سلام دوستان – آیا به من اعتماد دارید؟ از آنجا که من در طول 2 سال گذشته با پارچه های باورنکردنی ضد حیوان خانگی/کودک-/کودک-/بی نظمی-بزرگسالان زندگی می کنم و آزمایش می کنم. سرانجام آماده برای به اشتراک گذاشتن جوانب مثبت و منفی صادقانه. درست است، عزیزم: امروز، ما در مورد آن صحبت می کنیم SUNBRELLA. احتمالاً با این نام آشنا هستید (شاید حتی در حین صحبت کردن، مقداری پارچه Sunbrella را روی مبلمان فضای باز خود تکان دهید!)، اما من آن را در تعداد زیادی از برنامه های کاربردی مختلف آزمایش کرده ام – پرده ها! بالش ها! کوسن های فضای باز! تودوزی داخلی! – و از آن زمان تجربیات دست اول زیادی را جمع آوری کرده ام که هیجان زده هستم تا آن را به همراهان دوستدار خانه خود منتقل کنم. احتمالاً شما در چند سال گذشته مطالب مبهم من در مورد این مطالب را در پست های مختلف وبلاگ خوانده اید، اما من بسیار هیجان زده هستم که با این برند (!!!) همکاری کنم تا افکارم را در یک مکان جمع آوری کنم.

بنابراین اگر تا به حال فکر کرده اید که آیا پارچه Sunbrella راحت است، یا تمیز کردن آن آسان است، یا مقاوم در برابر لک، یا دوستدار حیوانات خانگی است… خوب، من تمام پاسخ هایی را که تا به حال به آن نیاز دارید در زیر آورده ام. (Spoiler: I LIVED IT, I Loved IT.) بیایید آن را به ابتدای سفر من برگردانیم…

الهام OG من

… یا، اوه، بهار 2021. (همان چیز.) من این عکس‌ها را از عرشه خانه کوهستانی ام دیدم، گواهی پارچه Sunbrella او را خواندم و بلافاصله #آرامش کردم. مقاوم در برابر آب و هوا؟ مقاوم در برابر محو شدن؟ مقاوم در برابر لک؟ در فروشگاه‌هایی که قبلاً از آنها حمایت می‌کنم پیدا کردن آن آسان است؟ فروخته شد. ببینید، من در آن زمان روی فضای بیرونی خودم کار می‌کردم – یک بالکن کوچک 4×10 اینچی، درست خارج از یک جاده 6 لاین اصلی در لس‌آنجلس (بنابراین، اوه، اساساً برعکس عقب‌نشینی کوهستانی ایده‌آل Em) – و من تصمیم گرفتم در چند قطعه با پارچه Sunbrella برای خانه خودم سرمایه گذاری کنم.

اولین اجرای آزمایشی من

و شما، من خیلی خوشحالم که این کار را کردم. من آن پانل های پرده راه راه کابانای شیرین ساخته شده با پارچه Sunbrella را در تابستان سال 2021 آویزان کردم و پس از نزدیک به 2 سال قرار گرفتن تقریباً روزانه در معرض نور خورشید هنوز کاملاً جدید به نظر می رسند (همانطور در مورد بالش ها – به زیبایی خود را حفظ کرده اند).

با این حال، قسمت مورد علاقه من، کوسنی بود که برای صندلی عاشقانه حصیری دست دومم برداشتم. این چیز از هر نظر فراتر از انتظارات من بود – پارچه به راحتی با یک حوله مرطوب و مقداری صابون تمیز می شود (برای کسانی از ما که در نزدیکی جاده ها زندگی می کنیم و اغلب دارایی های خود را در فضای باز پوشیده از یک لایه غبار سیاه می بینیم ضروری است). مقاوم در برابر کپک و کپک (من احساس بدی نداشتم که آن را در طول طوفان های شدید بارانی که در سال 2023 داشتیم بیرون بگذارم، که برای ما که فاقد ذخیره سازی هستیم، عالی است) و نکته مهم: پس از آزمایش های زیاد، من می توانم تأیید کنم که Sunbrella یک انتخاب پارچه عالی برای صاحبان حیوانات خانگی است.

READ  Bunch Design آپارتمان رنگارنگ مادربزرگ را به خانه ای در لس آنجلس اضافه می کند

باف، گربه‌ی من، وقت زیادی را اینجا صرف این کوسن می‌کند – درست کردن بیسکویت (خمیر کردن؟ می‌دانید، اصطلاح منطقه‌ای شما هر چه باشد :))، کشش زیر نور خورشید، بازی کردن، پریدن، زوم کردن، آن همه جاز – و در حالی که هیچ پارچه ای کاملاً تخریب ناپذیر نیست، چیزهای موجود در اینجا واقعاً در برابر عناصر مقاومت می کنند. برای این منظور، می‌دانستم که پارچه Sunbrella بادوام‌ترین انتخاب برای روکش داخلی من نیز خواهد بود.

صبر کن، می توان آیا از پارچه Sunbrella در مبلمان داخلی استفاده می کنید؟

آیا می توانید گاومیش را تشخیص دهید؟

شما مطمئنا می توانید! و به طور گسترده ای در بسیاری از مقاصد خرده فروشی EHD مورد علاقه ما حمل می شود. جستجوی من برای مبلمان داخلی، مقاوم در برابر لک و دوستدار حیوانات خانگی برای خانه، مرا به این موضوع رساند میچل گلد + باب ویلیامز، که دارای تنوع بسیار دوست داشتنی پارچه سانبرلا است.

من روی پارچه بافت سبد پرفورمنس Sunbrella فرود آمدم (در «بادام»، در صورتی که بخواهید مطابقت داشته باشید!) زیرا عاشق بافت آن شدم – کلاسیک و جاودانه به نظر می رسید، اما بافت نیز بسیار محکم و قابل بخشش بود و به راحتی قابل استفاده بود. طولانی مدت نگه دارید (و برای ثبت، MG+BW مجموعه بسیار خوبی از انواع دیگر پارچه های سانبرلا را حمل می کند! من به بافت کتان دو رنگ Sunbrella و پارچه شنل Sunbrella آنها توجه کردم. این صندلی ها، اما بسیار خوشحالم که بر روی سبد بافی فرود آمدم.

آیا راحت است؟

بله، خیلی وقت است. من فکر می‌کنم که بسیاری از مواقع، وقتی مردم «پارچه اجرایی» را می‌شنوند، به «بوم» فکر می‌کنند. (مجرم به عنوان اتهام.) و در حالی که می توانید کاملاً از بوم در داخل خانه استفاده کنید، گزینه ها و بافت های بسیار بیشتری برای انتخاب وجود دارد! نمونه موردی: بافت بافت سبد Sunbrella که من روی آن قرار گرفتم فقط لوکس به نظر نمی رسد – همچنین احساس بسیار خوبی دارد. نرم و راحت است و در عین حال به اندازه کافی سخت است که بتواند در برابر زندگی روزمره مقاومت کند.

READ  ده فضای داخلی با کاشی کاری به سبک مدیترانه ای

آیا واقعاً در برابر لکه مقاوم است؟

بله، متشکرم. من این صندلی‌ها را در سپتامبر 2022 تحویل گرفتم و تودوزی‌ها در ماه‌های بسیاری که از آن زمان می‌گذرد، کاملاً سهم خود را از ریخت و پاش و لحظه‌های «اووو» دیده است. درست است، من به طور تصادفی در سراسر این صندلی حدود یک هفته پس از تحویل آن خاک شدم. (برش بازوها برای کسانی که دوست دارند پاهای خود را از زیر آن بالا بکشند بسیار مناسب است – فقط فراموش کرده اند که من صندل پوشیده ام!) در ابتدا خیلی اعصاب خردکن بود – اگر قبل از اینکه فرصتی پیدا کنم مبلمان جدیدم را خراب کرده بودم. این را در دنیا منتشر کنید؟ – اما بعد به یاد آوردم که دقیقاً چنین وضعیتی وجود دارد چرا من می خواستم از پارچه Sunbrella در مبلمان داخلی خودم استفاده کنم.

تمام پارچه‌های Sunbrella با فناوری تولید می‌شوند که هر الیاف را با رنگ و رنگدانه‌های تثبیت شده در برابر اشعه ماوراء بنفش قبل از چرخاندن به نخ و بافته شدن اشباع می‌کند، به این معنی که می‌توانید به راحتی در هنگام وقوع زندگی، آشفتگی‌ها را پاک کنید. دقیقاً مانند بالشتک‌های پاسیو من، تمام لجن‌ها و تفاله‌ها به راحتی با کمی آب و صابون پاک می‌شوند. بحران جلوگیری شد (اگر قطعه ای را انتخاب می کنید که دارای پوشش لغزنده است، می توانید پارچه Sunbrella خود را مستقیماً داخل ماشین لباسشویی بیندازید!) به همین دلیل است که ما می توانیم چیزهای خوبی داشته باشیم. 🙂

آیا دوستدار حیوانات خانگی است؟

کاملا. و در حالی که من فقط می‌توانم از تجربه‌ای که با پارچه Sunbrella و گربه‌ای که عاشق بالا رفتن و پنجه زدن است صحبت کنم، این پارچه را به همه صاحبان حیوانات خانگی توصیه می‌کنم. نگاه کنید – مبلمان طولانی مدت و با کیفیت یک سرمایه گذاری است (آنطور که باید باشد!) و منطقی است که با انتخاب پارچه ای که بهترین شانس ممکن را برای بقا به قطعات شما می دهد از آن سرمایه محافظت کنید، می دانید؟

در حالی که نمی‌خواهم ادعای خارق‌العاده‌ای داشته باشم، از این که بافت سبد سبد پارچه Sunbrella که من انتخاب کردم، در برابر فرسودگی روزانه باف، تقریباً 13، بسیار راضی بودم. گربه یک ساله که حرکات تند و زوم ثابتش می تواند رقیب هر بچه گربه ای باشد. من قطعا او را تشویق نمی‌کنم که از این صندلی‌ها به‌عنوان یک پست خراش‌دار استفاده کند، اما احساس می‌کنم این آزادی را دارم که کمی باارزش باشم. این عالی است که بتوانم بنشینم و از مبلمانم لذت ببرم بدون اینکه نگران این باشم که در آستانه نابودی دائمی است، می‌دانی؟ (ص. صاحبان سگ، می توانید گواهی دست اول Em را در مورد انتخاب Sunbrella برای گوشه غذاخوری اش در اینجا بخوانید!)

READ  Formoral یک فروشگاه مراقبت از پوست است که شبیه "سیاره کویر" است

TL;DR – بله، پارچه Sunbrella ارزش سرمایه گذاری را دارد

بله، داشتن فرصتی برای نوشتن این پست بسیار لذت بخش است. توصیه‌هایم را ساده نمی‌گیرم، و نوشتن در مورد چیزی که آزمایش کرده‌ام (هم در داخل و هم در فضای باز!) که واقعاً آن را دوست دارم و به آن اعتقاد دارم، رویا بوده است. پارچه سانبرلا، من توانسته ام ظاهر زیبایی را که می خواستم (نرم، بافت، متناسب، تمیز و راحت) بدون هیچ یک از استرس ها یا بار ذهنی اضافی که معمولاً همراه با نگهداری از مبلمان سفید یا تودوزی شده به وجود می آید به دست بیاورم.

از آنجایی که پارچه Sunbrella به گونه‌ای طراحی شده است که در برابر سخت‌ترین آشفتگی‌ها مقاومت کند، برای کسانی که اغلب فضای داخلی آن‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد، بهترین انتخاب است. 🙂 من، فردی که مدام می ریزم (و آن پانچ هاوایی را همه جا می ریزم بلافاصله. مستقیما پس از گرفتن این عکس)، هنوز با پارچه Sunbrella همخوانی ندارم. بوف، گربه‌ای که ظاهراً در حال تلاش برای تبدیل شدن به کوه‌نورد برجسته کشور بدون گربه‌سنگ است، هم قابل مقایسه نیست! من در طول یک سال و نیم گذشته در مورد تجربه خود با این تهوع پارچه در تکه های کوچکتر نوشته ام و بسیار هیجان انگیز است که بتوانم تمام افکار و نظرات خود را در یک مکان به اشتراک بگذارم. (میشه بگی واقعا دوستش دارم؟)

اگر سوالی دارید من را در جریان بگذارید. در اینجا زندگی ما را کمی ساده تر و کمی زیباتر می کنیم. 🙂

این پست توسط Sunbrella حمایت شده است اما همه حرف ها و نظرات همه مال من است🙂

*طراحی شده توسط کیتلین هیگینز (من!)
**طراحی شده توسط امیلی بوزر
***عکس از سارا لیگوریا-ترامپ
(مگر این که خلاف آن قید شود:))

دیدگاهتان را بنویسید