به سختی ذکر این نکته ضروری است که ارتقاء آشپزخانه اغلب در فهرست خواسته های هر صاحب خانه رتبه بالایی دارد. در واقعیت، وقتی روز فرا می رسد، کار اغلب دلهره آور و استرس زا است. این به این دلیل است که همه می‌خواهند انتخاب‌های درستی داشته باشند – انتخاب بهترین لوازم خانگی برای مطابقت با نیازهای روزمره امروز ما، و همچنین امیدوارم برای سال‌های آینده. زمانی که در حال بررسی گزینه‌های خرید بلیط بزرگ مانند یک سری جدید، یخچال، مولتی اجاق یا سایر لوازم آشپزخانه بزرگ هستید، ممکن است فشار زیادی به شما وارد شود. شما اساساً متعهد به یک رابطه طولانی مدت با آن مشخصات و ویژگی های مرتبط با انتخاب های نهایی خود هستید. همانطور که گفتیم استرس زا.

سازنده لوازم آشپزخانه لوکس سوئیت آشپزخانه سیگنچر می‌خواهد با اعلام ThinQ UP روایت را تغییر دهد، مجموعه‌ای از ویژگی‌های اضافی که لوازم برقی LG ThinQ را گسترش می‌دهد تا مطابق با سبک زندگی کاربران تکامل یابد، همه به راحتی از برنامه LG ThinQ.

زنی تبلت در دست دارد و یخچال SKS ThinQ UP خود را با استفاده از برنامه به روز می کند.

با ThinQ، می‌توانید لوازم Signature Kitchen Suite خود را مستقیماً از تلفن هوشمند یا هر دستگاه دیگری که مجهز به ThinQ باشد کنترل و نظارت کنید.

بنابراین، ThinQ UP چگونه آشپزخانه را از آینده محافظت می کند؟ همه چیز با ThinQ شروع می شود، پلتفرمی که راه ساده ای برای نظارت، کنترل، مراقبت و سفارشی سازی فراهم می کند و امکان ارتقا و بهبود آسان در طول عمر دستگاه را فراهم می کند. این بدان معناست که با گذشت زمان، لازم نیست کل دستگاه خود را تعویض کنید تا به ویژگی های جدید در زمان ظهور دسترسی پیدا کنید.

دو عکس از صفحه نمایش رابط برنامه ThinQ UP، ابتدا صفحه ارتقاء نرم افزار، گزینه های دوم و کنترل های یخچال درب فرانسوی 48 اینچی را نشان می دهد.

یک محصول جانبی مهم از قابلیت ارتقاء این پلت فرم، چرخه عمر پایدارتر است. با ThinQ UP، این برند کاهش ضایعات را با به حداقل رساندن نیاز به جایگزینی کامل لوازم خانگی و ایجاد یک رویکرد سازگارتر با محیط زیست برای مالکیت لوازم خانگی، گسترش مالکیت و به نوبه خود کاهش ضایعات الکترونیکی در اولویت قرار داده است.

اما این فقط در مورد ارتقاء های آینده نیست. لوازم خانگی جفت شده ThinQ برای پاسخگویی به نیازهای شما به روش های هدفمند در آشپزخانه امروزی به روش های بی شماری طراحی شده اند که دارای اتصال گسترده و قابلیت های هوشمند هستند و به طور یکپارچه با اکوسیستم خانه هوشمند بزرگ ادغام می شوند. پلتفرم ThinQ بر اساس توانایی کنترل و نظارت بر لوازم سازگار از هر نقطه با استفاده از تلفن هوشمند یا با دستورات صوتی با استفاده از Amazon Alexa یا Google Assistant طراحی شده است. تا زمانی که به ماشین ظرفشویی خود دستور نداده باشید که از اتاق دیگری شروع به کار کند، راحتی “آینده اکنون است” را تجربه نکرده اید.

تصاویر کنار هم از برنامه ThinQ که نحوه کنترل کل اکوسیستم لوازم SKS و LG را در کنار صفحه نمایش ردیاب مصرف انرژی نشان می دهد.

اکوسیستم ThinQ به لطف ادغام آن در سراسر Signature Kitchen Suite و خطوط تولید ال‌جی، تقریباً در تمام قسمت‌های خانه، از جمله اتاق نشیمن، دفتر، و حتی اتاق لباس‌شویی گسترش می‌یابد.

تصور کنید بتوانید بررسی کنید که آیا آن را ترک کرده اید یا خیر یخچال در هنگام حضور در خواربارفروشی باز است، ببینید آیا ماشین ظرفشویی کار به پایان رسیده است، یا زمانی که زمان تعویض فیلتر آب فرا می رسد به شما اطلاع داده شود. برای کسانی که به طور منظم از شراب لذت می برند، تصاویر را ذخیره کرده و فهرستی از محصولات مورد علاقه خود را در یک انبار شراب متصل با اسکنر لیبل خودش. با گذشت زمان نه تنها می‌تواند یاد بگیرد که شما چه چیزی بنوشید، بلکه حتی می‌تواند شراب‌های جدیدی مانند یک سوملیه دیجیتال شخصی‌شده را توصیه کند.

زنی که به چرخاندن چرخاندن صفحه کنترل‌های محدوده سوسویید در آشپزخانه مدرن با کابینت سبز و کاغذ دیواری طرح برگ زرد تکیه داده است.

فر SKS و هود برد می تواند به طور خودکار روشن شود، تنظیمات تهویه را تنظیم کند تا هوای داخلی تمیز و بو را به حداقل برساند.

همچنین می توانید از برنامه ThinQ برای پیگیری خواربارهای خود استفاده کنید. یخچال Signature Kitchen Suite نه تنها غذا را تازه نگه می دارد، بلکه برنامه ThinQ می تواند دستور العمل هایی را بر اساس مواد تشکیل دهنده شما با استفاده از ThinQ Recipe پیشنهاد کند. ویژگی Scan to Cook ال‌جی می‌تواند بیش از 10000 دستور غذای قابل خرید با یک کلیک را تکمیل کند.

READ  معماران REDO فضای جدیدی را برای خانه Puppeteers House در سینترا ایجاد می کنند

یخچال دو درب 48 اینچی SKS ThinQ UP با هر دو درب باز و محتویات مواد غذایی درون آن باز است.

و چه کسی در مورد اینکه چه چیزی برای شام درست کند گیج نشده است؟ مجموعه دستور العمل های سری اصلی ThinQ LG با یک کتاب آشپزی دیجیتالی از غذاهای لذیذ که توسط سرآشپز اجرایی خود SKS، Nick Ritchie برای افزودن به مجموعه آشپزی شما ساخته شده است، بلاتکلیفی زمان صرف غذا را حل می کند. یادگیری یک دستور غذای جدید می‌تواند دلهره‌آور باشد، بنابراین هر دستور غذا همراه با یک ویدیوی آموزشی برای پخش در دستگاه تلفن همراه شما و کمک در طول مسیر، از آماده‌سازی تا سرو غذای با کیفیت رستوران شما در خانه است.

اگر یک اجاق Signature Kitchen Suite دارید، در حین پخت و پز حتی حدس و گمان کمتری وجود دارد – دستگاه ها به طور فعال تنظیمات را مطابق دستور غذا و مواد تشکیل دهنده تنظیم می کنند و هر بار نتایج عالی را تضمین می کنند. با دستگاه‌های ThinQ، مانند این است که دستیار شخصی خود را در آشپزخانه داشته باشید، شما را در ماجراجویی‌های آشپزی راهنمایی می‌کند، و مدام با چه، چه زمانی و چگونه دوست دارید آشپزی کنید.

Signature Kitchen Suite 48 اینچی دوگانه سوز با هود با کابینت چوبی و پشتی کاشی طرح مرمر نشان داده شده است.

اینها همه ویژگی های دنیای واقعی هستند که امروزه به لطف ThinQ در دسترس هستند. هر ویژگی به طور مدبرانه طراحی شده است تا حدسیات را حذف کند و به شما آرامش دهد… حتی زمانی که از خانه دور هستید. همه اینها با فناوری اتصال ThinQ امکان پذیر شده است، لوازم خانگی Signature Kitchen Suite و سایر دستگاه های سازگار را در یک اکوسیستم کاملاً متصل می گنجاند، جایی که دستگاه ها در یک تجربه کاربری یکپارچه با یکدیگر همکاری می کنند.

زنی با استفاده از برنامه SKS ThinQ برای تغییر نور کولر شراب، تبلت را بالا گرفته است.

خبره‌های شراب از گزینه اسکن برچسب‌های شراب برای پیگیری مجموعه خود در انبار شراب متصل از برنامه ThinQ. و برای کمک به یافتن موارد دلخواه جدید، این برنامه همچنین رتبه‌بندی‌ها و بررسی‌های انبوهی را ارائه می‌کند و حتی می‌تواند شراب‌های جدید را بر اساس اولویت‌ها و جستجوهای کاربر توصیه کند.

ویژگی‌های بیشتر به تنهایی یک تجربه لوکس را تعریف نمی‌کند، چیزی که Signature Kitchen Suite با سادگی مدیریت‌شده و در دسترس خود بر آن تأکید دارد. این نسل جدید از لوازم خانگی به کاربران این امکان را می دهد که به جای جستجو در سیستم منوی تودرتو گیج کننده، تنظیمات را به راحتی تنظیم کنند، اعلان ها را دریافت کنند و حتی مشکلات را از راه دور تشخیص داده و عیب یابی کنند، به روشی که ما قبلاً به پیمایش روزانه عادت کرده ایم.

READ  سقف چوبی شکل تاج رستوران مالدیو توسط Atelier Nomadic

از طریق ThinQ Care Alerts، دستگاه‌های متصل ThinQ می‌توانند اطلاعات آموزنده‌ای در مورد عملکرد و کارایی با گزارش‌های استفاده ارائه دهند، مشکلات مربوط به عیب‌یابی هوشمند و ویژگی‌های Trusted Advice را عیب‌یابی کنند، و حتی از طریق یک سیستم یکپارچه کمک متخصص را احضار کنند. سرویس دربان – همه به دستگاه تلفن همراه شما.

به طور کلی، Signature Kitchen Suite با ترکیبی از طراحی مجلل و ویژگی های پیشرو در دسته، توجه زیادی را به خود جلب می کند. اما چیزی که ممکن است با لوازم برقی این برند با فناوری ThinQ بیشتر از همه قدردانی کنید، راحتی و اتصال یکپارچه است که آنها به محیط کلی خانه هوشمند اضافه می کنند. Signature Kitchen Suite با قابلیت‌های کنترل و نظارت از راه دور که در هماهنگی با سایر دستگاه‌های خانه هوشمند ThinQ مورد استفاده قرار می‌گیرد، راه‌حلی را برای همگام شدن با پیشرفت‌های سریع فناوری طراحی کرده است و اطمینان می‌دهد که خانه هوشمند شما برای سال‌های آینده به‌طور هوشمندانه از اولویت‌ها و نیازهای شخصی شما آگاه است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات Signature Kitchen Suite با فناوری ThinQ و مشاهده اینکه چگونه می توانند در سبک زندگی شما قرار بگیرند، به سایت مراجعه کنید. www.signaturekitchensuite.com.

گرگوری هان سردبیر دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید