Cité Arquitetura طراحی 344 فوت مربع (32 متر مربع) آپارتمان استودیو در ریودوژانیرو برای مشتری که نه تنها به مکانی برای زندگی بلکه برای کار نیز نیاز دارد. برای تحقق این امر، تیم طراحی باید هر اینچ مربع را در حالی که اثاثیه‌ای را که وظایف متعددی را انجام می‌دهند، به کار می‌بردند. نتیجه این است استودیو مسکلا، مکانی راحت برای زندگی، سرگرمی و کار در خانه.

یکی از اثاثیه اصلی تخت بود، قطعه ای که با همکاری LZ Studio طراحی شده است، که نقطه کانونی فضا است. این تخت برای انطباق با نیازهای صاحب خانه در طول روز با پشتی های مختلف ساخته شده است که می تواند برای عملکردهای مختلف حرکت کند.

علاوه بر تخت، تنها وسایل مورد نیاز میز ناهارخوری، چند صندلی و یک صندلی استراحت بود. سقف برای تقلید از ظاهر کاغذ گراف برای بافت بیشتر و جذابیت بصری با دست نقاشی شده بود، در حالی که دیوار بلند با پانل های لاکی سبز پوشانده شده بود تا رنگی به نظر برسد.

میز ناهار خوری به عنوان میز در طول روز یا به عنوان فضای اضافی پیشخوان آشپزخانه در صورت نیاز عمل می کند. تلویزیون دیواری را می توان از روی تخت تماشا کرد یا در حالی که پشت میز نشسته است برای اهداف کاری استفاده کرد. کابینت های ذخیره سازی داخلی دارای بخش پایینی هستند که در صورت اتمام افراد اضافی، صندلی اضافی را ارائه می دهد.

عکس ها توسط عکس A+R.

دیدگاهتان را بنویسید