دو سال پیش، یک بررسی «سرگرم کننده» در آخرین لحظه با بودجه بسیار کم در این مورد انجام دادم HigherDOاسE پتو سونا با آیفون مال گرفته شده است (برخی از محتوای همه گیر هنوز مرا آزار می دهد و در عین حال باعث لبخند من می شود). من در آن زمان یک سال و نیم از آن استفاده می کردم، و از آنجایی که هر فردی که آن را می دید همه چیز را از من می پرسید، فکر کردم شما هم کنجکاو خواهید شد. بنابراین من پست OG را با یک بررسی دقیقه به دقیقه بیشتر نوشتم (و در آن پست، در مورد مزایای آن صحبت می کنم – هم آنهایی که می توانید ثابت کنید و هم آنهایی که نمی توانید). و گوش کن، متوجه شدم که این برای همه نیست و خوب است! فقط فردا برگرد بنابراین، وقتی اخیراً برای حمایت مالی از برخی از شبکه‌های اجتماعی با جدیدترین نسخه خود تماس گرفتند، گفتم بله (علیرغم اینکه یک مشارکت خانگی یا طراحی نیستم) زیرا هنوز هم چیزی است که من واقعاً دوست دارم و از آن استفاده می‌کنم، و شاید شما هم به این چیزها علاقه دارید. من شخصاً دریافته ام که یک تقویت کننده خلق و خوی بزرگ است (به ویژه در ماه های زمستان) و به من چیزی می دهد که هر شب منتظرش باشم. و من تنها نیستم – بدیهی است که سونا در آمریکا در حال انجام است (از دیرباز در اروپای شمالی مورد علاقه بوده است) و به طور جهانی برای سلامت جسمی و روانی شما مفید است. این یک شبه علم نیست، شما (در حالی که بسیاری از چیزهای دیگر که من موافقم می توانند چنین احساسی داشته باشند). اما بسیاری از ما اتاق یا بودجه ای برای سونای خانگی نداریم (اگرچه، من دارم روی آن کار می کنم TBH) بنابراین این پتو IMHO یک جایگزین عالی برای کسانی است که از مزایای جسمی و روحی سونا می خواهند. اما روی مبل ما یا روی تخت.

چگونه کار می کند:

پتو سونا

باز هم، پست اول مفصل تر است، اما اساساً این یک کیسه خواب است که از گرمای مادون قرمز برای نفوذ به اعماق بدن از طریق پوست شما استفاده می کند (سونای بخار سنتی نیز واقعاً برای شما خوب است). فوایدی که من احساس می‌کنم تقویت خلق و خو، تعریق (که همیشه احساس خوبی دارد) است و اکثر دانشمندان می‌پذیرند که برای گردش خون و سلامت قلب و عروق عالی است (جریان خون رگ‌های خونی شما را مانند ورزش منبسط می‌کند و شل می‌کند). بله، شما کالری بیشتری نسبت به زمانی که در آنجا دراز می کشیدید می سوزانید، اما ردیابی آن و نه اینکه چرا این کار را انجام می دهم دشوار است. من فقط عاشق هورمون‌های شادی هستم که ترشح می‌شوند (مخصوصاً بعد از آن) که برای چند ساعت با من می‌مانند و شب‌ها عمیق‌تر و طولانی‌تر می‌خوابم. این تمام تجربه و دیدگاه شخصی من است (و این پست توسط HigherDOSE حمایت نمی شود، فقط رسانه های اجتماعی در اینستاگرام – بنابراین بله، ما یک پست رایگان به آنها می دهیم اما مجبور شدم اولین پست را دوباره انجام دهم تا عکس های بهتری ارائه کنم).

READ  خلاصه کامل ورودی خانه مزرعه + آنچه که در آینده اتفاق می افتد

پس چیکار میکنی؟

خوب، شما دمای خود را انتخاب می کنید (من 8 یا 9 هستم) و 10 دقیقه طول می کشد تا گرم شوید قبل از اینکه وارد شوید. ) یا اگر حوله آنها را دارید، می توانید برهنه داخل آن بروید (من هنوز این کار را انجام نداده ام، اما هفته آینده این کار را انجام خواهم داد، زیرا تازه دوباره حوله ام را پیدا کردم و به نظر خیلی جالب می رسد). قبل از اینکه وارد شوید، مطمئن شوید که تمام وسایل مورد نیاز خود (کیندل، ریموت، آب، تلفن، ساعت اپل یا مانیتور قلب در صورت انجام این کار) در دسترس بوده و به مدت 50 دقیقه در آن دراز بکشید (مطمئن شوید که ساعتی را که فشار داده اید را پیگیری کنید. دکمه برای شروع، زیرا 60 دقیقه بعد خاموش می شود، اما هیچ تایمر یا نشانگر شمارش معکوس روی دوشاخه وجود ندارد، که ای کاش وجود داشت).

من به شدت توصیه می‌کنم تلویزیون بی‌معنا را تماشا کنید (چه برنامه‌های طراحی شبکه Magnolia، اما در واقع چیزی در مجموعه The Bachelor) زیرا تمرکز بر روی یک کتاب، پادکست یا یک برنامه خوب را دشوارتر می‌دانم. یا شاید به این دلیل است که من هرگز نمی توانم تلویزیون تماشا کنم و حداقل یک یا دو ساعت در روز پادکست برای قدم زدن توله ها و برایان و من هر شب در رختخواب کتاب می خوانم، بنابراین این زمان پخش تلویزیونی MAMA’S GARBAGE است.

در اینجا کاملاً آرام به نظر می‌رسم که انگار دارم چرت می‌زنم، اما به من اعتماد کن، جزیره عشق درست روبروی من است مدل پتو جدیدهمانطور که می بینید به جای نوار چسب دارای زیپ است که بسیار بهتر است. اگر کنجکاو هستید که یک دقیقه به دقیقه خراب شود، دوباره پست اول را بخوانید. اما خلاصه این است که برای 30-40 دقیقه اول فوق العاده خوشایند است، اما 20-30 دقیقه آخر می تواند چالش برانگیز باشد (اما ارزشش را دارد). بدیهی است که اگر می‌خواهید فقط احساس خوشایندی داشته باشید، می‌توانید تنظیمات پایین‌تری انجام دهید، اما من دوست دارم آن را عرق کنم و واقعاً می‌دانم که بدنم به چالش کشیده می‌شود (اما من یک معتاد به اندورفین نیز هستم و دوست دارم به سردی در وان حمام فرو بروم. ، پس دوباره، این برای همه نیست).

در پایان، من به شدت عرق کرده بودم، احساس گرما می کردم و آماده بودم که بیرون بیایم و آن “اندورفین های تسکین دهنده” را دریافت کنم. تا آخر شب در روحیه عالی بودم. و بسیاری از مردم تعجب می کنند که آیا ناخوشایند و بو است و پاسخ این است که “مال من نیست”. بیشتر عرق من روی لباس و موهایم یا روی حوله است، اما خود کیف خشک می ماند، اما می فروشند. یک اسپری پاک کننده برای کسانی که فقط می خواهند، می دانید، نفرت انگیز نباشند.

READ  فروشگاه Google که توسط Reddymade طراحی شده در نیویورک افتتاح می شود

و شما بروید. معمولاً این کار را در شب انجام می‌دهم – یا از ساعت 6:30 تا 7:30 بعد از شام، اگر بچه‌ها مشغول تماشای چیزی در اتاق خانواده هستند یا 8:30 تا 9:30 بعد از ظهر بعد از خواب. اما این روز ما آن را در ساعات کاری با کیتلین و امیلی فیلمبرداری کردیم و باید بگویم که بقیه شب والدین انفرادی را بسیار شادتر و سالم تر کرد. مثل انجام یک تمرین کوچک در پایان روز است که به نظرم جعبه بزرگی است و کاملاً میل من به یک لیوان شراب را محدود می کند.

ماسک صورت مادون قرمز

ماسک صورت قرمز لایت

اکنون برای یکی از وحشتناک ترین اختراعات سلامتی موجود در جهان – ماسک صورت نور قرمز. من، مانند بسیاری از شما، مدتی است که در مورد این موضوع می شنوم و به نظر می رسد که شواهد حکایتی بر مزایای این کار نیز افزوده می شود. من فقط چند بار از آن استفاده کردم، بنابراین نمی توانم صادقانه بگویم که پوست من را تغییر داده است، اما می گویم که افراد زیادی هستند که می گویند کلاژن را افزایش می دهد (چیزی که من به روشی غیر تهاجمی به آن علاقه زیادی دارم. ) و به آکنه کمک می کند.

آن را روی سر خود می بندید (که ناراحت کننده نیست) و با نور مادون قرمز نفوذ می کند.

در حین پوشیدن سگ یا کودک خود راحت باشید. بچه های من طرفدار نیستند 🙂

بنابراین اساساً شما فقط می‌نشینید و آن را برای یک جلسه 10 یا 20 دقیقه‌ای می‌پوشید. متوجه شدم که دوست ندارم چشمانم باز باشد (اگر بخواهید با کاورهایی به سبک سالن برنزه کردن همراه است) بنابراین بیشتر وقت پادکست برای من است تا کار یا تماشای تلویزیون. من یک دانشمند نیستم، بنابراین مطمئن نیستم که نور برای چشم شما مضر است، بنابراین لطفاً دستورالعمل ها را بخوانید و عینک را بپوشید.

اما در مجموع، من امسال این را جدی می‌دهم، زیرا مقالات بیشتری را می‌خوانم (نه از هیچ برندی، بلکه توسط متخصصان پوست) که می‌گویند در تولید کلاژن (که پوست شما را پر و درخشان نگه می‌دارد) بسیار مؤثر است. و آنچه که با افزایش سن از آن کم می شویم). بنابراین شاید یک سال دیگر یک بررسی واقعی برای شما داشته باشم که در آن بتوانم بگویم این ماسک وحشتناک آسان دو بار در هفته من را پیر کرد. مشکل IMHO در مورد محصولات زیبایی موضعی این است که ردیابی آنچه واقعاً مؤثر است واقعاً دشوار است مگر اینکه استفاده از آن را جدا کنید، هر روز عکس بگیرید یا هیچ چیز دیگری را در روال خود تغییر ندهید (از جمله رژیم غذایی / تغذیه / سبک زندگی). می‌توانم به شما بگویم که چقدر احساس یک لوسیون صورت روی پوستم را دوست دارم، اما گفتن اینکه «لوسیون XYZ» چین و چروک‌ها را در چند هفته کاهش می‌دهد، سخت است که بگوییم آیا محصولات دیگری را هم امتحان می‌کنم یا ثابت نمی‌مانم. این همه برای گفتن است که اگر متعهد به استفاده از این دو بار در هفته به مدت شش ماه نباشم، مطمئن نخواهم بود که چه اثرات مثبتی را می توانم به آن نسبت دهم و اثربخشی آن را برای خودم ببینم. بنابراین برنامه امسال من این است – به امید اینکه بتوانم تفاوتی را ببینم، بیشتر از آن استفاده کنم. و اگر متوجه بهبودی شدم، مانند بسیاری از افراد دیگر، به شما می گویم، قول می دهم.

READ  Home Studios میخانه The Wren را در Bowery نیویورک تازه می کند

از اینکه در این پیگیری عجیب و غریب برای بررسی محصولات سلامتی جدید که می‌دانم برخی از شما چشمانتان را می‌چرخانید در حالی که دیگران واقعاً از تجربه من قدردانی می‌کنند، با من همراهی می‌کنم. این تبدیل به یک عادت نمی شود، اما مطمئنا از همه آن لذت می برم. و با تشکر از HigherDOSE برای حمایت مالی قرقره و داستان ها (نه این پست وبلاگ). اکنون، نمی توانم به اندازه کافی روی این موضوع تاکید کنم – این پتو ارزان نیست و بزرگ است، بنابراین چیزی نیست که بخواهید آن را داشته باشید و از آن استفاده نکنید. اگر می توانید قبل از خرید برای یک یا دو جلسه به یک اسپا سونا مادون قرمز بروید و مطمئن شوید که قبل از سرمایه گذاری آن را دوست دارید (این کاری است که من انجام دادم). اگر واقعا از گرم بودن لذت نمی برید، احتمالاً از این استفاده نخواهید کرد و من نمی خواهم پول خود را برای آن هدر دهید:)

*اوه و در آخر، اگر اولین موردی را خریداری کردید که بسته شدن نوار چسب دارد، فکر نمی‌کنم نیازی به ارتقاء به این نسخه زیپ جدیدتر داشته باشید. مطمئناً بدون شکاف‌های هوایی که ممکن است اتفاق بیفتد، ساده‌تر و براق‌تر است، اما اولین مدل برای من هنوز هم عالی کار می‌کند.

خداحافظ من و چهره شاد و عرق کرده ام 🙂

*عکس ها توسط کیتلین گرین

The post آیا پتوی سونا من بعد از سه سال هنوز موثر است؟ نقد من اینجاست اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید