این آپارتمان رویایی و رنگارنگ که برای زوجی که در دنیای هنر کار می کنند طراحی شده است، در هر گوشه و کناری شگفتی هایی دارد. Red5studio طراحی کرد آپارتمان Dreamscape در شهر هوشی مین به طور مداوم الهام بخش راه کارهای خلاق خود را. به جای خطوط مستقیم و زوایای سخت، آپارتمان منحنی ها را از هر نقطه نظر به نمایش می گذارد. در حالی که سطوح سفید هستند، اثاثیه هر چیزی جز این است. پالت تازه ای از مبلمان رنگارنگ و لوازم جانبی خلوتگاهی بازیگوش و رویایی ایجاد می کند که خانواده می تواند آن را خانه بنامد.

یک سازه غار مانند در وسط آپارتمان قرار دارد که تجهیزات دی جی را در خود جای داده است تا صاحب خانه هنگام پذیرایی از مهمانان در مهمانی های خود از آن استفاده کند. روبروی غار با روکش آبی، اتاق نشیمن قرار دارد که شامل یک مبل نارنجی بزرگ است که مکمل حال و هوای عصر فضا است که آپارتمان می دهد. فرش‌ها و میزهای رنگارنگ و منحنی جلوی مبل زندگی می‌کنند و سرگرمی و هوس بیشتری به آن اضافه می‌کنند.

یک میز ناهار خوری رزین شفاف، بسته به نحوه برخورد نور به آن، شبیه آب است. با شش صندلی ناهار خوری سبز و مشکی جفت شده است.

اتاق خواب با اثاثیه منحنی بیشتر، به حس یکپارچهسازی با سیستمعامل، عصر فضا ادامه می دهد. یک تخت روکش طلا با ملافه گورخری در بالای فرش صورتی زندگی می کند. امواج اضافی را می توان روی میز خواب زرد، چراغ آویز آویز و کمد پیدا کرد.

READ  10 پست برتر جمعه 2022

این فضا فقط در طول روز سرگرم کننده نیست – نورهای رنگی الهام گرفته از فیلم های دهه 60 و 70 شب را همراه با پخش موسیقی صاحب خانه پر می کنند.

عکس ها توسط Đỗ Sỹ.

کارولین ویلیامسون مدیر تحریریه دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید