شب سردی در ژانویه بود که من و سه نفر از دوستانم برای یک شب مفرح از غذا و شراب هندی دور هم جمع شدیم. بعد از یک تمرین شکمی که ارزشش را به خنده های شکم درد می کرد، دوستم اعلام کرد که به تازگی به یک مهمانی ساخت تخته بینایی رفته است. من همونجا گیج نشستم “آیا مردم هنوز هم تابلوهای بینایی می سازند؟” با خودم فکر کردم احتمالاً حتی یک شوخی کوچک کردم که او را مسخره کردم. اما شوخی بر سر من است، زیرا پاسخی که طی چند هفته آینده می‌توانم پیدا کنم، یک بله قاطع بود! مردم قطعا هنوز در حال ساخت تابلوهای بینایی هستند، بنابراین آیا باید آن را بسازم؟ چیزی که در واقع به من فروخت، یک هفته بعد از شام ما، یک “هدف” بسیار هیجان انگیز در هیئت مدیره دوستم در حال تبدیل شدن به واقعیت بود. آن موقع بود که فکر کردم، “هی، من از کتاب‌خوانی خوشم می‌آید و اینطور نیست که ساختن یک تابلوی دید به من آسیب برساند، درست است؟” اما باید بدانید که من حرفه ای ویژن بورد نیستم. من فقط می توانم حدس بزنم که باید در مقطعی با دوستانم سعی کرده ام یکی از آنها را بسازم. با این حال، من هیچ مدرکی ندارم. همچنین، باید بگویم که اینطور نیست که من فکر می کنم بردهای ویژن از بین رفتند. من فقط از تعداد دوستان شخصی در 30 سالگی خود شوکه شده بودم که قبلاً هرگز آنها را بزرگ نکرده بودند و تصمیم می گرفتند سال 2023 سالی باشد که آنها دوباره وارد آن می شوند.

من در واقع فکر می کنم این واقعا شیرین و امیدوار کننده است. و جدا از چند منبع، هزینه زیادی ندارد. من شخصاً می‌دانم، باور اینکه اتفاقات خیلی خوب و بزرگی می‌توانند شروع به وقوع کنند، به نوعی ترسناک است. بنابراین ایده حتی نوشتن رویاها یا اهداف در چند سال گذشته به نظر می رسید که من تقریباً آنها را فریب می دهم. اما اکنون، در حالی که چند روز دیگر از سالگرد سه ساله قرنطینه فاصله داریم، ممکن است در مجموع آماده باشیم تا آزادانه و جسورانه برخی از اهداف شخصی واقعی را علیرغم حجم عظیمی از درد و تلاشی که هنوز ادامه دارد، به جهان عرضه کنیم. نگه داشتن فضای شادی و پیشرفت در کنار دردهای شخصی و جمعی تنها راهی است که می‌خواهیم به جلو برویم. حداقل من این احساس را دارم.

از نظر معنوی در میانه راه می افتم. من در اطراف زنان عمیقاً روحانی بزرگ شدم که گاهی کمی بیش از حد عمیق می شدند. به همین دلیل، زمانی که زبان عامیانه معنوی بیش از حد از «واقعیت» منحرف می‌شود، تمایل به تنش دارم. با این حال، من بسیار اعتقادات معنوی خودم را دارم و عمیقاً به قدرت فکر (همراه با مقداری عمل:) اعتقاد دارم. بنابراین تلاش من با تابلوی چشم انداز 2023 این است – یادآوری بصری از اهدافم برای حفظ آنها در سرفصل ذهن و تشویق من به انجام کارهایی که آگاهانه (یا ناخودآگاه) من را به آن اهداف نزدیکتر می کند. من هنوز بر این واقعیت ایستاده‌ام که یکی از دلایلی که تنها چهار روز پس از فارغ‌التحصیلی به نیویورک نقل مکان کردم، خوش شانسی بود، اما همچنین اینکه به مدت دو سال هر روز به آن دو مجسمه برنجی نیویورک که در تصویر بالا نشان داده شده بود نگاه می‌کردم. فکر نمی کنم قدرت جادویی داشته باشند (الزاما:)) اما دیدن آنها، فکر کردن به نیویورک و صحبت کردن در مورد نیویورک مدام چشمم را به جایزه نگاه می کرد. من هرگز از شر آنها خلاص نمی شوم. حتی وقتی به استرالیا رفتم آنها را با خودم بردم. آنها حدود 18 سال است که با من هستند … وای زمان در حال پرواز است!

READ  هشت فضای داخلی آرام که در آن پنجره‌های بزرگ مناظر سرسبز را قاب می‌کنند

خوب، بیایید وارد هیئت من شویم. خب بیشترش من فکر می کنم همه ما می توانیم توافق کنیم که به اشتراک گذاشتن رویاها و اهداف، چه شخصی و چه حرفه ای، بسیار آسیب پذیر است. در یک دنیای بی نقص، من همه چیز را به شما نشان می دهم، اما این دنیا از کامل بودن فاصله زیادی دارد، و برخی چیزها را من نمی خواهم در اینترنت پست کنم. شاید روزی:) با این حال، این پست را بنویسم و ​​به شما نشان ندهم چیزی مفید نیست پس بیایید در مورد ایده های کلی صحبت کنیم.

من تصمیم گرفتم یک تابلوی پوستر سه تایی تهیه کنم (شما آنهایی را که برای یک پروژه نمایشگاه علمی دریافت می کنید می شناسید). این ایده را دوست داشتم که بخواهم آن را کنار میزم نگه دارم، اما اگر کسی می‌آمد می‌توانستم به راحتی او را ببندم و در کمد بگذارم. ها سه تایی نه تنها به تنهایی می ایستد، بلکه برای من به دسته بندی بصری همه چیز کمک کرد. بنابراین اگر به تابلو نگاه کنید، سمت چپ بیشتر برای اهداف شخصی است، سمت راست مربوط به کار است و مرکز کمی ترکیبی با اهداف بلندمدت بیشتر است.

بعد از اینکه برنامه‌ریزی کردم، به سراغ لوازم مربوط به اسکرپ‌بوکینگ سال 2005 رفتم و یک طرح رنگی برای تابلوی خود انتخاب کردم. من مطمئن هستم که هیچ کس شوکه نشده است من می خواستم از نظر زیبایی شناسی دلپذیر باشد. بنابراین به سراغ تکه‌های خنثی مقوا رفتم و کلمات کلیدی را که می‌خواستم روی آن‌ها تمرکز کنم، در آن حروف طلایی برچسبی که از داروخانه دریافت کردم، قرار دادم. فاصله بعضی از حروف بهتر از بقیه است 🙂

سپس مجلاتی را که داشتم و همچنین چند خرید جدید بیرون آوردم. FYI جدید/مجله های بین المللی ارزان نیستند، بنابراین من فقط سه مجله گرفتم. من هنوز کاملاً تمام نشده ام زیرا هنوز باید به اینترنت مراجعه کنم و چند عکس دیگر را چاپ کنم. تا زمانی که قسمت مجله را شروع نکردم متوجه نمی‌شدم که دنیا تا این حد به سمت دیجیتال حرکت کرده است که شبانه‌روزی مدرسه قدیمی، شبانه‌روزی روحی و غیره یک بازی متفاوت در سال 2023 است. غیرممکن نیست اما به آن اندازه هم در دسترس نیست، زیرا خانه‌های ما احتمالاً اینطور نیست. همانطور که با مجلات فیزیکی پر شده است. تلخ و شیرین.

مهم ترین چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که لازم نیست کامل باشد (این را خیلی به خودم می گویم). قرار است سرگرم کننده باشد و به ما کمک کند رویاهای بزرگ داشته باشیم. می‌دانم که وقتی به طور فرضی واقعاً به ستاره‌ها می‌رسی می‌توانی احساس خنگی کنی، اما ما تنها کسانی هستیم که سر راهمان ایستاده‌ایم (فقط من؟). بنابراین در اینجا برخی از منابع ساخت هیئت مدیره برای شروع شما وجود دارد:

مجلات

همانطور که قبلاً گفتم، ممکن است تعداد زیادی مجلات در اطراف خود نداشته باشید و/یا ممکن است نخواهید پول زیادی برای خرید یک سری مجلات جدید خرج کنید. در واقع می‌توانید مجلات و بریده‌های قدیمی (کار کمتری برای شما و قیچی‌تان) از اینترنت بخرید. موارد زیر از Etsy هستند اما من مطمئن هستم که منابع دیگری نیز وجود دارد. اکنون، این بیشتر یک قمار است اما یک گزینه سرگرم کننده است.

کاردستی مجلات (1-2 مجلات ممتاز): قدیمی اما چیزهای خوب!

برش 50 عددی مجله: مطمئناً این یک قمار است، اما هر چه کمتر برش دهید بهتر است، درست است؟

READ  آنچه در این ماه خریدید - اگر این لیست در مورد آن چیزی برای گفتن دارد خانه های شما باید بسیار زیبا به نظر می رسند :)

کاتالوگ ها

هنوز کاتالوگ های خود را بازیافت نکنید! ممکن است طلای تخته بینایی در آن توله ها وجود داشته باشد! فضای داخلی، سبک، و چیزهای دیگر که نمی توانم به آنها فکر کنم. شما هرگز نمی دانید!

عکس ها

عکس های قدیمی خود را بررسی کنید. ممکن است جواهرات نیز در آنجا وجود داشته باشد.

استیکرها

استیکرها ضروری نیستند، اما ساخت تابلوی چشم انداز نیز ضروری نیست. به علاوه برچسب‌ها سرگرم‌کننده هستند:) می‌توانید از حروف برای کلمات سفارشی، اشکال سرگرم‌کننده برای دکوراسیون، برچسب‌های مضمون (مانند موارد سفر) برای کمک به تجسم اهدافتان و غیره استفاده کنید.

1. کیت اعداد 202 عددی وینیل خود چسب: شبیه به مواردی که من استفاده کردم و در اندازه های مختلف وجود دارد.
2. 52 ct. برچسب های حباب کلمه طلایی و آشکار: بنابراین اینها خراش هایی هستند که سرگرم کننده است اما می توانید فقط کلمات سرگرم کننده یا گفتن را در بالا بنویسید!
3. برچسب های Wanderlust: به عنوان یک عاشق سفر، فراموش کردم که چه تاثیر عمیق و مثبتی بر زندگی و سلامت روانم دارد. اما خیلی ساده است که آن را کنار بگذاریم و اولویت بندی نکنیم. این برچسب ها یک یادآوری زیبا هستند تا مطمئن شوید که به آن پایبند هستید.
4. استیکرهای ستاره طلایی بعدی: تابلوها باید زیبا باشند و چه کسی ستاره طلایی را دوست ندارد؟
5. استیکرهای شهر نیویورک: من، البته، نیویورک را دوست دارم، اما برچسب هایی برای صدها شهر وجود دارد. یکی را پیدا کنید که می خواهید به سراغ بیشتر یا بعدی بروید.
6. برچسب گیاهان خانه 24 عیار: به عنوان کسی که دورترین چیز را از انگشت شست سبز دارد، ایده اضافه کردن چیزی مانند گیاهان پررونق را به عنوان هدف دوست دارم.
7. برچسب فوم الفبای کوچک 494 عیار: حروف بیشتر اما کوچک! اگر دستخط خود را دوست ندارید (مثل من) و می خواهید کلمات سفارشی بیشتری اضافه کنید، اینها بسیار زیبا خواهند بود.
8. برچسب های بعدی رقص معاصر: من فکر می کنم حرکت دادن بدنمان به هر شکلی که دوست داریم باید همیشه به سمت یک اولویت/هدف باشد. رقص برای من و شاید توست؟ 🙂
9. برچسب های ساحلی: شاید شما به خودی خود عاشق ساحل نباشید، اما اولویت دادن به تنها 5 دقیقه در روز برای استراحت واقعا مهم است!

کاغذ سرگرم کننده

از آنجا که من به چیزهایی مانند این نیاز دارم تا شبیه یک پروژه مدرسه به نظر برسند، دوست دارم از کاغذهای زیبا برای پشتوانه چیزها استفاده کنم. در صفحه‌ام، من فقط از آنها برای کلمات کلیدی خود استفاده کردم، اما میلیون‌ها راه وجود دارد که می‌توانید با کاغذهای زیبا و رنگارنگ، تابلوی خود را جاز کنید. همچنین گزینه های بی پایان با الگوهای اگر برای شما سرگرم کننده به نظر می رسد وجود دارد!

1. خنثی‌ها 4.5 x 6.5 اینچ، 87 برگه: من این پشته‌های مت را دوست دارم و همان چیزی است که در «کارت‌های کلمه کلیدی» خود در تابلوی خود استفاده کردم
2. پد کاغذی خنثی، 12 × 12 اینچ: در اینجا یک بسته خنثی دیگر وجود دارد که در آن کاغذها بزرگتر هستند و محدوده رنگ آن نیز کمی بزرگتر است.
3. پد کاغذی مقوایی صاف – A2 – 4.25 x 5.5 – 40 برگ: من فقط فکر می کنم این یک طیف رنگی واقعا زیبا است و من اندازه کاغذ کوچکتر را دوست دارم.
4. پد کاغذی مقوایی جواهر بافت، 4.5 × 6.5 اینچ: در صورتی که می خواهید یک گزینه غیر خنثی در اندازه کاغذ مورد علاقه من داشته باشید.
5. فلزات خنثی 12 × 12 اینچ کاغذ مقوایی یک طرفه، 48 برگ: من عاشق این کاغذهای متالیک هستم و اینها بزرگتر هستند.
6. The Metallic Mat Stack 69 Prints, 4.5 X 6.5 اینچی: و این نسخه کوچکتری است که من در واقع آن را دارم و دوستش دارم زیرا هرچه برش کمتر باشد بهتر است.

READ  LG OLED و Shepard Fairey هنر دیجیتال را در Frieze Los Angeles ارائه می دهند

لوازم عمومی

برای ساختن یک تابلوی چشم انداز به برخی از لوازم عمومی نیاز دارید. اما نیازی نیست که لوازم عمومی خسته کننده باشند. بگذار بهت نشان بدهم…

1. صفحه نمایش فوم سه تاشو 36 اینچ در 48 اینچ: این چیزی است که من دریافت کردم (یا نسخه مشابه) و من طرفدار زیادی هستم. به خودی خود می ایستد و من به راحتی می توانم او را ببندم و وقتی دوستان آمدند او را کنار بگذارم 🙂
2. نوار واشی براق 11 pk: اینها پر زرق و برق اما سرگرم کننده هستند! آنها کمی شخصیت می‌افزایند و به طور بالقوه می‌توانند به شما کمک کنند نیازی به استفاده از چسب نداشته باشید.
3. 5 رنگ Washi Tape Combo: مثل بالا اما برای ما که به چیزهای فوق العاده رنگارنگ و براق علاقه نداریم 🙂
4. چسب اسکاچ بدون چروک (مجموعه 2 تایی): من از این استفاده کردم و عالی بود.
5. نشانگرهای قابل شستشو 20 عیار رنگ های کلاسیک فوق العاده: نشانگرها برای افزودن کلمات یا گفته های کوچک عالی هستند. این ست طیف رنگی بسیار خوبی دارد و قیمت مناسبی نیز دارد.
6. نشانگرهای هنری قلم قلم دوگانه 10ct: نشانگرهای فانتزی با گزینه های مختلف براش!
7. چسب اسپری المر: من چیزی مشابه خریدم و برای مقوای ضخیم تر عالی کار کرد. توصیه می کنم دستکش بپوشید و داخل جعبه اسپری کنید.
8. تخته فوم 16*20 اینچی (مجموعه 3 تایی): اگر سه تایی بیش از حد بزرگ است که می خواهید، این یک جایگزین عالی کوچکتر است.
9. قیچی دقیق 8 اینچی: اگر قیچی ندارید، به آن نیاز خواهید داشت.

در نهایت، وقتی این ایده را مطرح کردم، امیلی فکر کرد که باید ایده «نخبه‌گرایی معنوی» را لمس کنم. معنویت، مانند بسیاری از چیزهای دیگر، توسط سرمایه داری انتخاب شده است و این احساس را برای کسانی که نمی توانند تمام روغن های فانتزی یا کریستال ها را بخرند، به استراحتگاه های گران قیمت بروند یا در یک استودیوی زیبای یوگا چندین بار در هفته تمرین کنند، تقریبا غیرقابل دسترس است. . در حالی که همه این چیزها کاملاً خوب هستند، هیچ کدام از آنها مالکیتی بر بهترین روش برای تمرین معنویت ندارند. و آنچه در مورد برد ویژن بسیار عالی است این است که هر کسی می تواند آن را انجام دهد. تجلی، اگر به آن علاقه دارید، رایگان است و فقط زمانی را که می‌خواهید یا می‌توانید صرف آن کنید، می‌گیرد. و اگر نمی‌خواهید پولی را برای لوازم ساخت تخته خرج کنید، اما رایانه دارید، می‌توانید نسخه دیجیتالی آن را بسازید و آن را به عنوان پس‌زمینه خود قرار دهید. هر چه بیشتر از این روش گران قیمت و تجاری سازی شده مشارکت معنوی فاصله بگیریم، بهتر است. فقط آنچه را که برای شما مناسب است انجام دهید زیرا این بهترین راه است.

اگر برای ساختن تابلوی چشم انداز الهام گرفته اید، رویاهای بزرگ داشته باشید و بهترین زمان را داشته باشید.

دوستت دارم، منظورت باش

The post آیا ما دوباره تابلوهای ویژن می سازیم؟ اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید