قبل از اینکه عصبانی شوید، این فقط یک بحث است. ما در وسط محوطه سازی هستیم (و ماه ها خواهد بود) و اخیراً 4، FOUR، مردم مختلف که من به او احترام می گذارم گفته اند: “شما باید به فکر چمن باشید. این عالی است و باعث می شود که بتوانید در تمام طول سال از چمن خود استفاده کنید. به علاوه این روزها باورنکردنی است. اولین بار ما با یک “اوه، نه” واکنش نشان دادیم. این یک مزرعه در اورگان است. اما پس از آن همان گفتگو ادامه داشت!

آیا چمن در شمال غربی اقیانوس آرام اتفاق می افتد؟

بنابراین این چیزی است که اتفاق می افتد – مردم به طور مخفیانه در حیاط خلوت خود چمن می گذارند – نه حیاط جلویی خود. زمستان مرطوب است، مطمئنا. و همه چیز خیلی سبز و سرسبز و زیبا است، اما به این معنی است که بازی در چمن بسیار گل آلود و خیس است. علاوه بر این، شکننده است و به راحتی می توان با سگ هایی که در اطراف می دوند، آشفتگی ایجاد کرد که می تواند این نقاط طاس بزرگ را ایجاد کند که به گودال گلی تبدیل می شود. خیلی عجیب است که علیرغم سبز بودن و رشد آسان در اینجا، چمن شما در بسیاری از ماه های سال غیرقابل استفاده دیده می شود. تابستان‌ها آنقدر خشک می‌شوند که اگر می‌خواهید سبز بماند، باید زیاد آبیاری کنید (همانطور که بسیاری از شما گفتید، اکثر مردم اجازه می‌دهند تا چمن‌هایشان در چند ماه آخر تابستان خاموش و قهوه‌ای شود و دوباره سبز شود. نوامبر).

از دیدگاه ما، چمن چیزی است که می توانید در کالیفرنیا نصب کنید (و ما انجام دادیم). خشکسالی شدیدی در آنجا وجود دارد و صادقانه بگویم، اگر حیاط خلوتی محدود دارید (مخصوصاً حیاطی که قرار نیست روستایی به نظر برسد) چمن واقعاً گزینه خوبی است.

READ  OMA گالری های طراحی را در موزه هنر بازسازی شده دنور نشان می دهد

تجربه ما با چمن

ما مخفیانه عاشق داشتن چمن در خانه کوهستانی بودیم. دوست داشتنی گل صفر. تعمیر و نگهداری صفر در برف و تابستان عالی است. سگ ها فقط می توانند بدود و بدود و کمی خاک روی آنها ناری باشد. به عنوان یک یادآوری در Arrowhead ما به دلیل خشکسالی مجاز به گذاشتن چمن واقعی نبودیم و حتی اگر داشتیم، تعمیر و نگهداری بسیار زیاد است (در زمستان یخبندان/خواب است، در تابستان به یک تن آب نیاز دارد). هرگز خیس نیست همیشه مفید. و ملک ما در آنجا سایه زیادی داشت بنابراین فقط در چند نقطه گرم شد. کل نصب 16 هزار دلار هزینه داشت که یک تن است، اما این یک تن است و تمام شده است و ما هرگز نباید به آن فکر کنیم.

آیا واقعی به نظر می رسد؟ هوم نه از نزدیک اما خوب بنظر میرسه. این بسیار باورنکردنی قابل استفاده و کاربردی است. بنابراین پس از اینکه نفر چهارم به ما گفت که این کار را انجام دهیم (دوباره اینها افرادی هستند که فکر می کنیم حس خوبی از سبک دارند و واقعاً زیبایی شناسی ما را دریافت می کنند) تصمیم خود را زیر سوال بردیم. چرا همه به ما می گویند در شمال غرب اقیانوس آرام چمن بگذاریم!!!؟؟؟؟ در اینجا افکار ما هستند:

