آن‌ها لباس‌های «رده‌بندی PG» نامیده می‌شوند – پوشیدن آسان، آسان برای والدین (یعنی مناسب خانواده)، متواضع (اگر به آن علاقه دارید)، و هنوز هم زیبا هستند (و برای کلیسا عالی هستند، به خصوص برای من. خوانندگان LDS:)) تاریخ کمتر Tinder، شاید مناسب دفتر باشد، اما بیشتر برای ما خوب است که در آن احساس خوبی و راحتی داشته باشیم. حالا این لباس‌ها با لباس‌های تابستانی که احتمالاً نازک‌تر، بدون بند، کوتاه‌تر و غیره هستند متفاوت هستند – اما برای لباس‌های بهاری می‌خواهیم که رنگ‌های انتقالی‌تر داشته باشند، پارچه‌ای بسیار نازک نباشند، و آستین‌ها و مقداری طول داشته باشند. من چند مورد را امتحان کردم و سپس یک دسته جمع کردیم. همچنین شاید برای عید پاک خوب باشد؟؟؟؟

پیراهن آستین بلند سورن | پاشنه

این یکی یک لباس پیراهن آستین بلند است و آن الگوی بسیار بخشنده و آسان برای پوشیدن است. با کفش های کتانی یا دمپایی نیز زیبا خواهد بود. پارچه کمی ضخیم‌تر از پنبه است (به یک بوم نازک نزدیک‌تر فکر می‌کنید؟) که ساختار زیبایی دارد.

لباس ماکسی سامرست | صندل

اکنون این یکی مطمئناً سرگرم کننده تر است، در چنین رنگ های عالی، و دارای الگوی عالی با آستین های پفی است. بعلاوه من عاشق کاری هستم که آن سینچ کمر انجام می دهد:)

دستمال سر | عینک آفتابی | لباس پوشیدن | کیف پول | دستبند (مشابه) | صندل

هنوز مورد علاقه جدید برای اینکه چقدر مقرون به صرفه است و چقدر خوب می‌پوشد (این مجموعه فقط در جلو است، نه پشت، یعنی شما را وارد می‌کند اما نمی‌چسبد). اسلم دانک. همچنین، هدبندها برگشته اند (که بسیار عالی است، زیرا ظاهراً من فقط دو بار در سال موهایم را هایلایت می کنم و من ناامید هستم – این شنبه اتفاق می افتد. بله!).

READ  ایده لباس انتقالی بهار که عاشق آن هستم - دامن ماکسی FTW

پیراهن روری ماکسی | فلانل | لوفرها

این یکی از فرانک و آیلین است و بسیار عالی است. در سمت گران است، اما کیفیت عالی است، پارچه آن است خوبمن سجاف مضطرب را دوست دارم، و از آنجایی که پیراهن است، بهترین لباسی است که می‌خواهد به‌سرعت برود. اما وقتی می خواهم کمی شکل و طرح اضافه کنم، دوست دارم یکی از فلانل هایم را دور کمرم بپیچم.

اکنون در اینجا 14 لباس دیگر وجود دارد که فکر می کنم برای دسته بندی لباس های بهاری “خانواده پسند” عالی هستند:)

تعجبی ندارد که دوست دارم این لباس. جین است، آستین های بزرگی دارد و جزئیات جالبی دارد. من دکمه های جلویی را نیز دوست دارم زیرا گزینه هایی در مورد میزان پوستی که می خواهید نشان دهید دارید. به علاوه می تواند به راحتی از روز به شب برود. من فکر می کنم چکمه هایی مانند چکمه هایی که او به تن دارد عالی به نظر می رسند، اما می توانید به راحتی چند چکمه پاشنه دار بیندازید تا آن را بپوشانید.

یک الگوی عالی، بسیار روان است و دارای جیب است. دیگر چه میخواهید یک لباس راحت و زیبا?

این لباس روی آن «بهار آسان» نوشته شده است. طبقات کمی بیشتر از پیراهن معمولی شما به آن علاقه نشان می دهد، آستین ها عالی هستند (و خوب است که کمی بریده شده اند) و من عاشق یقه هستم. این وب سایت همچنین مدل را با یک کمربند زیبا به دور کمرش نشان می دهد، اگر این ظاهری است که شما ترجیح می دهید!

اگر به دنبال یک لباس بهاری گلدار هستید من واقعاً آن را دوست دارم این یکی. قرمز بسیار سرگرم کننده است و باز هم می دانید که من عاشق آستین پفی هستم. به علاوه یقه تقریباً ویکتوریایی بسیار خوب است! این برای هر مهمانی مانند حمام نوزاد عالی خواهد بود.

READ  Juan Gurrea Rumeu "ارزش سایه ها" را در خانه بولیوار برجسته می کند

برای کمتر از 100 دلار، من فکر می کنم این یکی عالی است و سبز زیتونی یک خنثی عالی است. تمام جزئیات توری آن را واقعا خاص می کند. سجاف های گوش ماهی چقدر ناز هستند؟

این لباس خیلی باحاله. “بهاری” اما مدرن است. ترکیب رنگ شیک است و من واقعاً پارچه های متناوب با یک کاف و جیب را دوست دارم. بعلاوه همراه با کمربند است تا بتوانید کمر خود را نشان دهید یا نه. هر دو گزینه عالی هستند. به نظر من این هم یک ظاهر اداری جالب است 🙂

در حالی که این لباس/الگو قطعاً برای من لباس فوق العاده ای به نظر می رسد، فکر می کنم واقعاً زیباست. کیتلین در تیم ما فارم ریو (این برند) را در تمام طول سال می پوشد و همیشه عالی به نظر می رسد. بنابراین اگر به یک الگوی دقیق تر علاقه دارید، من به شدت از این الگو حمایت می کنم. به علاوه آن آستین‌ها و تریم‌های گوش‌دار زیبا هستند.

اوه، هی هدف! درست است، این لباس عاشقانه کمتر از 50 دلار است و همچنین در صورتی روشن می آید اگر سرعت شما بیشتر باشد. این به نظر من “موقعیت خاص” است، اما به راحتی می توان آن را به عنوان یک ظاهر روزمره با کفش ها و لوازم جانبی مناسب پوشید.

Eloquii یک نام تجاری جدید برای من است که بسیار شامل اندازه است و دارای موجودی واقعا عالی، BTW است. این چاپ خیلی سرگرم کننده است و من پلیسه کردن را بسیار دوست دارم. شیک و باحال.

در حالی که این شکل لباس روی بدن سیبی شکلم مورد علاقه من نیست، فکر می کنم خیلی بامزه است! این بلوزها واقعاً تازگی دارند، نحوه بازی راه راه ها سرگرم کننده است و آستین ها زیبا هستند.

READ  گروت کاشی حمام "روند" که ما در حال تلاش هستیم - تطبیق کاشی با دوغاب برای ایجاد ظاهری تک رنگ

من دارم این لباس و من عاشق این هستم که چقدر گاه به گاه و راحت پوشیده می شود. در حال حاضر، آن را نازک آستر، بنابراین آن را در واقع عالی نیست اگر شما می خواهید مقدار خوبی از گرما. وگرنه 10/10!

این یکی از Madewell بسیار ساده است اما در عین حال بسیار زیبا به نظر می رسد. قیچی در کمر خوب و پهن است که عالی است و آستین کلاه واقعاً زیبا است. به علاوه می دانید، جیب 🙂

من دوست دارم این یکی از Madewell نیز. این یک لباس عاشقانه و به سبک کاربردی است. درست بالای کوچه من:) همه آن جیب ها واقعاً جذاب به نظر می رسند و از آنجایی که این پارچه ساتن است، لازم نیست نگران بزرگی آن باشید.

برای انتخاب نهایی‌ام، این شماره آستین پفی مقرون به صرفه (53 دلار) را خیلی دوست دارم. با یک الگوی مانند این، شما نیازی به چیزهای دیگری ندارید که در کنار هم به نظر برسید که همیشه یک امتیاز است:)

امیدواریم این به هر کسی که به دنبال لباس های بهاری زیبا، آسان (اما ساده تر) است کمک کند. xx

*عکس ها توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید