام. خیلی بامزه است (همانطور که می بینید) اما بله، کاملاً سقوط می کند، اکثراً زمین های خاکی، فوق العاده خراب، بدون برق یا لوله کشی، و غیره. مطمئن نیستیم که تا چه حد آن را تعمیر و استفاده خواهیم کرد (اما به احتمال زیاد زمانی که بودجه لازم را برای آن در نظر گرفتیم برای اهداف بلندمدت روی آن سرمایه گذاری خواهیم کرد). ما یک کنتور نصب کردیم، خط فاضلاب گسترش یافت و یک خط آب برای آینده ترانشه شد. بنابراین، در این مدت سعی می‌کنیم از چند اتاق برای نیازهای فعلی‌مان استفاده کنیم – یک اتاق تکیه‌گاه برای من و یک فضای نوشتن برای برایان (به دور از عکاسی داخل).

READ  از 5 مادر با بچه‌های بزرگ‌تر پرسیدم بچه‌هایشان چه چیزهایی را «بازگشت به مدرسه» دوست دارند/استفاده می‌کنند و در اینجا چیزی است که آنها می‌گویند

این اتاق برای یک سال پر از جعبه بود، بنابراین ما اخیراً همه چیز را باز کردیم تا واقعاً بفهمیم نیازهایمان چیست. هفته بعد آن عکس بزرگ را در خانه آنه داشتم، بنابراین ناامید بودم که ببینم چه چیزی باید بیاورم تا برای آن زیاد خرید نکنم. بنابراین به سرعت این قفسه‌ها را سفارش دادم که دو روز دیگر می‌رسند و سپس چند نفر را استخدام کردم تا آنها را جمع کنند. در مورد آن – من نمی توانم PA ها را در پورتلند پیدا کنم (افرادی که کمک های دستی سنگین انجام می دهند). بنابراین اساساً مجبور شدم یک شرکت جابجایی استخدام کنم تا بیاید و به من کمک کند تا مبلمان را مرتب کنم (از گاراژها به داخل خانه، فرش را زمین بگذارم، مبلمان را به طبقه بالا ببرم و غیره). آنها ساعتی بودند (خیلی گران بودند) اما من از آنها خواستم این قفسه ها را در حالی که در حال انجام یک کار بودم کنار هم بگذارند. من برگشتم و متوجه شدم که آنها فوق العاده ژانکی هستند، زیرا آنها فقط روی قطعات عمودی قرار می گیرند (بدون پیچ یا هیچ چیز) که باعث می شود آنها بسیار سخت و ضعیف در جای خود حرکت کنند. آنها بسته بندی را دور انداختند تا من نتوانم آنها را برگردانم. اگر می‌توانستم به گذشته برگردم، قفسه‌های IKEA را می‌خریدم که چوبی و حداقل زیبا هستند. من عمق 24 اینچی را می خواستم تا فضا را به حداکثر برسانم و اکنون که همه آنها در جای خود قرار دارند، کاملاً خوب هستند.

انتخاب رنگ رنگ

قبل از اینکه آنها را بیاوریم، رنه را از آنجا استخدام کردم چند منظره برای رنگ آمیزی کل اتاق به رنگ تازه. من می دانم که هنوز احتمال زیادی وجود دارد که عنکبوت و گرد و غبار در اینجا وجود داشته باشد، اما حداقل یک کت تازه باعث می شود احساس کنم چیزهای زیبای من قرار است کمی تمیزتر نگه داشته شوند – آنها سزاوار یک اتاق تازه هستند! نمی‌توانستم تصمیم بگیرم چه چیزی را نقاشی کنم، اما فهمیدم که زمان بسیار خوبی برای آزمایش رنگی است که در مورد آن هیجان‌زده هستم، بدون اینکه به آن در خانه خود متعهد باشم.

READ  22RE "سکوت" را در بوتیک سبز گلف میامی فرا می خواند

ما می‌دانستیم که نمی‌توانیم خیلی تاریک شویم، زیرا به معنای واقعی کلمه در حال حاضر برق ندارد، که خوب است زیرا من بیشتر در طول روز می‌کشم اما وقتی می‌خواهم در شب بازی کنم باید یک چراغ قوه بیاورم. و من خیلی شیفته رنگ اتاقمان هستم (SW 9641 Dew Drop) که می خواستم نسخه دیگری از آن پاستل شیرین را امتحان کنم. من انتخاب میکنم SW 6211 باران شویی که سبزی بیشتری در آن دارد (نه نعنایی- اما نه نعنایی). البته باید قبل از نقاشی همه چیز را پاک می کردیم. او دیوارها و سقف (شامل درها/پنجره ها و سیم کشی های نوک و لوله) را رنگ آمیزی کرد. هدف سریع و کثیف بود، اما هنوز یک روز برای آماده سازی، یک روز برای آماده سازی، و سپس یک روز برای نقاشی طول کشید.

ما طبقات را بدون رنگ نگه داشتیم زیرا اصلاً ما را آزار نمی داد. ما همه چیز را به روشی بصری دلپذیر سازماندهی کردیم – نه لزوماً بر اساس اتاق یا حتی عملکرد…

قبل از اینکه خانه کوهستانی را ترک کنیم، جعبه کوچکی از چیزهای مورد علاقه ام را از آن خانه جمع کردم که اگر شکسته یا ناپدید شوند بسیار ناراحت می شوم (صخره های چرمی من، مجسمه های MQuan و غیره).

اگر می‌پرسید چرا برای عکاسی به «لوازم» زیادی نیاز دارید، در اینجا دلیل آن است. به عنوان مثال آن تاس های چوبی – مثلاً با آنها چه می کنید؟ خوب، اسباب‌بازی‌های بچه‌های ما شبیه زباله‌ها هستند – تکه‌های پلاستیکی زباله‌ای که آن‌ها دوست دارند و هیچ شرمی در آن وجود ندارد. اما وقتی به اتاق‌هایشان می‌رویم و عکس می‌گیریم، لزوماً نمی‌خواهم اتاق با طراحی زیبا پر از اسب‌های پلاستیکی موی مو و کارت‌های پوکمون شود. اگر بچه ندارید، ممکن است فکر کنید که این کار هیولایی است – اما مادران می دانند که زباله هایی که در قفسه های خود جمع می کنند (و به طور قانونی عشق می ورزند) به سادگی فتوژنیک نیستند. و این اشکالی ندارد. من این را در استوری ها به شما نشان خواهم داد – من سعی نمی کنم وانمود کنم که به نوعی تمیزتر یا باحال تر از دیگران هستیم، اما نه، در عکس هایی که روی یک عکاس برای عکاسی حرفه ای سرمایه گذاری کرده ام، توکن های قدیمی پوکمون را نگه ندارم. ، و در سراسر اینترنت خواهد بود. بنابراین اینها به نوعی لوازم جانبی باند فرودگاه هستند که برای راه رفتن در نمایش مد تلویزیونی می پوشید، اما لزوماً لباس های آماده نیستند.

READ  10 پله برتر Dezeen در سال 2021

داشتن این عکس ها در اینترنت در واقع برای خرید کمد محافظ شخصی من قبل یا در حین عکسبرداری بسیار مفید است. ما چیزی «موجودی» نداریم، بنابراین اگر چیزی در حین عکاسی کار نمی‌کند، این عکس‌ها می‌توانند مفید باشند. من واقعاً باید بفهمم که چگونه در آینده، صرفه جویی یا کلاسیک را بیشتر به تجارت خود وارد کنیم. من می‌توانستم غرفه‌ای در یک مرکز خرید عتیقه‌فروشی داشته باشم یا بازارهای سه‌ماهه مفرح تولید کنم… هفته گذشته در بازار رز سیتی و در یک فروشگاه دستفروشی به خرید رفتم و چیزهای زیادی دیدم که دوست داشتم، اما چیزهای کمی که می‌دانستم انجام خواهم داد. در خانه قرار دهید، بنابراین من چیزهای زیادی را منتقل کردم (اما چیزهایی را دریافت کردم که برای نشان دادن آنها هیجان زده هستم). به هر حال، این برنامه من است و برای شما بگویم 🙂 امیدوارم از مطالب من خوشتون بیاد. xx

*عکس ها توسط کیتلین گرین

The post اتاق سرپایی جدید من در مزرعه و این که چرا چیزهای بسیار زیبا را نگه می دارم اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید