این عقب نشینی اقیانوس یک اقامتگاه مینیمال واقع در بال هاربر، فلوریدا، طراحی شده توسط استودیو هینو. مشتریان، مجموعه‌داران مشتاق هنر، می‌خواستند عشق خود را هم به استعداد آمریکای لاتین و هم به زیبایی‌شناسی قرن میانی اروپایی نشان دهند. جهت طراحی درست از ابتدا با انتخاب یک طبقه ورودی به سبک Gio Ponti ساخته شده است، که لحن را برای بقیه آپارتمان تعیین می کند.

مبلمان قرن میانی در قسمت نشیمن اصلی

یکی از بارزترین عناصر طراحی، صفحه قوس دار است که هنگام ورود مهمانان به آن خوشامد می گوید. صفحه نمایش ساخته شده از تخته های گردویی، جایگزین دیوار بزرگی می شود که اتاق غذاخوری را می پوشاند و یک چیدمان صمیمی و در عین حال باز ایجاد می کند. صفحه نمایش تا نوار اتاق نشیمن امتداد دارد و یک قطعه آسیاب بدون درز است که کل فضا را به هم متصل می کند.

طراح در سراسر چیدمان با قوس‌هایی بازی کرد و بین آشپزخانه و اتاق ناهار خوری جابه‌جا شد و به حس منسجم و ظریف آپارتمان افزود. با استفاده از پوشش و کفپوش چوبی در اتاق های کلیدی مانند اتاق خواب اصلی و دفتر کار مشتریان، گرما به آپارتمان اضافه شد.

مبلمان قرن میانی در قسمت نشیمن اصلی

پارتیشن چوبی لت برای جداسازی برنامه ها

منطقه غذاخوری اصلی با قطعات اواسط قرن

منطقه غذاخوری اصلی با قطعات اواسط قرن

فضای نشیمن باز با قفسه های آویزان و میز ناهار خوری گرد

دفتر با مبلمان قرن میانه

اتاق خواب با تخته سر چوبی سفارشی

حمام با دیوارهای مرمری

عکاسی توسط ماکس بورکلتر.

لئو لی علاقه خود به مینیمالیسم را به وبلاگ روزانه خود ترجمه می کند لیبال. علاوه بر این، می توانید اشیاء و مبلمان مینیمالیستی با طراحی منحصر به فرد را در این هتل پیدا کنید فروشگاه لیبال.

دیدگاهتان را بنویسید