  1. این یک ملک مزرعه است. و در حالی که ما باید آن را طراحی کنیم زیرا ساخت و ساز اساساً کاشت های اصلی را پاره کرده است، ما می خواهیم که روستایی و طبیعی به نظر برسد.
  2. ما نمی خواهیم این ملک شبیه یک “املاک” باشد یا ظاهر حیاط خلوتی آراسته داشته باشد. (هیچ چیزی مخالف آن نیست، اما فضایی که ما در اینجا می خواهیم). بنابراین، ما حتی از لبه‌های فولادی خودداری می‌کنیم و اجازه می‌دهیم علف‌ها و هر درختچه‌ای به نوعی در جنگل رشد کنند (برخلاف توصیه مداوم طراح منظر ما، هاها). راستش را بخواهید، ما فقط می‌خواهیم شبیه به رشد طبیعی آن در 50 سال پیش باشد (البته با اضافه شدن زمین توپ ترشی و یکی دیگر از امکانات مدرن ویژه که من حتی در موردش نگفته‌ام).
  3. اما پسر یک چمن خیس است و با سگ ها درگیر است. و سگ های ما (چون ما دو نفر داریم) عاشق تعقیب سریع یکدیگر هستند و خیلی گل آلود می شوند. این پایان دنیا نیست، اما مطمئناً آزاردهنده است. در حال حاضر نمی‌توانیم آنها را به دلیل کثیفی رها کنیم و باید سه بار در روز آنها را پیاده‌روی کنیم (که در بیشتر موارد من آن را دوست دارم و همیشه انجام خواهم داد، اما آنها می‌خواهند تمام روز را بیرون از خانه باشند. ما آنها را رها می کنیم این یک مصیبت کامل است که ما اغلب دوست نداریم با آن دست و پنجه نرم کنیم.
  4. اما این اورگان. اینجا سرزمین سرسبزی است که هر گیاهی در آن رشد می کند! وقتی چیز واقعی اینجا خیلی خوب رشد می کند، گذاشتن چیزی مصنوعی بسیار عجیب است. و من قبلاً در مورد مصرف آب برای آبیاری احساس بدی داشتم (و هنوز هم می خواهم به آن توجه داشته باشم) اما اینجا آنقدر باران می بارد که 9 ماه از سال تعطیل است (که باعث می شود انصافاً قورت دادن صورت حساب نصب آبیاری را بسیار سخت کند) . ما آن زیبایی طبیعی سرسبز از فضای سبز واقعی را می خواهیم.
  5. اگر منطقه کوچکی داشتیم که منطقی بود یا بیشتر پنهان بود، احتمالاً آن را در آنجا انجام می دادیم. اما شکل ملک خانه در وسط است و بقیه حیاط واقعاً در اطراف آن جریان دارد بنابراین تغییر آشکاری خواهد بود.
READ  هشت فضای داخلی خانه که در آن پرده های تمام قد حسی از درام می بخشد

بنابراین، سؤال این است، برای کسانی از شما که در آب و هوای بارانی غیر خشکسالی زندگی می‌کنید، آیا این یک چیز است؟ آن را داری؟ آیا کسی نمونه‌هایی از آن دارد که «واقعی‌تر» به نظر برسد؟ تقریباً مثل این است که درباره این حیاط خلوت های افسانه ای با چمن که “واقعی” به نظر می رسند می شنوید اما هیچ کس عکسی از آنها ندارد. برای من منطقی تر است که مردم این کار را در حیاط خلوت خود انجام می دهند، اما نه جلو. و دوباره، من فکر می‌کنم اگر حیاطی محدودتر (مانند پیکان) بود که روستایی یا بیش از حد طبیعی نباشد، ما فقط آن را انجام می‌دادیم. این مانند شومینه های گازی با کنده های جعلی است – در بیشتر موارد، ارزش آن را دارد که «واقعی» به نظر نرسد، زیرا می توانید خیلی بیشتر از آن استفاده کنید، اما برای این ویژگی، احساس درستی ندارد. برایان یک نه سخت است، فکر می‌کنم من برای آن بازتر هستم، زیرا به طور کلی خیلی راحت به چیزهایی متقاعد می‌شوم که عملی‌تر هستند و زندگی ما را آسان‌تر می‌کنند…

پست آیا ما چمن مصنوعی را در اورگان قرار می دهیم؟ بیایید بحث کنیم اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید