از رنگ سال 2023 پنتون عبور کنید، زیرا من چیز بهتری برای شما EHDers دارم. رنگی به قدری غنی و با عمق زیاد که *به معنای واقعی کلمه* می تواند تقریباً هر پالت رنگی را که ناقص به نظر می رسد نجات دهد. «صبر کن… به من یادآوری کن که رنگ سال پنتون چیست، آرلین،» ممکن است از نظر ذهنی مرا تشویق کنید. آه بله، من نیز مجبور شدم آن را جستجو کنم، زیرا صادقانه بگویم، Viva Magenta (COTY واقعی) آنقدرها به یاد ماندنی نیست.

ارائه… رنگ سال آرلین: توت. یا اگر می‌خواهیم با آن جذاب شویم، Ebullient Mulberry…Merry Mulberry…Cozy Mulb…بیایید همه چیز را ساده نگه داریم، درست است، زیرا من در بازی نام‌گذاری رنگ‌ها خوب نیستم. مثل تمشک و شاه توت بچه توت دارند. یا ساده تر، این فقط به رنگ یک میوه توت واقعی است، اما من در مورد مال شما اطلاعی ندارم، اما سوپرمارکت من آن ها را به راحتی در دسترس قرار نمی دهد، بنابراین تصور آن سخت است.

اگر نگاهی به توت در کنار COTY رسمی بیندازیم، مطمئناً تفاوتی با Viva Magenta ندارد. به جز ادم رنگی مثل من که هست. مثل مایونز و میراکل ویپ است. برنج دانه بلند و گل کلم برنجی. ویتنی هیوستون در مقابل کسی که کاور ویتنی هیوستون را می خواند. بسته اما بدون سیگار. اگر امیدوار بودید که پای توت را گاز بزنید و در نهایت زغال اخته باشد، دهانتان از ترش بودن آن تعجب می کند. از نظر تئوری، مطمئناً مشابه است، اما دور از یک چیز است. تکرار خوبی های مربای توت اصیل سخت است.

تفاوت های ظریف رنگ بسیار مهم است. ته رنگ سایه را کمی تغییر دهید و حال و هوای آن را کاملاً تغییر می دهد. به عنوان مثال، سبز با ته رنگ آبی آرامش‌بخش، آرام و خواب‌آلود است در حالی که سبز با ته‌رنگ‌های زرد سرزنده، سرسبز و پرانرژی است. پرانرژی مساوی با سکوت نیست.

بنابراین، چرا من فکر می‌کنم که توت در حال حاضر محبوب دنیای طراحی است، و چگونه می‌توانید آن را در خانه‌تان کار کنید؟ بیایید وارد آن شویم.

مخمل دنیای رنگ

این پست در واقع با جمع آوری 10 پالت رنگی شروع شد که برای هرکسی که از همان اول، همان اول خسته شده بود کمی غیرمنتظره بود. با این حال، در حالی که مشغول نوشتن بودم، متوجه چیزی شدم که در ابتدا برای من خیلی واضح نبود. در حالی که کمی استراحت کردم و روی ایوان جلویی ام نشستم، عصای حبابدار در دستم برای سرگرمی کودکم، تلفنم را برداشتم و یک یادداشت صدای تقریباً از دست رفته برای جس فرستادم. “شاه توت! همیشه توت بوده!» خلاصه ای از افکار من بود تقریباً در هر عکسی که از اینترنت، از طراحان مختلف، از کشورهای مختلف برداشته بودم، وجود داشت.

READ  "وقت آن است که در کل کارناوال رنگ سال تجدید نظر کنیم"

با آبی کار می کرد، با نارنجی و قرمز ترکیب می شد، با زرد و سبز و آبی می رقصید. توت به نظر می رسد اضافه کردن یک je ne sais quoi به هر اتاقی که باعث می‌شد همه آنها کاملاً گرد، ریشه‌دار و نه چندان دقیق احساس کنند. رنگ فقط به اندازه‌ای قرمز است که سایه‌های گرم را متعادل کند، اما فقط بنفش است که شریک شگفت‌انگیزی برای رنگ‌های سردتر و مشابه باشد. به اندازه کافی مشکی دارد تا اتاقی را که بیش از حد شیرین است پایین بیاورد و آنقدر تند است که هر چیزی که خیلی خنثی یا تک رنگ است را تکان دهد. راستش را بخواهید، این یک سلاح مخفی تمام عیار است و من نمی توانم باور کنم که تازه از آن آگاه شده ام. بخش بعدی زندگی طراحی من می تواند اکنون آغاز شود، با رنگ قدرتمند سانگریا.

به نظر من، توت همان غنای لازم را به اتاق می بخشد که یک تکه چوب چوبی چوب ماهون یا گردو یا حتی کمی مخمل می آورد. همه چیز در مورد تعادل بصری و پیچیدگی و عمق ظریف است. این همان رنگی است که روح شما را به شیوه ای تقریباً نوستالژیک لمس می کند، یادآور زبان های آغشته به بستنی از دوران کودکی در یک بعد از ظهر گرم تابستان است.

ممکن است مفهوم اولیه‌ام را که به جس ارائه کرده‌ام رها کرده باشم، اما تمام عکس‌های زیبایی را که قرار بود به عنوان نمونه استفاده کنم، حذف نکردم. فقط یک چرخش مختصر، تا بتوانم نحوه عملکرد توت را در اتاق‌هایی با سبک‌ها و رنگ‌های مختلف توضیح دهم.

بیایید توت را در عمل ببینیم

عکس توسط فانی رادویک | طراحی شده توسط طراحی inuti | استایل شده توسط حلقه لیندا

اول از همه، ما این گوشه صبحانه جذاب را می خوریم طراحی اینوتی. دیوارهای صدفی و ترکیبی از رنگ های چوبی اجازه می دهد تا کمی با پالت بازی کنید تا رنگ زیادی بدون احساس رنگارنگ وجود داشته باشد. پارچه روی نیمکت – یک پارچه توسط صاحب خانه کتی نورستروم– ستاره است، با طرح شطرنجی توت و یاسی. من دوست دارم که چگونه با چوب قرمز رنگ پایه تعبیه شده تانگو می شود و همچنین به عنوان یک سایه مکمل برای نعناع و سبز کلی که در بیشتر قطعات دیگر اتفاق می افتد عمل می کند. بدون رنگ میوه ای، مطمئناً فضای دوست داشتنی بود، اما وزن آن به کل فضا جلوه ای می بخشد که احتمالاً نمی توان آن را با رنگ دیگری تکرار کرد.

عکس، طراحی و استایل توسط دابیتو

در اینجا یک سرگرمی وجود دارد: دست خود را بگیرید و آن مدفوع قارچ را در این اتاق نشیمن بپوشانید دابیتو فقط برای یک لحظه سعی کنید اتاق را بدون آن تصور کنید. ادامه دهید… این نقطه خوبی است که با درام رنگ نارنجی انرژی می گیرد، اما با این واقعیت که نسبتاً تک رنگ است (و سر و زیر پا سبز مریم گلی) آن را کاهش می دهد. حالا دستت را بردار اسرا تکانی از چیزهای غیرمنتظره به راحتی می توان فکر کرد که شاید با طرح رنگ موجود مطابقت نداشته باشد، اما در واقع نابغه است. توت، به عنوان شاخه ای از رنگ های گرم زمین، شکاف بین خنکی سبز خزه ای را پر می کند. هم در فضای قرمز و هم در فضای آبی وجود دارد که باعث می‌شود اتاق را از جدیتی که گاهی اوقات این پررنگ می‌تواند ایجاد کند، تکان دهد.

READ  طرح طراحی حمام مشترک کودکان ما - مرز کاشی؟ کمد به عنوان غرور؟ و شاید فضای ذخیره‌سازی کافی نباشد…

وقتی برای اولین بار از جنی یولو پرسیدم من جاسوسی می کنم اگر می‌توانستم از عکس حمام او برای این پست استفاده کنم، او دو تصویر برای من ارسال کرد و معلوم شد که مورد استفاده عالی است. تصویر اول، با فرش کرم و گل های سفیدش، بسیار زیباست. آرام است اما در درام می چکد. اما تصویر بعدی، تصویری با قالیچه شرابی و شکوفه های فوشیا، جادویی است. ظرافت پالت او بیشتر به چشم می خورد. بدیهی است که نورپردازی در عکس دوم کمی گرمتر است، بنابراین دیوارها و کاشی دوش کمی سبزتر می شوند، اما صرف نظر از این، چیزها با افزودن جزئیات شبیه توت جان می گیرند.

عکس توسط sara ligorria-tramp | طراحی شده توسط استودیو زاخاری جونز | یک ظاهر طراحی شده توسط امیلی بوسر

در حال حاضر، ممکن است متوجه یک خط مستقیم شده باشید. طراحان عاشق متعادل کردن سبزی روشن و پرتقال خشخاش با کشمش توت هستند. در اینجا، در فرش ظاهر می شود و این تمام چیزی است که اتاق به آن نیاز دارد تا یک پالت نعناع و گل همیشه بهار را به سطح دیگری برساند. به نظر من، کار فوق‌العاده‌ای برای متعادل کردن کابینت بلوط طلایی و صندلی‌های ناهار خوری گردویی عمیق یا ونگ انجام می‌دهد. اگر فرش فقط کرم، اخرایی، قرمز و صورتی بود، مطمئن نیستم که به اندازه کافی برای تثبیت پرتقال های پر جنب و جوش وجود داشته باشد، اما سارا زاخاری می دانست چه کار می کند

عکس توسط هریس کنجار | طراحی شده توسط هایدی کالیه

در یک نگاه اولیه، ممکن است لحظه توت را در اینجا از دست بدهید، اما خوابیده به آن برخورد کرد هایدی کالیه بدون اینکه شما متوجه شوید وزن خود را می کشد. اگر تمرین دیگری با عنوان “انگشت روی توت برای دیدن تفاوت” انجام دهید، آنچه بدون دیوارکوب دارید قطعا شیرین است. بی زمان. دعوت کردن. اما همین لمس یک مرلوی جوشان به اتاق مزیتی می بخشد. من دوست دارم که چگونه با کاغذ دیواری سنتی بازی می کند، و مهمتر از همه، من با آن در پشت سر هم با چوب خراطین کوبیده شده ام. الان دارم میگم: توت و خرچنگ با هم مثل یک اکسیر طراحی هستند که اشتباه نمی کنند.

READ  The Link Up: سرم چشم جدید مورد علاقه Em، ابزار برس مو جادویی 8 دلاری Jess، و کتاب طراحی که ما بی صبرانه منتظریم تا به دستمان برسد
عکس توسط sara ligorria-tramp | طراحی شده توسط آلیسون پیرس | یک ظاهر طراحی شده توسط ولیندا هلن & اریک استالبرگ

من این تصویری را که سارا برای دومین کتاب امیلی گرفته بود از لحظه ای که آن را روی صفحه کامپیوترش دیدم دوست داشتم. من زیاد اهل چای نیستم، اما پسر دوست دارم دعوت کنم آلیسون پیرس خانه ای برای مقداری ارل گری و اسکون کرنبری. این طرح به اندازه کافی کلبه ای است که باعث ایجاد خارش در فضای داخلی انگلیسی می شود، اما آنقدر تمیز شده که قابل زندگی و بی نظم به نظر برسد. اما… اجازه دهید به موضوع مورد نظر برگردیم.

حقیقت این است که در این عکس توت وجود ندارد، اما نحوه کنار هم قرار گرفتن آبی و قرمز قالی، چشم من را فریب می دهد که فکر کنم وجود دارد. در بعضی نقاط بنفش خوانده می شود، که رک و پوست کنده، سس مخفی کل طرح است. من سعی کرده ام از تکرار استفاده از کلمه تعادل در سراسر این مقاله اجتناب کنم، اما اوه خوب: تعادل. اگر فضای امن شما آبی و رنگ های چوبی است، امیدوارم این اتاق – هک، کل این پست – الهام بخش شما باشد که چیز دیگری (::cough:: muberry ::cough::) اضافه کنید تا همه چیز را کامل کنید. .

بنابراین، ما اینجا هستیم. به پایان نامه عاشقانه من به توت رنگی رسیدیم. همانطور که می نشینم و به پالت رنگی در خانه جدیدم فکر می کنم، بسیار جذب آن می شوم. عکس های بسیار دیگری وجود داشت که می توانستم به شما نشان دهم تا حرفم را ثابت کنید، اما باید تصور کنم که تا به حال من رانده شده اید. سایه قرمز ارغوانی واقعاً تساوی عالی است. این در فضاهای سنتی، طراحی های مدرن و همه اینها کار می کند. من ترجیح می‌دهم در حد اعتدال از آن استفاده کنم، فقط یک پاشیدن برای خاص نگه داشتن آن، اما سلام، اگر اینقدر تمایل دارید وارد شوید (و لطفاً یک عکس برای من ارسال کنید، اگر دارید). من مطمئناً همه شما را در مورد اینکه چگونه قصد دارم با تکان دادن رنگ‌هایم، مبلمان موجود خود را (به‌علاوه برخی یافته‌های جدید) در مکان جدید بچرخانم، در جریان می‌گذارم، و اگر این پست سرنخی داشته باشد، مطمئناً شامل موارد جدید ما نیز می‌شود. دوست، توت

تا دفعه بعد. XOXO، دوست شما در طراحی.

اعتبار تصویر بازکننده: طراحی توسط آلیسون پیرس | عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | یک ظاهر طراحی شده توسط ولیندا هلن & اریک استالبرگ

دیدگاهتان را بنویسید