در اینجا در Flooring.org، از ما سوالات زیادی در مورد محصولات بهبود خانه پرسیده می شود. مردم از ما می پرسند که کدام مصالح برای خانه هایشان بهتر است و در محدوده بودجه آنها مناسب است. از آنجایی که بسیاری از مشتریان ما از انجام پروژه های DIY لذت می برند، ما گاهی اوقات آنها را به انتخاب کفپوش های لمینت و وینیل خود ارجاع می دهیم. هر دو از دوام قابل قبولی برخوردار هستند و می توان آنها را با قیمت مناسب خریداری کرد. خرید مواد به صورت عمده قبل از نصب یک راه عالی برای شروع هر پروژه ای است. با این حال، یک سوال که بسیاری از مشتریان فقیر نمی پرسند این است که آیا می توانند این مواد را در گاراژ خود ذخیره کنند یا خیر. این نکته مهمی است که باید بدانیم، و ما تصمیم گرفته ایم به بهترین شکل ممکن به آن پاسخ دهیم.

آیا می توانید کفپوش لمینت و وینیل را در گاراژ خود ذخیره کنید؟

مدت زمان

چند فاکتور وجود دارد که باید قبل از ذخیره هرگونه فلز کفپوش در گاراژ خود در نظر بگیرید. قبل از شروع نصب، اول و مهمتر از همه، باید به این فکر کنید که چه مدت قرار است آنجا باشند. این امر به ویژه اگر در ماه های تابستان باشد صادق است. گرما و رطوبت که هر دو برای تمام مواد کفپوش بسیار مضر هستند، در ماه های تابستان شایع است. اگر در منطقه ای با آب و هوای مرطوب زندگی می کنید، ورقه ورقه و وینیل می توانند پیچ ​​خورده و منبسط شوند. بنابراین، اگر تصمیم دارید آنها را در گاراژ خود ذخیره کنید، بهتر است این کار را برای مدت کوتاهی انجام دهید.

READ  آملی دو شالارد خانه اش را در پاریس که زمانی کتابخانه بود به اشتراک می گذارد

آسیب احتمالی

بسیاری از مشتریان ما تصور می کنند که مواد کفپوش فقط پس از نصب و در معرض ریزش، تصادف و ترافیک پا در معرض آسیب هستند. در حالی که همه اینها می توانند ظاهر کفپوش شما را مختل کنند، موادی که کفپوش شما از آنها ساخته شده است در واقع قبل از نصب آسیب پذیرتر هستند. نگهداری مواد در گاراژ به این معنی است که مواد شیمیایی، حیوانات موذی، گرد و غبار و زباله ها می توانند باعث آسیب احتمالی شوند. بنابراین، به طور کلی ایده خوبی است که اجازه ندهید آنها بیش از حد بنشینند.

موقعیت مکانی بهتر

اگر نیاز دارید مواد کفپوش خود را برای مدت زمان مناسبی نگهداری کنید، توصیه می کنیم مکانی را انتخاب کنید که بتوان دما را تنظیم کرد و آنها را از خطرات احتمالی دور نگه داشت. یک کمد یا اتاق اضافی گاهی اوقات بهترین گزینه شماست.

Flooring.org

اگر به فکر به روز رسانی کفپوش خانه خود هستید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. از بهترین مطالب و پاسخ به تمام سوالات و نگرانی های شما، ما کارشناسانی هستیم که می توانید به آنها اعتماد کنید. به صورت آنلاین از ما دیدن کنید یا با تیم ما امروز با شماره 800-689-9006 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید