اوه، من عاشق یک پست پلان زمین هستم – بیانیه ای که مطمئناً 14 سال پیش به عنوان یک آرایشگر نمی گفتم. اما به محض اینکه خواندن آنها را “یاد بگیرید”، دنیا باز می شود و من می توانم ساعت ها (که خطرناک است) آنها را بررسی کنم. برای وبلاگ، آن‌ها را ساده‌سازی می‌کنیم و از نظر بصری برای کسانی که هنوز «پایه‌های پلان کف» خود را دارند جذاب‌تر می‌کنیم، اما برای همه شما آدم‌های عجول و علاقه‌مندان به طراحی، امروز به شما اختصاص داده شده است. این خانه جدید ساخت و ساز برادرم است که در کنار رودخانه در پورتلند ساخته می شود. آنی آشر معمار، جی پی میسی است ساخت سفارشی سیرا پیمانکار عمومی است و مکس همفری و من بخش زیادی از آن را به صورت مشترک طراحی کرده ام.

نیازها و خواسته های چیدمان

 1. چهار اتاق خواب – یک سوئیت اصلی، 2 اتاق برای کودکان و 1 اتاق مهمان. من و کتی (همسر برادرم) هر دو دوست داریم همه اتاق‌های خواب را در یک طبقه، اما در انتهای مختلف برای حفظ حریم خصوصی داشته باشیم (این را در Mountain House داریم و بهترین است). آنقدر نزدیک که صدایشان را بشنوی، اما آنقدر دور که نتوانند صدایت را بشنوند. 🙂
 2. چهار و 1/2 حمام – همانطور که من این را می نویسم زیاد به نظر می رسد، اما منطقی است. 1) اتاق پودر طبقه اول برای اکثر مهمانان (این حمام 1/2 است)، 2) حمام اتاق برای دوش های بعد از رودخانه (و حمام مهمان ثانویه برای تصادف کنندگان در اتاق خانواده)، 3) حمام اولیه، 4) مشترک بچه ها و 5) حمام کوچک مهمان. اگر شما آن را بسازید، می آیند (و خب، به حمام بروید؟).
 3. به حداکثر رساندن مناظر رودخانه بسیار مهم بود، اما دارایی آنها رو به رودخانه نیست – این قطعه زمینی است که عمود بر آن است، نه در کنار آن. آنی علیرغم این چالش، کار فوق العاده ای انجام داد و نماهای زیادی را اجرا کرد.
 4. آنها یک پلان طبقه باز برای نشیمن/ناهارخوری و آشپزخانه می‌خواستند، اما بسیار معمولی (برای تماشای ورزش‌های زیاد و حضور مردم) و همچنین یک اتاق بازی/خانواده بسته برای «هور زدن بچه‌ها و آشفتگی». بله، این یک خانه مهمانی است، من فقط می خواهم آن را بگویم.
 5. کن آدم بزرگی است و دوست دارد در فضاهای تخریب ناپذیر وجود داشته باشد، بنابراین ارتفاع سقف ها و عرض راهروها سخاوتمندانه است.
 6. آنها می خواستند یک جریان داخلی/خارج عالی بین نشیمن/آشپزخانه و پاسیو/رودخانه داشته باشند. در حالی که در اینجا باران زیادی می بارد، تابستان ها با 75 درجه با شکوه و سرسبز هستند، بنابراین ما از ژوئن تا اکتبر در داخل و خارج زیاد زندگی می کنیم.
 7. نور طبیعی بسیار زیاد – تعجب می‌کنم که آن‌ها آن را از کجا آورده‌اند. آنی کار بسیار خوبی انجام داد تا مطمئن شود نوری که دریافت می‌کنند از جهت درست می‌آید (معروف به نور خشن غربی در اتاق خواب آنها نیست، و غیره).

بزرگترین چالش

دو چالش بزرگ، شکل زمین و این واقعیت بود که این زمین در یک دشت سیلابی قرار دارد. دارایی آنها، خود زمین، در واقع بسیار طولانی و لاغر است و به رودخانه ختم می شود، بنابراین در حالی که آنی می خواست منظره را به حداکثر برساند، قرار نبود هر اتاقی بتواند آن را ببیند. دشت سیلابی به این معنی بود که طبقه همکف محل زندگی باید حداقل 7 دقیقه بالاتر از مسیر ورودی باشد که شما وارد سایت می شوید. بزرگترین ترس کیتی و کن این بود که به دلیل دشت سیلابی، خانه آنها غول پیکر و شبیه جعبه بزرگی باشد که روی تپه نشسته است. بنابراین اولین وظیفه آنی این بود که با هر دوی این مسائل با حجم زیادی برخورد کند که به کاهش مقیاس خانه با ورود شما به سایت و به حداکثر رساندن نماها از اتاق های مهم کمک کرد. (توجه داشته باشید که شما مجاز به داشتن یک گاراژ/منطقه انباری در دشت سیلابی هستید، نه یک منطقه کامل/نشیمن – بنابراین ما خوش شانس بودیم که توانستیم گاراژ را در زیر طبقه همکف قرار دهیم). بنابراین با آن، آنی توانست خانه را به دو بخش تقسیم کند – یک بخش دو طبقه که همه اتاق خواب ها در طبقه دوم قرار دارند و یک بخش 1 طبقه در جنوب که اجازه می داد اتاق نشیمن طاق شود.

READ  ده اتاق خواب دنج کابین که غرق در طبیعت هستند

این منظره از رودخانه است – اتاق نشیمن در سمت چپ است، به اتاق غذاخوری و آشپزخانه در سمت راست باز است، اتاق خواب اصلی در بالای آن و بقیه اتاق خواب ها در پشت آن قرار دارند. تمام طبقه اول به حیاط خلوت باز می شود که به رودخانه منتهی می شود. آنی مطمئن شد که همه اتاق‌ها منظره زیبایی داشته باشند، زیرا هر دو قسمت جلویی و پشتی به روش‌های مختلف دوست‌داشتنی هستند (در حالی که طرفین همسایه هستند). حتی اتاق مهمان (ساندویچ شده در وسط) پنجره ای دارد که برای دیدن رودخانه بیرون می آید.

پس چگونه طبقه اصلی خود را اگر ساخت و ساز جدید است، چید؟ ایده هایی از خود معمار

 1. برای من یکی از اقلام بزرگ در یک خانه انواع مختلف گردش است. و به نظر می رسد که گردش خون به آشپزخانه همیشه باید تا حد امکان کارآمد باشد، زیرا شما بیش از هر مسیر دیگری در حال پیمودن آن هستید و معمولاً هدفمندتر است..
 2. من دوست دارم برای رسیدن به آشپزخانه از اتاق های دیگر عبور نکنم و راهروی آشپزخانه را دوست دارم. این امر چیدمان مبلمان را در اتاق نشیمن و اتاق ناهارخوری آزاد می کند و مسیری سریع به آشپزخانه که همه ما می خواهیم به شما ارائه می دهد.
 3. حمام های پودری نیاز به حریم خصوصی دارند. سعی می کنم طوری باشد که درب حمام پودری از هیچ یک از اتاق های اصلی مانند اتاق نشیمن، اتاق غذاخوری یا آشپزخانه دیده نشود. هیچ چیز مثل رفتن به حمام نیست و کل مهمانی شام به شما خیره شده است. یا وقتی مهمان دارید و فرزندتان بدون بستن در به دستشویی می رود.
 4. برای ماشین لباسشویی و خشک کن، معمولاً در کنار اتاق خواب بله، اما خودتان و محیطتان را بشناسید. برای مناطق گل آلود یا شنی، ممکن است بخواهید به داشتن W/D در محل گلخانه فکر کنید تا مطمئن شوید که ماسه/گل را در خانه دنبال نمی کنید. یا در این مکان‌ها، سعی کنید بین درب پشتی و اتاق لباس‌شویی فرش نباشد تا کف اتاق راحت‌تر تمیز شود. این از کسی می آید که در یک خانواده بسیار بسیار لجن آلود زندگی می کند 🙂
 5. و در آخر، آن نقاط نامرتب در خانه شما وجود دارد که برای تمیز کردن آنها بسیار تلاش می کنید، اما هرگز تمیز نمی مانند و باعث استرس شما می شود (منطقه سقوط، خیلی؟). آن‌ها را بفهمید و به راه‌های هوشمندانه‌ای نگاه کنید که آنها را عملکردی نگه می‌دارد، اما کاملاً خارج از دید، بنابراین می‌توانید بدون دیدن آنها خانه خود را ترک کنید یا به رختخواب بروید.

بدیهی است که ما تکرارهای زیادی از این طرح ها انجام دادیم، بنابراین با وجود 6 آشپز در آشپزخانه (2 طراح، 1 معمار، یک GC با تجربه و 2 صاحب خانه صاحب نظر) چند سال پیش تصمیم گرفتم که این روند را به روی توده ها باز نکنم. در حالی که من همیشه پیشنهادهای بسیاری از خوانندگان را در مورد پلان زمین خود دوست داشتم و از آنها قدردانی کردم (هنوز می خواهم آنهایی از شما را که گفتید از شر دومین پله ما در خانه کوه خلاص شوید) ببوسم، همانطور که می توانید تصور کنید شک بیشتری ایجاد می کند. ، گزینه ها و استرس. پس این نهایی است 🙂

READ  ایده طراحی: سوئیچ ها و روکش های نور منحصر به فرد (گزینه های قدیمی شامل:))

همه ما از تجربیات و دیدگاه‌های خود ایده‌هایی داریم که بر اساس اندازه خانواده، سبک زندگی‌مان و غیره است. من تقریباً احساس می‌کنم که در مقابل پروژه مسئول هستم زیرا آن‌ها را به خوبی می‌شناسم که هر زمان آنی یا مکس سعی می‌کنند تشویق کنند. آن‌ها برای انجام حرکت بهتر و طراح‌تر که می‌دانستم برای آن‌ها هم کار نمی‌کند، نمی‌توانم از آن‌ها پشتیبانی نکنم. من واقعاً نمی خواستم آنها از عملکرد خانه برای آنها پشیمان شوند. و گوش کنید، بله، آنها خانه‌ای شیک دارند، اما آدم‌های شیک نیستند – آنها خانه‌نشینی هستند که دوست دارند مردمی برای تماشای بازی‌ها و بچه‌ها برای بازی داشته باشند. در حالی که این یک خانه نمایشی است، اما واقعاً باید برای آنها باشد. من به طور کلی درست بین یک طراح و یک مادر قرار می‌گیرم – جایی که می‌خواهم این را ببینم عالی، اما من همچنین می دانم که خانواده ای که همیشه ورزش تماشا می کند باید یک تلویزیون از آشپزخانه (و BBQ LOL) قابل مشاهده باشد. اینجا می رویم:

پلان نهایی طبقه اول

چیزهایی که باید بدانید – آنها عمدتاً از طریق پله ها (در وسط) از زیرزمین/گاراژ بالا می آیند، به همین دلیل است که منطقه گلخانه و دراپ (در مقابل انبار) آنجا هستند. و همانطور که آنی گفت، هر دو از نظر پنهان هستند.

بحث بزرگی در طبقه اول این بود که آیا آشپزخانه یا اتاق ناهارخوری باید رو به رودخانه باشد (فقط جزیره را با میز ناهارخوری عوض کنید و وانمود کنید که کانتر/سینک زیر پنجره ها وجود دارد). در نهایت، می‌توانید مناظر زیبا را از همه جای آن اتاق ببینید و کتی/کن فکر می‌کرد که لذت بردن از بهترین منظره هنگام نشستن دور میز مهم‌تر است، نه هنگام پختن یا شستن ظرف‌ها (آنها کباب‌پزهای بزرگی هستند اما آشپزهای بزرگ نیستند. ).

READ  هتل آلزاس LA توسط Home Studios طعم مدیترانه ای دارد

پلان طبقه دوم

همانطور که می بینید، اتاق آنها در طرف مقابل اتاق بچه ها قرار دارد اما هنوز آنقدر نزدیک است که احساس نزدیکی کنید. من این چیدمان را خیلی دوست دارم. آنی با قطع نشدن خطوط دیدنی کار بسیار خوبی انجام داد – به این معنی که درها کاملاً ردیف می شوند و هیچ چیز جلوی چشم شما را نمی گیرد. این بدیهی است که یک حرکت امروزی تر است (من مطمئن هستم که آنی توضیح علمی تری خواهد داشت) اما وظیفه معمار این است که نماها، نور، کار با عناصر (باد، خورشید) را به حداکثر برساند و نه تنها به نحوه جریان شما فکر کند. از طریق یک فضا اما آنچه را که از کجا می بینید (و اغلب نقاط دیدنی تمیز در خانه های مدرن ترجیح داده می شود).

تا الان چه آموخته ام؟

خب، یعنی من خیلی ترجیح می‌دهم پول دیگران را خرج کنم و برای خانه‌های دیگران تصمیم بگیرم:) اما جدا از این، در حالی که ساخت‌وساز جدید در قسمت جلویی دلهره‌آور است (و از نظر مالی هنوز هم برای من ترسناک‌تر است)، کمتر است. برای صاحب خانه و طراح استرس زا است زیرا بخش عمده ای از چشم انداز و کار از معمار (و مهندس، GC) ناشی می شود. من مثل یک برادر/دوست در این مورد وزن کردم، اما می‌دانستم که هر چیزی که آنها روی آن فرود می‌آیند، می‌توانیم کارهای سخت و اثاثیه را زیبا کنیم. بنابراین در حال حاضر من قطعا یک ساخت جدید در آینده خود انجام خواهم داد.

من خیلی چیزها یاد گرفته ام آنی و حداکثر از تجربیات فراوان آنها که آشکارا با من متفاوت است. ما در مورد برخی چیزها که به نظر من بسیار هیجان انگیز است، اختلاف نظر داشتیم، و نشان می دهد که در فرآیند خلاقانه ساخت یک خانه، فقط چند حق و نادرست واقعی وجود دارد (ما همچنین از نظر بنیادی و سبک در اکثر موارد، خدا را شکر توافق کردیم).

از آنجایی که اینجا خانه برادر من است (و پلان زمین کار تمام شده است) شما می توانید نظر دهید، اما به یاد داشته باشید که آنها قبل از انتشار نظارت می شوند، بنابراین نیازی به نوشتن هیچ فکری نیست که ممکن است باعث ایجاد احساس بد در هر کسی شود. آنها در معرض خطر قرار گرفتن در وبلاگ هستند (و من نمی توانم تصور کنم که آنها پس از 14 سال پوست ضخیم من را بزرگ کرده اند)، بنابراین بله، من از برادر بزرگترم محافظت کنید 🙂

*باز کردن تصویر توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید